آمریکا: جان دو ایرانی را در دریای عمان نجات دادیم

07/09/1400 05:07 ب.ظ

نیروی دریایی آمریکا ادعا کرد که جان دو ایرانی سرگردان در قایقی ماهیگیری در دریای عمان را نجات داده است.

نیروی دریایی آمریکا ادعا کرد که جان دو ایرانی سرگردان در قایقی ماهیگیری در دریای عمان را نجات داده است. به نوشته رادیو لیبرتی، نیروی دریایی آمریکا پس از دریافت سیگنال هشدار اضطراری کشتی باری چارلز کرو را به همراه آب، مواد غذایی و کادر درمانی به صحنه فرستاده است.

به نوشته رادیو لیبرتی، نیروی دریایی آمریکا پس از دریافت سیگنال هشدار اضطراری کشتی باری چارلز کرو را به همراه آب، مواد غذایی و کادر درمانی به صحنه فرستاده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

حالااگه گروهک تروریستی تکفیری سپاه بود گروگان میگرفتشون! دستش درد نکنه ایشالله جبران میکنیم

نیروی دریایی آمریکا دو ماهیگیر ایرانی را در دریای عمان نجات داددو ماهیگیر ایرانی که به مدت هشت روز در یک کشتی در آب‌های دریای عمان گرفتار مانده بودند، با کمک نیروی دریایی ایالات متحده توانستند به خانه بازگردند. چقدر نایس Welldone چه بد شد متاسفانه :(!

حمله منتسب به داعش در اقلیم کردستان عراق جان ۵ تن از نیروهای پیشمرگه را گرفتبنا به اعلام نیروهای پیشمرگه به دنبال انفجار یک بمب کنار جاده‌ای چهار نفر نیز مجروح شدند. فقط کردا حریف داعش هستند بقیه اداشو درمیارند

کرونا در ایران جان 87 بیمار دیگر را گرفتطی شبانه‌‌روز گذشته 3 هزار و 45 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شد و 87 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

وخامت حال دو نفراز مصدومان روز جمعه در اصفهان/ بزودی آمار دقیق مصدومان را ارائه می‌کنیمسخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ایلنا گفت: روابط عمومی دانشگاه باید در مورد آمار مصدومان و مجروحان درگیری‌های روز جمعه پنجم آبان صحبت کند. مردم شریف اصفهان هر غم و غصه زندگي كه‌ داشتن با نشستن چند ساعتي پاي اين‌ آب روان خدادادي فشار زندگي برخودشون كمتر ميكردن حالا ببینید به دستور چه گاو مسئولي اين حق رودخانه اي كه سالهاست در رگهاي مردم جريان داشته از آنها گرفته ؟ ! كه بایستي محاکمه شود و به زندان برود

نماینده آمریکا: برای حصول نتیجه بهتر، باید رو در رو با ایران مذاکره کنیمنماینده آمریکا در امور ایران: *ما در یک هتل اقامت خواهیم داشت و باید صبر کنیم ببینیم که دیگران که با ایران بر سر میز (مذاکره) صحبت می‌کنند چه چیزی (به ما) گزارش می‌دهند *البته نباید این گونه باشد *برای حصول نتیجه بهتر، باید رو در رو با ایران مذاکره کنیم این خاله بازیا چیه؟ خدایی خجالت نمیکیشین توو اون سطح ازین بچه بازیا راه انداختین؟ خدا کنه این اخبار به گوش مردم آمریکا نرسه خدا کنه حداقل توجهی نکنن و ما رو با همون فرش و پسته و زعفرون بشناسند. یعنی رابرت مالی می گه چقدر نمایندگان نظام اسلامی احمق و نفهم هستند .انصافا راست می گه

دو شبیخون عجیب در کالیفرنیا؛ غارت برندهای لوکس | DW | 26.11.2021سرقت حرفه‌ای و دسته‌جمعی از شعبه‌های فروشگاه اعیانی 'نورداستروم' در کالیفرنیا، پلیس را غافلگیر کرده است. دزدها در فاصله دو روز، با ماسک و نقاب و کلاه کالاهای چند هزار یورویی را چپاول کرده و گریخته‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از تایمز آو ایندیا، نیروی دریایی آمریکا روز یکشنبه اعلام کرد که دو ایرانی را که به مدت هشت روز در قایقی ماهیگیری در دریای عمان گرفتار شده بودند را نجات داده است.

به نوشته رادیو لیبرتی، نیروی دریایی آمریکا پس از دریافت سیگنال هشدار اضطراری کشتی باری چارلز کرو را به همراه آب، مواد غذایی و کادر درمانی به صحنه فرستاده است.

نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد که این دو «در شرایط جسمی و روحی خوبی هستند» و به گارد ساحلی عمان تحویل داده شده‌اند تا به مسقط، پایتخت این کشور منتقل شوند.