فرات, آمریکا, انتقال سلاح, سوریه, شرق فرات

فرات, آمریکا

آمریکا 70 کامیون تجهیزات نظامی وارد شرق فرات کرد

10/08/2019 02:53:00 ب.ظ

آمریکا 70 کامیون تجهیزات نظامی وارد شرق فرات کرد

Mohamad Misto,Levent Tok,Goletekin Akhondzadeh   |10.08.2019Ankaraحسکه/ خبرگزاری آناتولیانتقال تجهیزات و نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به منطقه تحت اشغال گروه تروریستی ی.پ.گ-پ.ک.ک در شرق رودخانه فرات در شمال سوریه همچنان ادامه دارد.خبرگزاری آناتولی شب گذشته انتقالات جدید آمریکا از طریق گذرگاه مرزی «سیملکا» در مرز عراق-سوریه را تصویربرداری کرد. در محموله جدید که پس از عبور از این گذرگاه مرزی در شمال شرق سوریه وارد مناطق داخلی این کشور می شود حدود 70 کامیون دیده می شود.

دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد درگیری و شعارهای ضد حکومتی در جشن هواداران پرسپولیس | DW | 31.07.2021

در این محموله خودروهای زرهی نظامی، سازه های پیش ساخته، ماشین آلات و تانکرهای سوخت وجود دارد و به صورت سرپوشیده منتقل می شوند.- رئیس جمهور اردوغان هشدار داداین در حالی است که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در 26 ژوئیه اظهار داشت: چه کسی ده ها هزار کامیون حامل سلاح و مهمات را به گروه تروریستی به پ.ی.د (ی.پ.گ)-پ.ک.ک و حامیانش به صورت رایگان می دهد؟ کسانی که ظاهرا شریک استراتژیک ما هستند می‌دهند.

او همچنین تاکید کرده بود که علی‌رغم تلاش آمریکا جهت متفاوت نشان دادن ی.پ.گ و پ.ک.ک آنان گروه های تروریستی یکسانی هستند.خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه نیز به مخاطبان آمریکایی خود اعلام کرد که منطقه امن باید بلافاصله در شرق رودخانه فرات ایجاد شده و اعضای گروه تروریستی ی.پ.گ-پ.ک.ک از آن خارج و سلاح سنگین آنان جمع آوری شود. headtopics.com

- توافق با آمریکاگفتنی است وزارت دفاع ترکیه 7 اوت با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که روند مذاکرات با هیئت آمریکایی در آنکارا برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه به پایان رسیده است. این مذاکرات 5 تا 7 اوت در محل وزارت‌خانه در آنکارا برگزار شد.در این بیانیه آمده است:

درباره تاسیس «مرکز عملیات مشترک» در ترکیه در کوتاه ترین زمان به منظور اجرای نخستین تدابیر برای ایجاد منطقه امن و ایجاد هماهنگی میان ترکیه و آمریکا در این راستا به توافق دست یافتیم. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

بایدن: اگر آمریکا وارد یک جنگ واقعی شود در نتیجه حمله سایبری خواهد بود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

چاووش‌اوغلو: توافق با آمریکا پیرامون منطقه امن آغاز خوبی است

کابوس ناوهای هواپیمابر آمریکا هم مسلح شد/ «ابابیل ۳»؛ جدیدترین پهپاد بمب‌افکن ایرانی +عکسبررسی دقیق اطلاعات منتشره از دستاورد اخیر صنایع دفاعی کشورمان نشان می دهد این بار پهپاد ابابیل ۳ به عنوان یکی از پهپادهای شناسایی و با سابقه ایرانی، به مهمات هوشمند و نقطه زن قائم مجهز شده است.

سوریه با توافق‌نامه میان آمریکا و ترکیه مخالفت کرد | DW | 08.08.2019 سوریه توافق میان آمریکا و ترکیه برای تشکیل منطقه‌ای امن را به شدت رد کرد. هدف ترکیه آن است که کردهای مسلح را هرچه بیشتر از مرزهای خود دور کند. دوكشور خارجي توافق مي كنند بخشي از خاك كشور ثالثي را به حاكميت خود در اورند كه ان كشور ثالث هرگز با ايشان درجنگ وارد نشده. خوب معلوم است چنين نظمي اطلاق جهاني بودن را شايسته نبوده و بخاطر ماهيت تنش زاي خود دوام هم نخواهد اورد.

شانس آمریکا برای مذاکره، با نقض عهد از بین رفتوزیر اطلاعات گفت: اگر آمریکا برای مذاکره با ایران اسلامی شانسی داشت، با نقض عهد از بین رفت زیرا کدام عاقلی حاضر به مذاکره با آنهاست چراکه از مذاکره، خیری ندیده است.

آمریکا در میانه تشدید جنگ تجاری با چین، از گفتگوی بیشتر استقبال می کند آمریکا در میانه تشدید جنگ تجاری با چین، از گفتگوی بیشتر استقبال می کند مشاور اقتصادی رئیس جمهوری آمریکا گفت اگر توافق یا پیشرفت خاصی حاصل شود، پرزیدنت ترامپ ممکن است در تعرفه های اعمال شده بر محصولات چینی تجدیدنظر کند.

آمریکا هنوز برای خارج کردن نام سودان از فهرست حکومت‌های حامی تروریسم آماده نیست آمریکا هنوز برای خارج کردن نام سودان از فهرست حکومت‌های حامی تروریسم آماده نیست معاون وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۱۶ مرداد گفت که کماکان مسائل زیادی در ارتباط با سودان باقی مانده که واشنگتن باید آنها را حل و فصل کند. هنوز زنا و بچه ها تو یمن زندن، اینطوری که نمیشه!! اول باید همشون رو بکشن بعد که دیگه کسی نبود برا کشتن از لیست خارجشون میکنن.