آمریکا 70 کامیون تجهیزات نظامی وارد شرق فرات کرد

10/08/2019 02:53:00 ب.ظ

فرات, آمریکا

آمریکا 70 کامیون تجهیزات نظامی وارد شرق فرات کرد

Mohamad Misto,Levent Tok,Goletekin Akhondzadeh   |10.08.2019Ankaraحسکه/ خبرگزاری آناتولیانتقال تجهیزات و نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به منطقه تحت اشغال گروه تروریستی ی.پ.گ-پ.ک.ک در شرق رودخانه فرات در شمال سوریه همچنان ادامه دارد.خبرگزاری آناتولی شب گذشته انتقالات جدید آمریکا از طریق گذرگاه مرزی «سیملکا» در مرز عراق-سوریه را تصویربرداری کرد. در محموله جدید که پس از عبور از این گذرگاه مرزی در شمال شرق سوریه وارد مناطق داخلی این کشور می شود حدود 70 کامیون دیده می شود.

در این محموله خودروهای زرهی نظامی، سازه های پیش ساخته، ماشین آلات و تانکرهای سوخت وجود دارد و به صورت سرپوشیده منتقل می شوند.- رئیس جمهور اردوغان هشدار داداین در حالی است که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در 26 ژوئیه اظهار داشت: چه کسی ده ها هزار کامیون حامل سلاح و مهمات را به گروه تروریستی به پ.ی.د (ی.پ.گ)-پ.ک.ک و حامیانش به صورت رایگان می دهد؟ کسانی که ظاهرا شریک استراتژیک ما هستند می‌دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

چاووش‌اوغلو: توافق با آمریکا پیرامون منطقه امن آغاز خوبی است

کابوس ناوهای هواپیمابر آمریکا هم مسلح شد/ «ابابیل ۳»؛ جدیدترین پهپاد بمب‌افکن ایرانی +عکسبررسی دقیق اطلاعات منتشره از دستاورد اخیر صنایع دفاعی کشورمان نشان می دهد این بار پهپاد ابابیل ۳ به عنوان یکی از پهپادهای شناسایی و با سابقه ایرانی، به مهمات هوشمند و نقطه زن قائم مجهز شده است.

سوریه با توافق‌نامه میان آمریکا و ترکیه مخالفت کرد | DW | 08.08.2019 سوریه توافق میان آمریکا و ترکیه برای تشکیل منطقه‌ای امن را به شدت رد کرد. هدف ترکیه آن است که کردهای مسلح را هرچه بیشتر از مرزهای خود دور کند. دوكشور خارجي توافق مي كنند بخشي از خاك كشور ثالثي را به حاكميت خود در اورند كه ان كشور ثالث هرگز با ايشان درجنگ وارد نشده. خوب معلوم است چنين نظمي اطلاق جهاني بودن را شايسته نبوده و بخاطر ماهيت تنش زاي خود دوام هم نخواهد اورد.

شانس آمریکا برای مذاکره، با نقض عهد از بین رفتوزیر اطلاعات گفت: اگر آمریکا برای مذاکره با ایران اسلامی شانسی داشت، با نقض عهد از بین رفت زیرا کدام عاقلی حاضر به مذاکره با آنهاست چراکه از مذاکره، خیری ندیده است.

آمریکا در میانه تشدید جنگ تجاری با چین، از گفتگوی بیشتر استقبال می کند آمریکا در میانه تشدید جنگ تجاری با چین، از گفتگوی بیشتر استقبال می کند مشاور اقتصادی رئیس جمهوری آمریکا گفت اگر توافق یا پیشرفت خاصی حاصل شود، پرزیدنت ترامپ ممکن است در تعرفه های اعمال شده بر محصولات چینی تجدیدنظر کند.

آمریکا هنوز برای خارج کردن نام سودان از فهرست حکومت‌های حامی تروریسم آماده نیست آمریکا هنوز برای خارج کردن نام سودان از فهرست حکومت‌های حامی تروریسم آماده نیست معاون وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۱۶ مرداد گفت که کماکان مسائل زیادی در ارتباط با سودان باقی مانده که واشنگتن باید آنها را حل و فصل کند. هنوز زنا و بچه ها تو یمن زندن، اینطوری که نمیشه!! اول باید همشون رو بکشن بعد که دیگه کسی نبود برا کشتن از لیست خارجشون میکنن.

در ادامه انتقال تجهیزات و نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به منطقه تحت اشغال ی.وزیر امور خارجه ترکیه حصول توافق با ایالات متحده آمریکا در خصوص ایجاد منطقه امن در شمال سوریه را آغازی بسیار خوب ارزیابی کرد.به گزارش سرویس دفاع و امنیت مشرق، طی روزهای اخیر شاهد رونمایی از چند دستاورد جدید ساخت وزارت دفاع بودیم که مربوط به رونمایی از نسل جدید بمب های هوا پرتاب بود و یکی از این سه محصول، نسل جدید بمب های هوای پرتاب قائم به حساب می آمد که مدتی پیش به همراه پهپادهای مهاجر ۶ به نیروی زمینی سپاه تحویل داده شده و اخیرا در عملیات ضد تروریستی در شمال عراق نیز مورد استفاده قرار گرفت.دولت سوریه روز پنجشنبه هشتم اوت (۱۷ مرداد) توافق میان آمریکا و ترکیه برای تشکیل منطقه‌ای امن در بخش شمالی این کشور جنگ‌زده را به شدت رد کرد.

پ.گ-پ.  وی تاکید کرد: اجازه نخواهیم داد که این موضوع مانند نقشه راه منبج شده و روندی جهت اتلاف وقت در آن ایجاد شود.ک. ابابیل ۳؛ از تنگه هرمز تا سوریه در جستجوی دشمنان ایران اما تصاویر منتسب به AB-۳ مشابه پهپادی ایرانی است که توسط منابع داخلی به نام ابابیل-۳ معرفی شده است.ک در شرق رودخانه فرات در شمال سوریه، شب گذشته 70 کامیون دیگر وارد این منطقه شد. اقدامات فنی نظامی در خصوص ایجاد منطقه امن انجام شد. Mohamad Misto,Levent Tok,Goletekin Akhondzadeh   | 10. وزارت دفاع ترکیه و سفارت آمریکا در آنکارا تنها گفتند که به زودی یک"مرکز عملیاتی" برای ایجاد منطقه امن تشکیل می‌شود.

08.  او به اهمیت تشکیل مرکز عملیات مشترک جهت برداشتن گام های بعدی و جزئیات مربوط به آن نیز تاکید کرد. همچنین هدایت آتش توپخانه علیه اهداف دریایی یکی از تمرین‌های انجام شده در رزمایش پیامبر اعظم-۵ بود که احتمالاً ابابیل-۳ در این مأموریت نیز حضور داشته است.2019 Ankara حسکه/ خبرگزاری آناتولی انتقال تجهیزات و نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به منطقه تحت اشغال گروه تروریستی ی.پ. این منطقه باید کاملا از وجود ی.گ-پ. پهپاد ابابیل ۳ در خدمت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی این پهپاد با نام ابابیل-۳ نیز برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی در رسانه ملی صورت گرفت که مشخصات اندکی نیز از عملکرد پروازی آن اعلام شد.ک.گ/پ. این در حالی‌ست که نیروهای مسلح کرد، نزدیک‌ترین متحد آمریکا در نبرد با"خلافت اسلامی" (داعش) بوده‌اند و در بیرون راندن این گروه تروریستی از منطقه نقش برجسته‌ای ایفا کردند.

ک در شرق رودخانه فرات در شمال سوریه همچنان ادامه دارد. خبرگزاری آناتولی شب گذشته انتقالات جدید آمریکا از طریق گذرگاه مرزی «سیملکا» در مرز عراق-سوریه را تصویربرداری کرد.د و پ. در مدل های جدید تر برد به حدود ۲۵۰ کیلومتر و مداومت پروازی نیز ۸ ساعت رسیده است. در محموله جدید که پس از عبور از این گذرگاه مرزی در شمال شرق سوریه وارد مناطق داخلی این کشور می شود حدود 70 کامیون دیده می شود. در این محموله خودروهای زرهی نظامی، سازه های پیش ساخته، ماشین آلات و تانکرهای سوخت وجود دارد و به صورت سرپوشیده منتقل می شوند.ک پاکسازی شود. - رئیس جمهور اردوغان هشدار داد این در حالی است که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در 26 ژوئیه اظهار داشت: چه کسی ده ها هزار کامیون حامل سلاح و مهمات را به گروه تروریستی به پ. طرح بال این پهپاد تا کمی پس از نیمه آن از نوع مستطیلی بوده و از آن به بعد به سمت نوک بال باریک می‌شود .

ی. اقدامات مشترک ترکیه و آمریکا در این منطقه در درجه اول در خصوص امنیت بوده و سپس جهت برقراری ثبات است و مانند نقشه راه منبج بسیار با اهمیت است.د (ی.پ. وزیر امور خارجه ترکیه با اشاره به اینکه راه گزینشی دیگری برای این موضوع مانند اقدام ترکیه به تنهایی نیز وجود دارد، گفت: جهت کسب نتیجه بسیار خوب برای این آغاز بسیار خوب و انجام آنچه لازم است به رهبری رئیس جمهورمان، آماده هستیم.همچنین این بال‌ها قابلیت جدا شدن از بدنه را از نزدیک ریشه خود دارند که به ساده شدن حمل و نقل زمینی منجر می‌شود.گ)-پ.ک.

ک و حامیانش به صورت رایگان می دهد؟ کسانی که ظاهرا شریک استراتژیک ما هستند می‌دهند. همانطور که پهپاد سیکر-۲ نیز برای برخاستن به ۳۰۰ متر و برای نشستن به کمتر از ۱۰۰ متر طول باند نیاز دارد. او همچنین تاکید کرده بود که علی‌رغم تلاش آمریکا جهت متفاوت نشان دادن ی.پ.گ و پ.۵ متر باشد.ک.

ک آنان گروه های تروریستی یکسانی هستند. خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه نیز به مخاطبان آمریکایی خود اعلام کرد که منطقه امن باید بلافاصله در شرق رودخانه فرات ایجاد شده و اعضای گروه تروریستی ی. این طرح دم سبب کاهش ارتفاع آن به دلیل تقسیم مساحت دم مورد نیاز به دو بخش می‌شود.پ.گ-پ.ک. این محل نصب موتور سبب ایجاد فضای مناسب برای نصب تجهیزات در دماغه و کاهش تأثیر ارتعاشات ناشی از موتور بر روی عملکرد سامانه‌های شناسایی می‌شود.

ک از آن خارج و سلاح سنگین آنان جمع آوری شود. - توافق با آمریکا گفتنی است وزارت دفاع ترکیه 7 اوت با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که روند مذاکرات با هیئت آمریکایی در آنکارا برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه به پایان رسیده است. این مذاکرات 5 تا 7 اوت در محل وزارت‌خانه در آنکارا برگزار شد. ارابه فرود جلو نیز از یک قطعه فلزی به شکل U افقی به برای مستهلک کردن ضربه ناشی از فرود بهره می‌برد . در این بیانیه آمده است: درباره تاسیس «مرکز عملیات مشترک» در ترکیه در کوتاه ترین زمان به منظور اجرای نخستین تدابیر برای ایجاد منطقه امن و ایجاد هماهنگی میان ترکیه و آمریکا در این راستا به توافق دست یافتیم. همچنین درباره تبدیل منطقه امن به یک گذرگاه صلح و اتخاذ تدابیر لازم به منظور بازگشت سوری‌هایی که از خانه خود رانده شده اند به کشور خود نیز به توافق رسیدیم.

. در حالت نیمه خودکار، کاربر با دیدن اطلاعات پروازی هواپیما که در صفحه نمایش ایستگاه نشان داده می‌شود، هواپیما را متناسب با مأموریت، کنترل و هدایت می‌نماید.