آمریکا 2 باتری پاتریوت به لهستان می‌فرستد

18/12/1400 09:17:00 ق.ظ

فرماندهی آمریکا در اروپا اعلام کرد که 2 باتری پاتریوت برای اهداف دفاعی به لهستان ارسال خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

فرماندهی آمریکا در اروپا اعلام کرد که 2 باتری پاتریوت برای اهداف دفاعی به لهستان ارسال خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی 09.03.2022 واشنگتن/خبرگزاری آناتولی ژنرال تاد ولترز، رئیس ستاد فرماندهی اروپایی ایالات متحده طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دستور ارسال دو باتری پدافند هوایی پاتریوت به لهستان را صادر کرده است.

در این بیانیه آمده است که به درخواست لهستان، دو باتری پاتریوت با مسئولیت فرماندهی اروپایی آمریکا در لهستان مستقر خواهند شد.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است که باتری‌های مورد بحث صرفا برای اهداف دفاعی بوده و موشک‌ها به هیچ وجه برای حمله در نظر گرفته نشده‌اند. گفته می‌شود بین آمریکا و لهستان در مورد ارسال هواپیما به اوکراین اختلاف نظرهایی وجود دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

گزارش لحظه‌ به‌ لحظه از جنگ اوکراین؛ آمریکا مسکو را به استخدام پیکارجویان سوری متهم کردآمریکا رو دوشنبه روسیه را متهم کرد که پیکارجویان سوری را در جنگ با اوکراین به خدمت گرفته است. مسکو نیز می‌گوید که دالان‌های امن برای کمک‌های بشردوستانه به اوکراین ایجاد خواهد کرد. آخرین اخبار مربوط به حمله روسیه به اوکراین در روز دوشنبه را در این گزارش دنبال کنید. چطور میشه تروریستهای جبهه النصره دارن میارن اوکرائین محکوم نیست دست بردارین از پارادوکس بازی هاتون چقد چندشین شماها با رفتارهای دوگانه تون گوه خورد با آدمین 😂🍆 شهردار میکولائیف گلوله‌باران این شهر را تایید کرد آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را به صورت لحظه به لحظه از یورونیوز دنبال کنید:

آمریکا: روسیه اجازه دهد کمک‌های بشردوستانه به مردم اوکراین ارسال شودوزیر امور خارجه آمریکا از روسیه خواست تا اجازه دهد کمک های بشردوستانه به غیرنظامیان آسیب‌دیده در اوکراین ارسال شود. - خبرگزاری آناتولی ببین کار جو خواب آلود به کجا رسیده و آمریکا را به کجا رسانده که برای ارسال کمکهای انسانی به اکراین از روسیه متجاوز طلب اجازه داره

واکنش شمخانی به درخواست تضمین روسیه از آمریکا درباره برجامواکنش شمخانی به درخواست تضمین روسیه از آمریکا درباره برجام دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در واکنش به درخواست تضمین روسیه از آمریکا درباره برجام گفت کنش‌ها با هدف تامین منافع انجام می‌شود و قابل درک است.

آمریکا به دنبال ممنوع کردن واردات نفت روسیهآمریکا به دنبال ممنوع کردن واردات نفت روسیه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: *در حال بررسی تصویب قوانینی برای ممنوعیت واردات نفت از روسیه هستیم *لایحه ما روابط تجاری عادی با روسیه و بلاروس را لغو خواهد کرد

استقلال به نساجی رسید، پرسپولیس به آلومینیوم/ داربی حذفی شاید در فینالتیم‌های پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به ترتیب در مقابل آلومینیوم و نساجی قرار خواهند گرفت.

زلنسکی: به هر قیمتی که باشد، به مبارزه برای کشورمان ادامه خواهیم داد🛑 زلنسکی: تسلیم نخواهیم شد. به هر قیمتی که باشد، به مبارزه برای کشورمان ادامه خواهیم داد