آمریکا: آماده ازسرگیری مذاکرات وین هستیم

03/08/2021 11:03:00 ب.ظ

آمریکا: آماده ازسرگیری مذاکرات وین هستیم

آمریکا: آماده ازسرگیری مذاکرات وین هستیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا 'آزادی زندانیان آمریکایی در ایران' را یکی از اولویت‌های واشنگتن خواند.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات وین برای احیای برجام گفت: آماده بازگشت به وین برای ازسرگیری گفتگوها با ایران هستیم. ایرانی‌ها باید درباره مذاکرات وین تصمیم‌گیری کنند. آن‌ها هستند که باید درباره آینده گفت‌وگوها تصمیم بگیرند و توپ اکنون در زمین ایران است.

ند پرایس همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آزادی آمریکایی‌های زندانی در ایران اولویت واشنگتن است.مذاکرات میان اعضای کمیسیون مشترک برجام درباره احیای توافق هسته‌ای در وین و با حضور آمریکا در مقر مذاکرات در ماه‌های گذشته در جریان بود. آمریکا و ایران مذاکرات مستقیمی نداشته‌ و نمایندگان دولت آمریکا با نمایندگان سایر اعضای برجام در این زمینه رایزنی کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

روحانی ناکارامد و بیتدبیر احمدی نژاد انحرافی و فریب خورده خاتمی فتنه رفسنجانی تجملگرا و فاسد اینها ۳۲سال دولتهای جمهوری الهی و مقدس اسلامی ایران بودند عجب تقدسی!!! زود نیس؟؟؟؟؟ 🤮🤢

مطهری: آماده سرمربی‌گری‌ام/ به‌ جای خوشحالی از قهرمانی، نگران فصل بعد هستممطهری: وزیر در آسیا هم به پرسپولیس کمک کرده بود؟ مربی پرسپولیس: *می‌گویند وزیر و وکیل به ما کمک کرده، آیا در آسیا هم وزیر به ما کمک کرده؟ *رسول‌پناه مقصر رفتن بازیکنان بود *به جای این که از قهرمانی خوشحال باشم نگران فصل بعد هستم وزیر در ثبات کادر فنی، کادر بازیکنان، امکانات تمرین و ...، آراء کمیته انضباطی و ... گل میزنه نيمكت لنگ خاصيت عجيبي داره هر كي ميشينه روش پرو ميشه

آمریکا پناهندگان بیشتری از افغانستان می‌پذیرد | DW | 03.08.2021دولت آمریکا تصمیم دارد به هزاران نفر از شهروندان افغانستان که با آمریکا در آن کشور همکاری کرده‌اند پناهندگی بدهد. خروج سربازان آمریکا و ناتو از افغانستان باعث به مخاطره‌افتادن جان این دسته از شهروندان افغانستان شده است. عاقبت همکاری با آمریکا!

آمریکا با یکماه تأخیر به هدف واکسیناسیون ۷۰ درصد از بزرگسالان دست یافتپژوهش مرکز پیشگیری از بیماری‌ها و کنترل ایالات متحده نشان داده است که واکسیناسیون سراسری در مقابل شیوع کرونا در این کشور، ابتلا به بیماری را تا ۸ برابر و بستری‌شدن و مرگ افراد را تا ۲۵ برابر کمتر کرده است.

وزیر خارجه آمریکا: حمله ایران به کشتی مرسر استریت با پاسخ جمعی مواجه می‌شودآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، ابراز اطمینان کرد که ایران حمله اخیر به کشتی مرسر استریت در دریای عرب را انجام داده است و گفت ایالات‌متحده با شرکای بین‌المللی خود در حال همکاری است تا این کشورها به این حمله واکنشی مشترک نشان دهند همش حرف میزنند ولی رفتار و کارهاشون کاملا برعکسه. خوزستان_در_خون اعتراضات_سراسری هیچ گوهی نمی‌خورین ترسوهای لابی کن این دیوث فقط زر فقط زر مفت

وزیر خارجه سعودی: برای تضمین کشتیرانی بین‌المللی با آمریکا همکاری می‌کنیمشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی سعودی، سه‌شنبه، 3 اوت، گفت که پادشاهی عربی سعودی برای تضمین دریانوردی بین‌المللی با واشینگتن همکاری می‌کند و

تیراندازی در مقابل پنتاگون؛ یک مامور پلیس آمریکا کشته شدبعد از این تیراندازی ساحتمان پنتاگون تعطیل شده و پلیس خیابان‌های اطراف این حادثه را مسدود کرده است. هنوز مشخص نیست این تیراندازی با چه هدفی انجام شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از الجزیره، ند پرایس، سخنگوی وزارت وزارت‌ خارجه آمریکا در اظهاراتی مدعی شد: ما شاهد رفتاری نگران کننده از سوی ایران در منطقه هستیم.حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس، پس از قهرمانی پنجم این تیم در لیگ برتر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مباحث مختلف تیم فوتبال پرسپولیس و فصل طولانی فوتبالی این باشگاه به صحبت پرداخت.شهروندان افغانستان و درخواست کمک از دولت آمریکا آمریکا تصمیم دارد به شمار بیشتری از افغان‌هایی که در زمان حضور نظامی آمریکا در افغانستان در خدمت آمریکا بوده‌اند، پناهندگی بدهد.Aa دولت ایالات متحده اعلام کرد با یکماه تأخیر توانسته است به هدف واکسینه‌کردن ۷۰ درصد از بزرگسالان این کشور، با تزریق حداقل یک دوز واکسن دست یابد.

ما همچنان بر این عقیده‌ایم که ممانعت از دستیابی ایران به سلاح اتمی به نفع ما است. وی در ادامه با اشاره به مذاکرات وین برای احیای برجام گفت: آماده بازگشت به وین برای ازسرگیری گفتگوها با ایران هستیم. البته مطهری گریزی هم به مشکلات مالی داشت و گفت که این مشکلات تیم را اذیت کرده است. ایرانی‌ها باید درباره مذاکرات وین تصمیم‌گیری کنند. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید آمریکا برای شماری از شهروندان افغان روادید ویژه صادر کرده است. آن‌ها هستند که باید درباره آینده گفت‌وگوها تصمیم بگیرند و توپ اکنون در زمین ایران است. همراه یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس آمدید. ند پرایس همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آزادی آمریکایی‌های زندانی در ایران اولویت واشنگتن است. پژوهش «مرکز پیشگیری از بیماری‌ها و کنترل آنها» تا روز ۲۴ ژوئیه در آمریکا نشان می‌دهد که واکسیناسیون سراسری، ابتلا به بیماری کووید را تا ۸ برابر و بستری‌شدن و مرگ افراد را تا ۲۵ برابر کمتر کرده است.

مذاکرات میان اعضای کمیسیون مشترک برجام درباره احیای توافق هسته‌ای در وین و با حضور آمریکا در مقر مذاکرات در ماه‌های گذشته در جریان بود. من، آقای گل‌محمدی و همین‌طور آقای فنایی برای پرسپولیس بازی کرده‌ایم. اکنون، وزیر امور خارجه آمریکا گفته است که تسهیلاتی برای دفاع از جان آن دسته از افغان‌هایی که دوره همکاری‌شان با نیروهای آمریکا در افغانستان برای صدور روادید ویژه کفایت نمی‌کند، در نظر خواهد گرفت.  آمریکا و ایران مذاکرات مستقیمی نداشته‌ و نمایندگان دولت آمریکا با نمایندگان سایر اعضای برجام در این زمینه رایزنی کردند. انتهای پیام . بنابراین می‌دانستیم به کجا می‌آییم و همه جوره خودمان را در خدمت پرسپولیس گذاشتیم.