آمریکا و انگلیس به دنبال جذب نخبگان هستند/ ناکارآمدی‌ در کشور امروز بیشتر نمود پیدا کرده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با ایلنا: آمریکا و انگلیس به دنبال جذب نخبگان هستند/ ناکارآمدی‌ در کشور امروز بیشتر نمود پیدا کرده است

محمد مهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در واکنش به خروج ژن نخبگی از کشور و تاثیر آن در بهره هوشی نسل آینده اظهار داشت: بعضی‌ افراد در کشور باور ندارند که ما در جنگ هستیم، علاوه بر آن نکته مهم دیگری که وجود دارد و باید به آن توجه کرد، این است که ما نسبت به بکارگیری منابع انسانی در تحریم هستیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه انگلیس معتقد است باید آهن ربای جذب نخبگان باشد و آنها را به کشور خود جذب کنند، گفت: در سند انگلستان، چشم اندازی وجود دارد مبنی بر اینکه ما باید آهن ربای جذب نخبگان دیگر کشورها باشیم؛ این موضوع به خصوص در مورد نخبگان کشور ما وجود دارد.، اما به طور کلی مساله مهاجرت منحصر به کشور ما نمی‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خبرگزاری محترم لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم وفسادستیز برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات قزاقستان؛ ادامه تیراندازی شبانه در آلماتی، توکایف: نظم به کشور بازگشته استدر حالی که رسانه‌های محلی شامگاه پنجشنبه از ادامه تیراندازی در خیابان‌های مرکزی آلماتی، پایتخت خبر می‌دهند، قاسم ژمات توکایف می‌گوید نظم به این کشور بازگشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا:‌ اگر به زودی درباره «برجام» به تفاهم نرسیم راه متفاوتی را در پیش می‌گیریمند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با اشاره به اینکه در دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته‌ای، پیشرفت مختصری حاصل شده هشدار داد، اگر به زودی واشینگتن و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقام مسئول: محموله کیوی از امارات به هند رفته بود، در امارات به قرنطینه اهمیت نمی‌دهندمدیر سازمان حفظ نباتات ایران روز جمعه ضمن اشاره به این که مسئله صادرات کیوی به هند حل شده، دلیل مرجوع شدن محموله کیوی ایران از این کشور را «نبود قرنطینه در امارات» اعلام کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر🔺کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر اپلیکیشن ماسک وابسته به وزرات بهداشت ایران با صدور اطلاعیه ای هشدار داده است که گونه امیکرون ویروس کووید-۱۹ می‌تواند کشور را با «موج سهمگین ششم» مواجه کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »