آمریکا هزار نیروی نظامی دیگر به لهستان اعزام می‌کند- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

04/08/2020 04:08:00 ق.ظ

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که واشنگتن و ورشو توافق کردند تا هزار نظامی آمریکا به منظور «تقویت مهار روسیه و توانمندی ناتو» به لهستان اعزام شوند.

آمریکا, سازمان پیمان آتلانتیک شمالی | ناتو

وزیر دفاع آمریکا : آمریکا هزار نیروی‌نظامی دیگر به لهستان اعزام می‌کند در حال حاضر ۴۵۰۰ نظامی آمریکا یی در لهستان مستقر هستند که قرار است ۱۰۰۰ نظامی دیگر آمریکا یی هم در راستای «تقویت مهار روسیه و قدرت تانو» به ورشو اعزام شوند

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که واشنگتن و ورشو توافق کردند تا هزار نظامی آمریکا به منظور «تقویت مهار روسیه و توانمندی ناتو» به لهستان اعزام شوند.

به نقل از اسپوتنیک، «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که آمریکا و لهستان بر سر گسترش همکاری دفاعی دوجانبه توافق کردند.در بیانیه اسپر آمده که طبق این توافق به دست آمده، هزار نظامی دیگر آمریکا به جمع نظامیان دیگر این کشور در لهستان افزوده می شود.

وی تاکید کرد که در حال حاضر 4500 نظامی آمریکایی در لهستان مستقر هستند که قرار است 1000 نظامی دیگر آمریکایی هم در راستای «تقویت مهار روسیه و قدرت تانو» به ورشو اعزام شوند.از سوی دیگر، نایب رئیس کمیته امور دفاعی مجلس دوما روز دوشنبه گفته که هدف از افزایش تعداد نیروهای آمریکایی در لهستان، سیاسی است، اما این تصمیم روسیه را وادار خواهد کرد تا توان خود در این جهت را افزایش دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 157 هزار و 924 نفر افزایش یافتشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 157 هزار و 924 نفر افزایش یافت

تعداد فوتی‌های کرونا در آمریکا به 158 هزار و 376 نفر رسیدتعداد فوتی‌های کرونا در آمریکا به 158 هزار و 376 نفر رسید

وزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهدوزیر خارجه آمریکا : چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهد وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت چین در حمایت از ماهیگیری غیراصولی و مخرب تجاری آن کشور در جهان، هشدار داد.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 216 هزار و 494 نفر افزایش یافتشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 216 هزار و 494 نفر افزایش یافت

حباب سکه طلا به ۶۵۰ هزار تومان کاهش یافتتهران - ایرنا - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش تقاضا برای سرمایه‌گذاری در بازار طلا در روزهای اخیر گفت: پس از ریزش حدود ۳۰۰ هزار تومانی بهای سکه تمام بهار آزادی، میزان این حباب به ۶۵۰ هزار تومان کاهش یافته است.

شمار مبتلایان به کرونا در قاره آفریقا از 960 هزار نفر فراتر رفت

خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک، «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که آمریکا و لهستان بر سر گسترش همکاری دفاعی دوجانبه توافق کردند.02.03.مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت چین در حمایت از ماهیگیری غیراصولی و مخرب تجاری آن کشور در جهان، هشدار داد.

در بیانیه اسپر آمده که طبق این توافق به دست آمده، هزار نظامی دیگر آمریکا به جمع نظامیان دیگر این کشور در لهستان افزوده می شود. وی تاکید کرد که در حال حاضر 4500 نظامی آمریکایی در لهستان مستقر هستند که قرار است 1000 نظامی دیگر آمریکایی هم در راستای «تقویت مهار روسیه و قدرت تانو» به ورشو اعزام شوند.2020 خبرگزاری آناتولی شمار قربانیان کرونا در ایالات متحده آمریکا با مرگ 1152 مبتلا طی شبانه‌روز گذشته به 157 هزار و 924 نفر افزایش یافت. از سوی دیگر، نایب رئیس کمیته امور دفاعی مجلس دوما روز دوشنبه گفته که هدف از افزایش تعداد نیروهای آمریکایی در لهستان، سیاسی است، اما این تصمیم روسیه را وادار خواهد کرد تا توان خود در این جهت را افزایش دهد. انتهای پیام .