آمریکا در شورای حکام: ایران سریع به مذاکرات برگردد تا امکان لغو تحریم‌ها فراهم شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا در شورای حکام: ایران سریع به مذاکرات برگردد تا امکان لغو تحریم‌ها فراهم شود بیشتر بخوانید🔽

معاون نماینده آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی در وین از ایران خواست تا سریع به میز مذاکره برای بازگشت متقابل به توافق هسته‌ای برگردد تا امکان لغو تحریم‌های مرتبط با برجام فراهم شود.درباره راستی آزمایی و نظارت در ایران قدردانی کرد و افزود: «گزارش کامل، واقعی و به موقع مدیرکل درباره این موضوعات برای ایجاد اطمینان بین‌المللی نسبت به ماهیت صلح آمیز برنامه هسته‌ای ایران ضروری است.»

وی تاکید کرد که این برنامه دستاورد اصلی دیپلماسی چند جانبه و ابزاری حیاتی در رفع نگرانی‌های دیرینه جامعه بین‌المللی با ایران است.وی تاکید کرد که کشورش به وضوح گفته است اگر ایران به تمام تعهدات خود در برجام عمل کند، واشنگتن تمام تحریم‌های مغایر با برجام را لغو خواهد کرد. مذاکرات هسته‌ای بر سر احیای برجام و بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای از ماه آوریل گذشته در وین اتریش آغاز شده و تاکنون شش دور از این گفتگوها انجام شده است. با این حال هنوز زمان هفتمین دوره مذاکرات اعلام نشده است چرا که آخرین دور این مذاکرات با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران همزمان شد و طرف‌های مذاکره‌کننده ترجیح دادند پس از روی کار آمدن دولت جدید تصمیم‌گیری‌های جدید را پیش ببرند.

وی از ایران خواست که بدون هیچ تاخیری به مذاکرات بازگردد و از تشدید تنش‌ها که به گفته او «کار را سخت‌تر می‌کند» خودداری کند: «ایران باید با فوریت بیشتری به سمت توافق برود و از آن دور نشود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برمیگرده بزودی ...اسرائیل هم که از توافق دوباره برجام استقبال کرده

آمریکا خره یا خودش را به خریت زده امریکا به برجام برگرده تحریمها را لغوکنه نیاز به مذاکره و وقت وهزینه وانرژی مصرف کردن نیست ایران که به همه تعهداتش عملکرده این امریکاست که تخلف کرده 🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اروپا: ایران بدون تاخیر بیشتر به مذاکرات برگردد/ لغو تحریم های هسته ای یک بخش ضروری برجام استنماینده اتحادیه اروپا در سازمان های بین المللی در وین در بیانیه ای در شورای حکام ضمن تاکید بر اهمیت توافق هسته ای و حمایت کشورها از اجرای کامل آن، با استناد به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به بیان مواضع اتحادیه اروپا درباره تحولات اخیر برنامه هسته ای ایران پرداخت. چه بسا آرزوها خاک شود همیشه گفتند آرزوی دیگران رو برآورده کنید دنبال مال حرام نرید هر چه خوب برای خودتان می خواید برای دیگران هم بخواهید عدالت و صداقت داشته باشید ترس خدا رحم خدا داشته باشید برای رضای خدا خدمت کنید غیرت شرف ناموس مردانگی آزاده گی وجدان داشته باشید کاری کنید همه از کنار شما در امنیت باشند احساس امنیت کنند و پرهیزکار باشید خدای عالم هم کاری می کند در دنیا و آخرت به مقام انسانیت عاقبت بخیری عمر با عزت در برابر خدا خواهید داشت و کاری نمی کند محتاج جهان بشریت شوید و خدا کاری می کند جهان بشریت نوکر برده تان باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گروسی در شورای حکام: ایران به آژانس درباره ۴ نقطه هسته‌ای توضیح نداده است«من همچنان نگران هستم که مواد هسته‌ای در مکان‌های اعلام نشده در ایران وجود داشته باشد. مکان‌های فعلی این مواد هسته‌ای برای آژانس شناخته نشده است و من به طور فزاینده‌ای نگران هستم که حتی با گذشت دو سال، مسائل مربوط به چهار مکان در ایران که به آژانس اعلام نشده، حل نشده باقی بماند.» اصلا شما را جزء کسانی نمیدونند که بخواهند پاسخ شما را بدهند کاری از شما ساخته نیست اون پدر بایدن شما هم کاره ای نیست زکیش توضیح بده ک چه گوهی بخورید شما اروپایی های جیره بگیر آمریکا..
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وال استریت ژورنال: در نشست شورای حکام علیه ایران قطعنامه صادر نمی‌شودخبرنگار وال استریت ژورنال به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گزارش داد که در جلسه شورای علیه هیچ قطعنامه‌ای علیه ایران صادر نخواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن برای پاسخ به پرسش‌هایی درباره افغانستان به کنگره دعوت شدآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، دوشنبه، 13 سپتامبر، در کنگره حاضر می‌شود تا درباره خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان به پرسش نمایندگان پاسخ دهد.او
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در جلسه شورای حکام قطعنامه‌ای علیه ایران صادر نمی‌شودخبرنگار وال استریت ژورنال مدعی شد: کشورهای اروپایی در جلسه شورای حکام قطعنامه‌ای علیه ایران صادر نمی‌کنند خبرنگار وال استریت ژورنال بر اساس گفته های منابع اروپایی مدعی شد که کشورهای اروپایی در شورای حکام قطعنامه‌ای علیه ایران صادر نخواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آژانس: ايران پاسخی به وجود ذرات اورانيوم در سایت‌های هسته‌ای نداده استنشست چهار روزه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره بررسی وضعیت همکاری ایران با آژانس امروز دوشنبه 13 سپتامبر در وین پایتخت اتریش آغاز شد.رافائل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »