آمریکا؛ مسابقه کنده‌کاری روی کدو‌ تنبل در اعماق آ‌ب‌های فلوریدا

16/07/1398 05:40:00 ب.ظ

مسابقه کنده‌کاری روی کدو‌ تنبل در اعماق آب‌های فلوریدا ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

این ۳۰ غواص با کدو تنبلی در دست به زیر آب رفتند و در زیر آب با چاقو طرح‌های مختلفی را روی کدوها حک کردند.

طرح‌هایی مانند اختاپوس، عروس دریایی و دیگر اشکالی که در جشن هالووین قابل مشاهده است توسط این غواصان در زیر آب بر روی این کدوها حک شد..این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود.به گزارش ایسنا، تیم ملی کاراته ایران با کسب ۳ طلای سارا بهمنیار، رزیتا علیپور و ذبیح الله پورشیب، یک نقره سجاد گنج زاده و یک برنز بهمن عسگری با نمایشی درخشان عنوان قهرمانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو را بدست آورد..هنوز تب‌وتاب حضور عمومی زنان در ورزشگاه آزادی تمام نشده بود که اطلاعیه‌ای منتسب به «ستاد مردمی آمران به معروف و ناهیان منکر» در مخالفت با آن در فضای مجازی منتشر شد. در متن این اطلاعیه آمده است: «در راستای حمایت از حکم ولی‌فقیه و فتوای مراجع عظام تقلید و در محکومیت اقدام برخی مسئولان دولتی در ورود زنان به ورزشگاه، اجتماع امت حزب‌الله برگزار می‌شود». هرچند این اطلاعیه، تأیید برخی مخالفان حضور زنان در ورزشگاه‌ها را به همراه داشت، اما سخنگوی ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر در واکنش به این خبر به خبرگزاری آنا گفته است: «هر تجمعی نیازمند دریافت مجوز از وزارت کشور است و تجمع اعتراض‌آمیز به ورود بانوان به ورزشگاه، ارتباطی با ستاد امربه‌معروف ندارد.».

مطالب بیشتر از بدون شرح..منابع محلی در ولایت غزنی در جنوب افغانستان تایید کرده که دقایق قبل انفجاری در یکی از کلاس‌های درس دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده و تلفاتی نیز در پی‌داشته است..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

در اعماق 😳 سطح دغدغه ها و مسابقه هاشون تو حلقم اینجا مسابقه برای بقا برگزار میشه حتما تشریف بیارید خیلی هیجانی تر هست

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.

قهرمانی ایران در کاراته وان مسکو با ۳ طلا، یک نقره و یک برنزتیم‌های ملی کاراته مردان و زنان ایران در مجموع با کسب ۳ طلا، یک نقره و یک برنز عنوان قهرمانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ را از آن خود کردند.

تجمع حزب‌الله، حضور زنان در بازی با کامبوج را منتفی می‌کند؟تهران- ایرناپلاس- اخیراً فراخوانی برای تجمع اعتراضی نسبت به حضور زنان در ورزشگاه‌ها منتشر شده است. هرچند سخنگوی ستاد امربه معروف و نهی از منکر آن را با خود بی‌ارتباط خوانده، اما پیش‌تر در سال ۹۴ و ۹۶ با صدور مجوز حضور زنان در ورزشگاه‌ها از سوی دولت، انصار حزب‌الله تجمع‌های اعتراضی مشابهی برگزار کرده بود. حضور زنان در ورزشگاه حق قانونی شونه تجمع حزب الله را منتفی میکنیم والا جانتان فدای یمن سوریه لبنان چهل ساله تو تحریم گذشت بقیه اشم فرقی نمیکنه؟ ما راحتیم

توانایی تشخیص چهره فرد در استادیوم ۱۰ هزار نفری با سوپر دوربین چینیمحققان چینی دوربینی با پنج برابر دقت چشم انسان ساخته‌اند که قادر است چهره یک نفر را در میان ده هزار نفر در خیابان یا استادیوم تشخیص دهد.

امیر سرلشکر موسوی:هر تهدیدی را در هر سطحی با قدرت پاسخ خواهیم دادفرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور گفت: چهل سال است که امنیت خلیج فارس را حفظ کرده‌ایم و از این‌به‌بعد هم با تمام قدرت این کار را انجام می‌دهیم؛ هر تهدید و خطری از سوی دشمن را در هر سطحی که باشد با قدرت پاسخ خواهیم داد. پا منقلی تو بشین یه بست دیگه بزن تا شاید روشن‌شی لاشی، مملکتی که پای منقل یه پامنقلی براش تصمیم بگیره میشه جمهوری اسهالی به رهبریت علی خایه‌منی شمارا بهرکه اعتقاد دارید، ایران ‌ایرانیان را بهیچ جنگی نکشانید.

آمریکا ۲۸ شرکت چینی را در ارتباط با نقض حقوق مسلمانان اویغور تحریم کرداز جمله شرکت‌های تحت تحریم می‌توان به شرکت نظارت ویدیویی «هایک‌ویژن» و «داهوآ» اشاره کرد که از بزرگترین شرکت‌های نظارتی چین هستند. ننگ است برمدعیان جهان اسلام. اويغورها بهانه است، ادامه جنگ تجاري است! امريكا هرگز براي مسلمانان اويغور اشك نميريزد! همانطور كه براي كردهاي سوريه نريخت و براي مدتي به عنوان ابزار چانه زني از انان استفاده كرد! همانطور كه به قتل عام كودكان فلسطيني و يمني توسط متحداني كه منافعش را تامين مي كنند اهميتي نمي دهد! دورغ بیش نیست