آمریکا هنوز برای خارج کردن نام سودان از فهرست حکومت‌های حامی تروریسم آماده نیست

17/05/1398 03:41:00 ب.ظ

آمریکا هنوز برای خارج کردن نام سودان از فهرست حکومت‌های حامی تروریسم آماده نیست معاون وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۱۶ مرداد گفت که کماکان مسائل زیادی در ارتباط با سودان باقی مانده که واشنگتن باید آنها را حل و فصل کند.

معاون وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۱۶ مرداد گفت که کماکان مسائل زیادی در ارتباط با سودان باقی مانده که واشنگتن باید آنها را حل و فصل کند و از این رو هنوز برای خارج کردن نام این کشور آفریقایی ا به گزارش رویترز، دیوید هِیل، معاون سیاسی وزیر خارجه آمریکا، در جریان یک نشست خبری در خارطوم پایتخت...

به گزارش رویترز، دیوید هِیل، معاون سیاسی وزیر خارجه آمریکا، در جریان یک نشست خبری در خارطوم پایتخت سودان، در پاسخ به پرسشی در این زمینه، گفت: «مواردی هست که ما مشتاقیم درباره آنها با دولت تحت رهبری غیرنظامیان [در سودان] گفت‌وگو کنیم.»

آقای هیل در ادامه تصریح کرد که این موارد شامل حقوق بشر، آزادی مذهبی، مبارزه با تروریسم، «ارتقاء صلح داخلی، ثبات سیاسی، و بهبود اقتصادی در سودان» هستند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هنوز زنا و بچه ها تو یمن زندن، اینطوری که نمیشه!! اول باید همشون رو بکشن بعد که دیگه کسی نبود برا کشتن از لیست خارجشون میکنن.

لغو ممنوعیت واردات برنج در زمان تعطیلی مجلس/ نفوذ دلالان قدرتمند برای آزاد کردن واردات در فصل برداشت/ نمایندگان استان با جدیت پیگیر هستندنماینده رشت درگفت وگو با ایلنا مطرح کرد: لغو ممنوعیت واردات برنج در زمان تعطیلی مجلس/ نفوذ دلالان قدرتمند برای آزاد کردن واردات در فصل برداشت/ نمایندگان استان با جدیت پیگیر هستند

گام‌های تازه اسرائیل برای عادی‌سازی رابطه با اعراب خلیج فارس | DW | 06.08.2019وزیر خارجه اسرائيل درباره روابطی که میان این کشور، ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس وجود دارد سخن گفت. او گفت عادی‌سازی روابط میان اسرائيل و کشورهای عربی از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت خارجه اسرائيل است. فتنه_یهود کار خوبی میکنید، عرب ها و مسلمون ها باید کنار بیان با اسرائیل یک روزی و گه اضافه هم نخورن🙂 منظورش عادی سازی رابطه با شیخک های کشور های عربی است وگرنه خودش هم میدونه که ملت های کشورهای عربی ازش متنفر هستند.

اتهام پولشویی «اچ‌اس‌بی‌سی» برای تُجار الماس؛ غول بانکی بریتانیا جریمه شددادستان بلژیک از توافق با شعبه بانک اچ‌ اس‌ بی‌ سی در سوئیس برای پرداخت جریمه ۳۰۰ میلیون یورویی به دلیل تخلف مالیاتی و پولشویی خبر داد.

صدور حکم تازه یک سال حبس تعزیری برای اصغر امیرزادگان معلم و فعال صنفی

معاون فرهنگی قوه‌قضائیه: صدور گوهینامه موتور برای غیرمردان جایز نیست- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون فرهنگی قوه‌قضائیه: صدور گوهینامه موتور برای غیرمردان جایز نیست حجت‌الاسلام صادقی: *در فرهنگ اسلام، سوار زین شدن برای بانوان مکروه است اما حرام نیست *از طرف دیگر به زنان دستور داده شده کاملا با عفاف و حجاب در صحنه اجتماع ظاهر شوند طالبان ۴۰ سال هست در ایران حکومت میکند. من می گم جم کنین وسایل نقلیه رو بجاش اشتر و اسب جایگزین کنین 💁‍♂️ غیر مرد موجود جدیدیه؟؟؟

فتح‌الله‌زاده :عدد 4 برای استقلالی‌ها یادآور خاطرات خوب استکری مدیرعامل سابق استقلال برای قرمزها؛ فتح‌الله‌زاده :عدد 4 برای استقلالی‌ها یادآور خاطرات خوب است