آمریکا ۳ نهاد دیگر ایران، از جمله تولیدکنندگان سلاح برای سپاه پاسداران را تحریم کرد

26/10/1399 08:19 ب.ظ

«مایک_پمپئو» وزیر خارجه آمریکا، امروز جمعه ۲۶ دی از اعمال تحریم‌های جدیدی علیه ۳ نهاد در ایران خبر داد و گفت این نهادها تامین کننده سلاح‌ برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند. اخبار_ایران

پمپئو اعلام کرد که واشنگتن سازمان صنایع دریایی، سازمان صنایع هوا و فضا و سازمان صنایع هوایی ایران را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرده است.

وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای با اعلام این تحریم‌های جدید نوشته سازمان‌هایی که امروز تحت تحریم آمریکا قرار گرفتند تامین کننده تسلیحات کشنده برای نیروهای نظامی جمهوری اسلامی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

تحریم‌های جدید ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی در شرایطی اعمال می‌شود که تنها ۵ روز به پایان کار دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا باقی مانده است. مایک پمپئو در بیانیه خود تاکید کرده است که آمریکا همچنان به همکاری با شرکای خود در جامعه بین‌الملل برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی برای تغییر بنیادی رفتار خود ادامه می‌دهد.

ادامه مطلب:
iranwire »

وزیر بازرگانی آمریکا از ایران و پنج کشور دیگر به عنوان تهدید خارجی نام بردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وزیر بازرگانی امریکا (باند ترامپ) غلط کرد!😇 جمهوری اسلامی رژیمی غیرعادی و بحران ساز و جنگ طلب است این احمق تازه فهمیده؟ ایران اسلامی به علت گفتمان نوین خود در جامعه بشری همواره برای تمدن مادی غرب تهدید بوده است منتهی به تدریج این تهدید با رسوخ در قلب مردم آمریکا تبدیل به تهدید داخلی خواهد شد

آمریکا معافیت عراق جهت واردات برق از ایران را 120 روز دیگر تمدید کردایالات متحده آمریکا با تمدید معافیت عراق جهت واردات برق از ایران به مدت 120 روز دیگر موافقت کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران، ترامپ، پمپئو و چند مقام ارشد دیگر آمریکا را تحریم کردسعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه از تحریم مقامات ارشد دولت آمریکا بواسطه نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد. چقدر نادان...چقدر احمق....دیگه به چه روشی شما رو نخاییدن نمیدونم.... جای یه دونه😁 ته خبر خالیه خدایی خودتون خندتون نمیگیره؟؟

توافق بر سر تبادل زندانی میان ایران، آمریکا و انگلیس و آزادی بخشی از اموال ایرانمنابع خبری از تبادل زندانی میان ایران، آمریکا و انگلیس و آزادی بخشی از اموال بلوکه شده ایران خبر دادند. دیروز جیسون رضائیان آزاد شد و پول آزادی اش شد مثلا شد حاصل پیروزی برجام در حالی که ... امروز ... بلاخره گروگانگیری جواب داد ؟! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون بازم میخوان حواس مردمو با این چیزا پرت کنن...تنها چیزی که باید انجام بشه رفع کلیه تحریم هاست ولاغیر...

آمریکا ۳۰ نهاد و فرد روسی را تحریم می‌کندتحریم‌های جدید واشنگتن علیه مسکو به دلیل آنچه که آمریکا آن را مداخلات روسیه در انتخابات و حملات سایبری به این کشور می‌داند، وضع می‌شود.

«مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا امروز جمعه ۲۶ دی از اعمال تحریم‌های جدیدی علیه ۳ نهاد در ایران خبر داد و گفت این نهادها تامین کننده سلاح‌های کشنده برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

پمپئو اعلام کرد که واشنگتن سازمان صنایع دریایی، سازمان صنایع هوا و فضا و سازمان صنایع هوایی ایران را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرده است.

وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای با اعلام این تحریم‌های جدید نوشته سازمان‌هایی که امروز تحت تحریم آمریکا قرار گرفتند تامین کننده تسلیحات کشنده برای نیروهای نظامی جمهوری اسلامی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

تحریم‌های جدید ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی در شرایطی اعمال می‌شود که تنها ۵ روز به پایان کار دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا باقی مانده است.

مایک پمپئو در بیانیه خود تاکید کرده است که آمریکا همچنان به همکاری با شرکای خود در جامعه بین‌الملل برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی برای تغییر بنیادی رفتار خود ادامه می‌دهد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه ۲۴ دی‌۱۳۹۹ نیز ۱۶ نهاد و دو فرد، یعنی روسای «ستاد اجرایی فرمان امام» و «آستان قدس رضوی» و هم‌چنین نهادهای زیرمجموعه آن‌ها را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد.