آمریکا: دلایل کافی در دست داریم که محموله نفتکش ایرانی آدریان دریا1 در سوریه تخلیه شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه گفته است، واشينگتن دلایل کافی در دست دارد که ثابت می‌کند نفتکش ایرانی

وزارت خارجه آمریکا تاکید کرده که تهران برخلاف تعهدی که به حکومت جبل الطارق داد، محموله نفت را به رژیم اسد تحویل داده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به سئوالی در مورد محل کنونی نفتکش آدریان دریا 1 گفت، این هفته گزارش‌هایی به دست آمریکا رسید که نشان می‌دهد، نفتکش در نزدیکی سواحل سوریه لنگر انداخته بود و همانطوری که قبلا گفته بودیم، مقصد نفتکش از اول سوریه بوده است. این نفت‌کش ایرانی که ئپیشتر نام گریس 1 داشت در 4 ژوئیه به اتهام نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه سوریه توسط بریتانیا در جبل‌الطارق توقیف شد. این توقیف 45 روز طول کشید تا اینکه این نفتکش پس از تعهدات کتبی ایران که نفت آن را به سوریه انتقال ندهد با حکم دادگاهی در جبل‌الطارق آزاد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شده که شده هر گوهی میخوان بخورن، بخورن کسی مانع نیست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفیر آمریکا مسؤولیت کشورش در حمله به مواضع حشد شعبی در عراق را تکذیب کردسفیر آمریکا در عراق مسؤولیت کشورش ازبابت حملات به برخی مواضع نظامی در عراق و انبارهای تسلیحاتی را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردنددانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردند این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خزانه‌داری آمریکا: هیچ برنامه‌ای برای ملاقات ترامپ و روحانی در دست نیستاستیون منوشین وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه اعلام کرد، هیچ برنامه‌ای برای ملاقات
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادعای وزیر دارایی رژیم صهیونیستی درباره سیاست آمریکا در زمینه تحریم‌های ایرانوزیر دارایی رژیم صهیونیستی در پیامی با توجه به دیدارش با معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا، مدعی شد: خیلی خوشحال شدم که از او شنیدم برخلاف گزارش رسانه‌ها، تغییری در سیاست تحریم‌های آمریکا در برابر ایران ایجاد نشده و آن‌ها با قوای تمام ادامه خواهند داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: مذاکره با آمریکا در شرایط تحریم معنا نداردحسن روحانی رئیس جمهوری ایران در گفتگوی تلفنی با امانوئل مکرون، همتای فرانسوی خود گفته در صورت نهایی شدن توافقات با اروپا تهران آماده است به تعهدات خود در قالب توافق هسته‎ای موسوم به برجام بازگردد اما برای آغاز مجدد گفتگوهای گروه ۱+۵ ابتدا باید تحریم‌های آمریکا برداشته شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دولت ایالات متحده: سیگارهای الکترونیکی طعم‌دار به زودی در آمریکا ممنوع خواهد شددولت ایالات متحده: سیگارهای الکترونیکی طعم‌دار به زودی در آمریکا ممنوع خواهد شد به گزارش بلومبرگ نیوز، هنگامی که این طرح جدید در هفته های آینده به اجرا در آید، سیگارهای الکترونیکی مزه‌دار تا ۳۰ روز بعد از آن از بازار برداشته خواهند شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »