آمریکایی‌ها، دو برابرِ پارسال، از خیر شهروندی‌ کشور خود گذشته‌اند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بررسی اخیرِ مؤسسهٔ نیویورکیِ «بمبریج اکانتنتس» نشان می‌دهد، شمارِ آمریکایی‌هایی که از خیر شهروندی این کشور می‌گذرند در سال ۲۰۲۰ رکورد تازه‌ای ثبت کرده است بیشتر بخوانید🔽

و می‌افزاید: «این افراد از کارهای رئیس جمهور دونالد ترامپ، مدیریت بحران کرونا و سیاست‌های فعلی ایالات متحده دلزده‌اند.»مالیاتهای گزاف؛ انگیزهٔ دیگری برای جلای وطن

شهروندان آمریکاییِ‌ ساکن خارج از کشور باید هر سال فرم‌های مالیاتی را پر کنند و حساب‌های بانکی،‌ میزان عایدی و سرمایهٔ خود را در خارج از کشور به مقامات مالیاتی آمریکا اعلام کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ برای حمایت مالی از آمریکایی‌ها چهار فرمان اجرایی صادر کرد🔺پرزیدنت ترامپ برای حمایت مالی از آمریکایی‌ها چهار فرمان اجرایی صادر کرد ⚡️پرزیدنت ترامپ چهار فرمان اجرایی به منظور ارائه حمایت مالی از آمریکاییان در برابر آسیب‌های شیوع ویروس کرونا امضا کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

همسر سفیر هلند که در انفجار بیروت زخمی شده بود، جان خود را از دست دادهمسر سفیر هلند که در انفجار بیروت زخمی شده بود، جان خود را از دست داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیروت به روایت تصویر؛ ۳۰۰ هزار پایتخت‌نشین که از خانهٔ خراب خود نمی‌روندانفجار سهمگین بندرگاه بیروت تا کنون ۱۵۴ کشته و ۶ هزار زخمی و دست‌کم ۶۰ ناپدید برجا گذاشته است. برآورد می‌شود این انفجار خسارتی حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار به بار آورده باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز تست انسانی واکسن کرونا از دو هفته دیگرآغاز تست انسانی واکسن ایرانی کرونا از دو هفته دیگر رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اعلام کرد که از سه مسیر تست حیوانی واکسن کرونا انجام شده است و با در نظر گرفتن پروتکل‌ها و اخذ مجوزهای وزارت بهداشت طی یک الی دو هفته آینده تست انسانی آن شروع خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از تکرار واقعهٔ قتل خاشقجی؛ کانادا از رئیس پیشین ضدجاسوسی عربستان محافظت می‌کندبر اساس دادخواستی که روز پنج‌شنبه به دادگاه واشنگتن ارائه شد، سعد الجبری ولیعهد کنونی عربستان را متهم کرده است که مانند آنچه برای جمال خاشقجی در ترکیه روی داد، تیمی را در سال ۲۰۱۸ میلادی برای کشتن او به کانادا فرستاده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در برزیل از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت🔺شمار جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در برزیل از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشت ⚡️همزمان با شدت یافتن دوباره شیوع کووید۱۹ در برخی کشورهای جهان، شمار جان‌باختگان ناشی از ابتلا به ویروس_کرونا در کشور برزیل از ۱۰۰ هزار نفر گذشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »