آمریکا در مقابل حمله نظامی احتمالی روسیه به اوکراین چه برنامه‌ای دارد؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا در مقابل حمله نظامی احتمالی روسیه به اوکراین چه برنامه‌ای دارد؟ این گزارش را بخوانید 🔽

جو بایدن، بارها اعلام کرده در صورتی که روسیه به اوکراین حمله کند، آمریکا در این بحران «مداخله نظامی» نخواهد داشت. اما با وجود این او می‌تواند از طیف گسترده‌ای از گزینه‌های کمتر نظامی و در عین حال اثرگذار را برای چنین شرایطی در نظر داشته باشد.

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه، که این هفته برای گفتگو با مقامات اوکراین، مشورت با متحدان ناتو و سپس دیدار روز جمعه با همتای روس خود در اروپا به سر می‌برد، بر تعهد تزلزل ناپذیر ایالات متحده به حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین تاکید کرده است. اما او علناً حدود این تعهد را تعریف نکرده است. بایدن گفت که مطمئن نیست پوتین چگونه از نیروهایی که در نزدیکی مرز اوکراین گردآوری کرده استفاده خواهد کند اما در عین حال باید به خاطر داشت که ایالات متحده و ناتو همواره خواسته اصلی مسکو در خصوص تضمین برای عدم گسترش این اتحاد غربی به سمت شرق را رد کرده‌اند. موضوعی که می‌تواند بر ابعاد بحران شدت بخشد. روسیه در سال ۲۰۱۴ شبه جزیره کریمه را با یک مداخله نظامی از اوکراین جدا و به خاک خود ملحق کرد. همچنین از آن زمان در شرق اوکراین دست به مداخله‌هایی برای حمایت از شورشیان جدایی طلب زده است.

او در ادامه افزود: «اینها چیزهایی است که ما باید به عنوان یک اتحاد و به عنوان یک ملت در نظر بگیریم. اگر به پوتین اجازه داده شود به اوکراین حمله کند و این اقدام مسکو عواقب چندانی به همراه نداشته باشد، ما شاهد تکرار موارد مشابهی از این دست خواهیم بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بزنامه آمریکا در این مورد فرار شبانه از اروپای شرقی است.

هیچ! صفر مطلق!

چندتا بیانیه وِل میکنه و ابراز نگرانی و محکومیت حمله

چرب كردن و سپس قمبل

چون آمریکادر سوریه هیچ برنامه ای نداشت درضمیمه کردن کریمه برنامه ای نداشت درفروختن اس۴۰۰به ترکیه برنامه ای نداشت درعراق هیچ برنامه ای نداشت درانهدام آرامکوهیچ برنامه ای نداشت در نفوذ نرم ایران در مدیترانه برنامه ای ندارد در قدرت گرفتن روسیه چین برنامه امریکابی برنامه ترین کشور

دعا و توکل به خدا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت فعالان حقوق زنان در کابل به دست طالبان در پی اعتراض به حجاب اجباریطالبان تعدادی از فعالان حقوق زنان در کابل را با یورش به خانه‌های آن‌ها پس از ضرب و شتم بازداشت کرده‌اند. لعنت بر شما. خوب کاری کرده اند این تهمت است به طلبان دروغ است
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه غرب را به استقرار پایگاه‌های موشکی در آمریکای لاتین تهدید کردبه دنبال بالا گرفتن تنش‌ها میان روسیه و غرب بر سر عضویت اوکراین در پیمان آتلانتیک شمالی موسوم به «ناتو» و افزایش نیروهای نظامی روسی در مرز اوکراین، روسیه روسی - این تهدیدمطلقا توخالی وپرت وپلا محسوب میشود . - پوتین بالشکر کشی مسخره وتوخالی ونمایشی به مرزهای اوکراین ،نتوانست برای پرونده_اتمی آخوندهای تروریست ایران ، باجگیری کند و بدطوری توی دهانش ودهان خامنئي‌ خورد. حالامیخواهداین شکست فضاحت باررابااین تهدیداحمقانه بپوشاند. آمریکا -روسیه غرب را به استقرار پایگاه‌های موشکی در آمریکای_لاتین تهدید کرد ... -جیک_سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، اظهارات مقامات روسی را «بلوف» خواند. -جیک سالیوان،: «اگر روسیه به آن سمت برود، قاطعانه با آن برخوردخواهیم کرد». العربیة_فارسی : جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، اظهارات مقامات روسی را «بلوف» خواند . نسیم : پول این بلوف ها را خامنئي‌ میدهد. سرنوشتی بدتر از چاوشسکو در رومانی ، درانتظار خامنئي و دیکتاتور پوتین است ...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی: افراط‌گرایی به مسلمانان ضربه زد/رئیس شورای مفتیان روسیه: نماز شما در کرملین شاخص بودرئیسی در دیدار رئیس شورای مسلمانان روسیه: افراط‌گرایی به مسلمانان ضربه زد رئیس شورای مفتیان روسیه: *نماز شما در کرملین شاخص بود *از فنلاند برای من نوشتند که برکت به داخل کرملین آمد روسیه ما را میفروشد، نوشتم بماند یادگاری خود خبر طنز لازم را دارد نیازی به بازگو کردن ما نیست🤣🤣 دیوانه های مشنگ
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیونددنزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب_غذا به بری_روزن بپیوندد نزار_زاکا که خود مدتی در ایران زندانی بود، در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند راهی وین می‌شود. We’ve only ever heard one name in all uprisings inside Iran Pahlavi کل آمریکایی ها اعتصاب کنند سرگرمی خوبیه دموکراتها دوباره کیسه های دلار رو آماده کردند تا گروگانها رو از جمهوری اسلامی بخرند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران به دنبال انتخاب نخست‌وزیری نزدیک به خود در عراق است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »