آمریکا: عدم همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قابل قبول نیست

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا: عدم همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قابل قبول نیست به گزارش رویترز، آمریکا در عین حال تکرار کرد که واشنگتن همچنان آماده مذاکره با تهران درباره یک «توافق جامع» است.

آمریکا روز سه شنبه ۱۹ شهریور در بیانیه‌ای اعلام داشت عدم همکاری کامل ایران با تحقیقات آژانس بین المللی انرژی اتمی در زمینه برنامه هسته‌ای این کشور، غیرقابل پذیرش است.

به گزارش رویترز، آمریکا در عین حال تکرار کرد که واشنگتن همچنان آماده مذاکره با تهران درباره یک «توافق جامع» است. آمریکا در بیانیه‌ای که برای یک نشست دوره‌ای شورای حکام آژانس صادر کرده است، می‌گوید عدم همکاری کامل ایران با آژانس درباره فعالیت‌های احتمالی اعلام نشده هسته‌‌ای تهران و یا مواد هسته‌‌ای گزارش نشده، سوالاتی بسیار جدی را در این زمینه مطرح می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گسترش همکاری های ترکیه و آمریکا در بخش صنعترخسار پکجان، وزیر بازرگانی ترکیه: در دیدار با همتای آمریکایی خود بخش‌های پوشاک، مبلمان، سنگ مرمر، خودرو، هواپیمایی، سیمان و محصولات شیمایی را به عنوان صنایع دارای اولویت همکاری انتخاب کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد🔺در فهرست ۱۰۰ نفره «نوآورترین رهبران» آمریکا در مجله فوربز تنها نام یک زن وجود دارد ⚡️مجله فوربز، فهرست ۱۰۰ تن از نوآورترین رهبران آمریکا در عرصه کسب و کار را منتشر کرد که تنها یک نفر از آنها، زن است؛ باربارا رنتلر، مدیر عامل فروشگاه های «راس».
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد🔺بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد ⚡️امیر ۹۰ ساله کویت که دیدار روز پنجشنبه با رئیس جمهور ایالات متحده را لغو کرده بود، در بیمارستانی در آمریکا بستری شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قهرمانی نفس‌گیر نادال در تنیس آزاد آمریکانادال پس از قهرمانی نفس‌گیر در تنیس آزاد آمریکا: «تازه می‌‌فهمم چرا رقیبم در ۲۳ سالگی مرد چهارم تنیس جهان است» بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نادال با پیروزی در اوپن آمریکا برنده نوزدهمین گرند اسلم شدرافائل نادال نوزدهمین عنوان گرند اسلم خود را پس از مقاومت در برابر بازی جانانه دانیل مدودف بازیگر روس در فینال مسابقات اوپن آمریکا به دست آورده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ندال به نوزدهمین عنوان قهرمانی در تنیس آمریکا رسیدندال با کسب عنوان قهرمانی در تنیس اپن آمریکا به نوزدهمین پیروزی خود دست پیدا کرد.بر اساس گزارش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »