آمریکا تصمیم پارلمان عراق برای اخراج نیروهای بیگانه را «ناامید کننده» دانست

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا تصمیم پارلمان عراق برای اخراج نیروهای بیگانه را «ناامید کننده» دانست العربية

اخراج نیروهای بیگانه از این کشور و قطع رابطه با ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش ابراز «ناامیدی» می‌کند.

او گفت ایالات متحده انتظار دارد تا توضیحات بیشتری درباره طبیعت قانونی و تبعات چنین تصمیمی از سوی مجلس نمایندگان عراق ارائه شود. مجلس نمایندگان عراق در غیاب فراکسیون‌های سنی و کُردی به قطعنامه‌ای رای داد که از دولت عراق می‌خواهد به حضور نیروهای بیگانه در کشور پایان داده و به هر دلیلی مانع از کاربرد خاک یا حریم هوایی عراق شود.

عبدالمهدی گفت: «علی‌رغم چالش‌‌های داخلی و خارجی که با آنها مواجه هستیم، این اما به طور اولیه و عملی بهترین برای عراق خواهد ماند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نا امید کننده یا هرچه،قانونی در پارلمان یک کشور مستقل تصویب شده که مفاد آن خروج شما یانکی ها از سرزمین عراق است.صاحبخانه گفته است دیگر شما را نمی خواهم،الان دیگر سخن شما چیست؟! اگر وحشی نیستید و متمدنید،به قوانین و اراده سیاسی یک کشور مستقل احترام بگذارید.

بهترین موقعیت برای اقلیم_کُردستان و قوی شدن نیروهای پیشمرگه و اقتصاد آن! به نظر باید نیروهای آمریکایی پایگاه اصلی را به آنجا منتقل و زمینه حمله به گروه‌های تروریستی نیابتی را با کمک کوردها فراهم و نیز زمینه الحاق کرکوک را به کُردستان فراهم و نهایتا کُردستان مستقل تشکیل شود

به درک! زود تر جمع کنند و گورشان را گم کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیش‌نویس قانون پیشنهادی پارلمان عراق برای پاسخ به حمله اخیر آمریکاپیش‌نویس قانون پیشنهادی پارلمان عراق برای پاسخ به حمله اخیر آمریکا منابع عراقی جزئیات پیش‌نویس قانون پارلمان عراق در پاسخ به حمله اخیر آمریکا به کاروان حشد شعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد را فاش کردند که قرار است در جلسه پارلمان تصویب شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان عراق از آمریکا شکایت می‌کند/ سائرون: اتحاد ملی کلید حفظ حاکمیت کشور استپارلمان عراق از آمریکا شکایت می‌کند کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق امروز (یکشنبه) اعلام کرد درصدد شکایت از حمله آمریکا به شورای امنیت است. با گل و شیرینی، آشتیشون بدید خاک تو سرتون کنن خبرگزارای خایه مال
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الخزعلی: پارلمان عراق اگر به خروج آمریکا از این کشور رای ندهد، دیگر ارزشی ندارددر راستای اعمال فشار پیکارجویان حشد الشعبی بر نهادهای رسمی عراق، قیس الخزعلی فرمانده شبه‌نظامیان گفتن این حیوان زدن یا دستگیر کردن! اگر پارلمان عراق به خروج امریکا رای بدهد دیگر ارزشی ندارد. خب امریکا هم اینو میگه.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

علیرغم غیبت کُردها و سنی‌ها: پارلمان عراق حضور نیروهای آمریکا را مورد بررسی قرار دادنمایندگان پارلمان عراق روز یکشنبه 5 ژانویه 2020 در جلسه فوق‌العاده‌ای شرکت کردند که هدف از آن لغو سنی ها جهت خوش آیند بن سلمان و کرد های جدایخواه جهت رسیدن به اهداف شوم همیشه برده و بنده امریکا بوده و خواهند بود این کردها که منتظر اجازه امریکا و اسرائیل هستند و سنی ها هم چشم به سعودیها دارند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

صدر: سفارت آمریکا در عراق باید تعطیل شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجلس عراق به خروج نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا از این کشور رای دادنمایندگان عراقی در حالی این موارد را تصویب کردند که ساعتی پیش از آن دولت بغداد اعلام کرده بود به دلیل «حملات آمریکا» در عراق علیه این کشور به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کرده است. بسم الله الرحمن الرحیم احسنت به مجلس عراق
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »