آمده‌ام تا مردم را از حصر یک جریان سیاسی خارج کنم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همتی: آمده‌ام تا مردم را از حصر یک جریان سیاسی خارج کنم

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالناصر همتی یکی از داوطلبان سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود به صدا و سیما و پیش از مناظره در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که با چه روشی سعی می‌کنید توجه مردم را به مطالب‌تان جلب کنید و رقیب اصلی شما در این مناظره کیست؟ گفت: در ابتدا گرامی می‌دارم یوم الله ۱۵ خرداد و ایام ارتحال امام خمینی و همچنین شهادت امام جعفر صادق را تسلیت می گویم.

وی ادامه داد: من الان یک شهروند عادی هستم، تا چند روز پیش رییس بانک مرکزی بودم اما امروز یک استاد دانشگاه هستم و آمده‌ام در مقابل یک جریانی که می‌خواهند با سیاسی کاری کشور را اداره کنند، بایستم. بحران اقتصادی و مشکلات اقتصادی کشور راه‌حل دارد و آمده‌ام بگویم حصر ایران را باید پایان دهیم و اقتصاد ایران را از حصر سیاست خارج کنیم.

این کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: آمده‌ام تا جوانان را از حصر مقررات خارج کنیم، نفت را از حصر آمریکا خارج کنیم و آمده‌ام بگویم باید مردم را از حصر یک جریان سیاسی خارج کنیم جریانی که ۵ نامزد آن در این انتخابات حضور دارند. وی ادامه داد: رقیب من ۵ نفر از نامزدهای همین جریان خاص هستند اما قهر مردم با صندوق مهمترین رقیب اصلی است و اگر مردم قهر خود را با صندوق کنار بگذارند من رقیبی ندارم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسکوچیچ: از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی/ از پس آب و هوا برآمدیماسکوچیچ: *از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی *از پس آب و هوا برآمدیم *تمرکز ما روی بازی با بحرین است *بازی‌ها را با هم یکی نمی‌کنیم *انتظار داشتم که شرایط مسابقه برای همه تیم‌ها یکسان باشد انتظار نداشته باش. ما چوب ندانم کاری حکومت رو میخوریم که باعث تحریم شده. از اونجایی که با همه دشمنیم همه هم با ما دشمنن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوتین: آمریکا مطمئن از خود راهی را می‌رود که اتحاد جماهیر شوروی رفت«ما هیچ مشکلی با آمریکا نداریم. این آمریکاست که با ما مشکل دارد» ینی داره به گا میره؟🤔 چه statement کلفتی! و تو راهی رو داری میری که دیکتاتورها رفتن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حساب توییتر عبدالناصر همتی از دسترس خارج شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جاسوسی واشنگتن از سیاستمداران اروپایی؛ نروژ سفیر آمریکا را احضار کرددر واکنش به این افشاگری که یادآور رسوایی‌ شنودهای افشا شده از سوی ادوارد اسنودن در سال ۲۰۱۳ میلادی است، مقامات پاریس، برلین و شماری دیگر از پایتخت‌های اروپایی خواستار توضیح دانمارک و ایالات متحده شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وال‌استریت جورنال: پهپاد‌های ترکیه مناطق درگیری و ژئوپلیتیک را از نو شکل می‌دهدروزنامه آمریکایی وال‌استریت جورنال تاکید کرد که پهپاد‌های کم‌هزینه ترکیه مناطق درگیری و ژئوپلیتیک را از نو شکل می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اغلب پناهجویان اخراجی افغان دوباره از افغانستان خارج می‌شوند | DW | 04.06.2021به نظر می‌رسد بیشتر پناهجویان افغان که از آلمان به کشورشان بازگردانده شده‌اند پس از مدت کوتاهی دوباره افغانستان را ترک می‌کنند. از دسامبر ۲۰۱۶ تا کنون بیش از هزار پناهجوی افغان از آلمان به افغانستان پس فرستاده شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »