آمار جهانی کرونا؛ آمریکا، هند و فرانسه همچنان در بالای جدول مبتلایان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

بنابر آمار جهانی «ورلداُمتر»، مجموع مبتلایان به کرونا (کووید۱۹) در کشورهای مختلف به بیش از ۶۹۶ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۳۷۱ نفر رسیده و تاکنون مرگ شش میلیون و ۹۲۴ هزار و ۲۸۱ بیمار تأیید شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، طبق داده‌های به‌روزشده در جدول جهانی ورلداُمتر، این بیماری ویروسی همچنین در روز گذشته ۳۳۲۶ ابتلای جدید داشته و جان هشت بیمار را گرفته است.

پایگاه داده‌های جهانی ورلداُمتر از تاریخ ۲۹ ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی، ثبت آمار رسمی مرتبط با کرونا را آغاز کرده است. پس از آمریکا، دو کشور هند و فرانسه هم با عبور از ۴۰ میلیون ابتلا به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به لحاظ آمار کل مبتلایان اشغال کرده‌اند و همچنین در فهرست آمار فوتی‌های این بیماری در حال حاضر بعد از آمریکا، برزیل با بیش از ۷۰۰ هزار فوتی و هند با بیش از ۵۰۰ هزار فوتی، بیشترین مرگ‌ و میر کرونایی را به ثبت رسانده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار جهانی کرونا؛ آمریکا رکورددار مبتلایان و فوتی‌های روزانهبنابر آمار جهانی «ورلداُمتر»، مجموع مبتلایان به کرونا (کووید۱۹) در کشورهای مختلف به بیش از ۶۹۶ میلیون و ۳۱۴ هزار و ۷۹۹ نفر رسیده و تاکنون مرگ شش میلیون و ۹۲۳ هزار و ۹۵۰ بیمار تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جدیدترین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در جهانبنابر آمار جهانی «ورلداُمتر»، مجموع مبتلایان به کرونا (کووید۱۹) در کشورهای مختلف به بیش از ۶۹۶ میلیون و ۳۰۲ هزار و ۹۶۶ نفر رسیده و تاکنون مرگ شش میلیون و ۹۲۳ هزار و ۸۹۵ بیمار تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روستاهای زیادی از لرستان قابلیت ثبت در فهرست جهانی جهانگردی را دارندمدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از قابلیت بالای روستاهای استان برای ثبت در فهرست جهانی جهانگردی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: فقط من می‌توانم مانع جنگ‌جهانی سوم بشومدونالد ترامپ ضمن بیان اینکه «به جنگ جهانی سوم نزدیک‌تر می‌شویم» گفت که اگر رئیس‌جمهور آمریکا می‌شد، درگیری‌های بین‌المللی در تل‌آویو و کی‌یف رخ نمی‌داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: فقط من می‌توانم مانع جنگ‌ جهانی سوم شومدونالد ترامپ ضمن بیان اینکه «به جنگ جهانی سوم نزدیک‌تر می‌شویم» گفت که اگر رئیس‌جمهور آمریکا می‌شد، درگیری‌های بین‌المللی در تل‌آویو و کی‌یف رخ نمی‌داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضربه رای‌دهندگان آلمانی در انتخابات به ائتلاف حاکمحزب حاکم سوسیال دموکرات آلمان (SPD) در انتخابات روز یکشنبه در ایالت‌های هسن و بایرن شکست خورده و محبوبیت اولاف شولتس، صدراعظم آلمان همچنان در سراشیبی سقوط قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »