آماده باش تمام پایگاه‌های اورژانس تهران در پی تداوم آلودگی هوا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

آماده باش تمام پایگاه‌های اورژانس تهران در پی تداوم آلودگی هوا اورژانس تهران: تمام پایگاه‌های اورژانس در نقاط بیست و دوگانه تهران آماده باش هستند و هم وطنان می‌توانند در صورت بروز هر گونه مشکل به دلیل آلودگی هوا به این پایگاه مراجعه کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دکتر پیمان صابریان افزود: تمام پایگاه های اورژانس در نقاط بیست و دوگانه تهران آماده باش هستند و هم وطنان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل به دلیل آلودگی هوا به این پایگاه مراجعه کنند.

وی گفت: دو دستگاه اتوبوس آمبولانس در میادین ونک و انقلاب استقرار یافته است. همچنین ۲۰ دستگاه آمبولانس دیگر در نقاط مختلف به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو این مملکت، کلا ب درمان بیشتر علاقه نشون داده میشه تا پیشگیری🚾

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروه طالبان افغانستان: آماده از سرگیری مذاکرات صلح با آمریکا هستیمذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان: «موضع ما هنوز همان است. اگر مذاکرات صلح آغاز شود، از مرحله‌ای که متوقف شده بود از سر گرفته می‌شود.» اراده ملی در افغانستان برای عمران و پیشرفت مستلزم امنیت در کشور است. عروسک_های_بیگانه زمان ان رسیده عرصه را در این سرزمین ترک کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هنگ کنگ برای یک دور دیگر اعتراضات در آخر هفته آماده می‌شودهنگ_کنگ برای یک دور دیگر اعتراضات در آخر هفته آماده می‌شود تظاهرات ضد دولتی از ماه ژوئن این مستعمره سابق بریتانیا را دگرگون کرده است ودر مقاطعی موجب تعطیلی کسب و کارها، دولت، مدارس و حتی فرودگاه بین المللی شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک روز پس از دیدار پرزیدنت ترامپ از افغانستان، گروه طالبان اعلام کرد‌ آماده ازسرگیری مذاکرات صلح استیک روز پس از دیدار پرزیدنت ترامپ از افغانستان، گروه طالبان اعلام کرد‌ آماده ازسرگیری مذاکرات صلح است خبرگزاری رویترز گزارش داد که ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی گروه طالبان، گفته است مذاکرات صلح را می‌توان از همان‌جایی که قطع شده بود، از سرگرفت و ادامه داد. 😂😊😊
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥معاون عمرانی استانداری تهران: در صورت تداوم آلودگی_هوا، احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه زیاد است برای کاهش آلودگی هوا، امشب تردد کامیون ها در سطح معابر تهران ممنوع است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مدارس شهر تهران و شهرستان‌های تهران در تمام مقاطع تعطیل شدمعاون استاندار تهران از تعطیلی مدارس مناطق ۲۲گانه شهر تهران و شهرستانهای استان تهران در تمام مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر به جز شهرستانهای پردیس، دماوند و فیروزکوه، دلیل آلودگی هوا خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در روز شنبهرییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح زوج و فرد فردا (روز شنبه ۹ آذرماه) از درب منازل اجرا می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »