آمار مبتلایان کرونا در جهان از صد میلیون نفر گذشت، در اسرائیل صفر شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمار مبتلایان کرونا در جهان از صد میلیون نفر گذشت در اسرائیل صفر شد

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از آغاز شیوع این بیماری تا کنون در مجموع از ۱۰۰ میلیون و ۶۳۹ هزار نفر گذشت و آمار مرگ و میر ناشی از کووید۱۹ در جهان نیز در روز سه شنبه ۲۶ ژانویه به بیش از ۲ میلیون و ۱۶۱ هزار نفر رسید.

ایران هنوز واکسیناسیون کرونا را آغاز نکرده است، اما مقامات دولتی در این کشور روز دوشنبه گفتند که اولین دسته از دُزهای وارداتی ممکن است واکسن آسترازنکا باشد.واکسن ایرانی کرونا چه شباهتی به واکسن‌های چینی و چه تفاوتی با واکسن‌های آمریکایی دارد؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اسراییل اولین واکسن کرونا را ساخت،ابتلا به صفر رسید،یک روزه میتواند ایران را نابود کند،ارتش شکست ناپذیر،بهترین دموکراسی منطقه!،های تک و جز اولین کشورها در پزشکی و الکترونیک و فضا و ژنتیک و علم و ثروت و آزادی و روابط بین الممل و و و،این تعریف پهلوون پنبه در کتاب کوچه هستش😉

ما هم از پشت کوه آمدیم.

من نمی فهمم چرا همیشه ایران باید با اسرائیل مقایسه بشه! هنوز بسیاری از کشورهای دنیا این واکسن رو به مردم نزدن اما شما دائما با ایجاد تنش روانی باعث نگرانی بیشتر ایرانی ها میشین.

چرا اینقدر دروغ می گویید . خبر سازان دروغگو fake news. این خبر دو ساعت پیش وزیر بهداشت اسراییل هست . 8680 مورد ابتلا روز دوشنبه گزارش شده است . Some 8,680 new cases were registered on Monday with 9.8% of the 91,606 tests returning positive.

کل اسرائیل از استان ما کوچکتره. همچین میگید اسرائیل گویا در مورد یک کشور پهناور صحبت می کنید.

شکر زیادی خوردین که در اسراییل صفر شد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ ثبت بالاترین شمار مبتلایان روزانه در دو ماه گذشتهعلیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از دریافت قریب الوقوع واکسن‌های سینوفارم و آسترازنکا خبر داد. البته که ترند ثابت بوده و تنها ایام دهه زجر باعث شده آمار دستکاری بشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چهارمین پیک کرونا در ایران؛ افزایش دو برابری مبتلایان هر 8روز در «خوزستان»بر اساس آخرین گزارش‌ها و با توجه به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا و شیوع ویروس جهش‌یافته، این
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جهش آمار کرونا در ایران؛ ۱۱هزار و ۷۵۰ ابتلا در یک روز | DW | 01.04.2021سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا می‌گوید ۱۵هزار فرد مبتلا به کرونا در نوروز سفر رفته‌اند و شهرهای قرمز و نارنجی در ایران دو برابر و نیم شده‌اند. پلیس جلوی بوستان‌ها و تفرجگاه‌های تهران ایستاده تا جلوی ورود مردم را بگیرد. این ۱۵ هزار نفر آنهایی هستند که بلیط اتوبوس وهواپیما گرفتند اونایی که با ماشین شخصی رفتن رو که آمار ندارند پس سال پیش با هواپیما ماهان آوردیم امسال اتوبوسی و قطاری کرونا رو پخش کردیم خسته نباشی دلاور
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رکورد شکنی‌های کرونا در ایران؛ بالاترین آمار ابتلا در ۱۴ ماه | DW | 06.04.2021موارد ابتلا و فوتی‌های کرونا در ایران در سال جدید بیش از دو و نیم برابر افزایش یافته و این روند با شدت ادامه دارد. علیرضا زالی پیش‌بینی کرد هفته آینده برای تهران هفته‌ای بسیار سخت باشد و خواستار تعطیلی ۱۰ روزه پایتخت شد. و شما دستمالچیان تررررزیدنت ترررررآمپ همچنان خوشحالید. فراموش نمیکنیم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بالاترین آمار روزانه مرگ بر اثر کرونا در ایران؛ حدود۵۰۰ نفر در ۲۴ ساعت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »