آمادگی ترکیه برای صادرات سیستم‌ ضدپهپاد نوع «کالکا» به روسیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

شرکت سامانه‌های دفاعی فناوری ملی ترکیه از صادرات سامانه ضدپهپاد نوع «کالکا» به روسیه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

01.12.2020بکر یالچین، مدیر بخش تحقیقات و توسعه شرکت سامانه‌های دفاعی فناوری ملی ترکیه اعلام کرد یکی از شرکت‌های روس تقاضای خرید سیستم‌ ضدپهپاد نوع «کالکا» (KALKA) از ما کرده است و این محصول فناوری را به روسیه خواهیم فروخت.

یالچین در ادامه گفت این محصول فناوری که توسط مهندسان ترکیه طراحی و تولید شده‌ و در ارتش کشورمان نیز در حال استفاده استو مدیر بخش تحقیقات و توسعه این شرکت تصریح کرد که این روزها یکی از شرکت‌های روس برای خرید این محصول به ما مراجعه کرد. بر اساس توافق‌نامه فروش طی یک ماه آینده صادرات سیستم‌ ضدپهپاد به روسیه انجام ‌خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کالکا خود فروشند پهباد رجب است جاسوس رجب

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابراز نگرانی ترکیه از آمادگی اسرائيل برای احداث واحدهای مسکونی جدید یهودی‌نشین در کرانه باختریوزارت امور خارجه ترکیه طرح اسرائيل برای احداث 850 واحد مسکونی جدید یهودی‌نشین در کرانه باختری را نگران کننده دانست. - خبرگزاری آناتولی ترکیه نگران است😂😂😂😂 چرا روابط دیپلماتیک , اقتصادی , نظامی , اطلاعاتی و ... رو قطع نمیکنید پس. چهره واقعی ترکیه,در منافق بودن حتی برای روس ها هم فاش شده , مسلمانان که جای خود دارند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعلام آمادگی ترکیه برای کمک به سیل‌زدگان در هندوزارت امور خارجه ترکیه ضمن ابراز آمادگی برای کمک در عملیات امداد و نجات مفقودان سقوط بخشی از یخچال‌های هیمالیا بر روی سدی در ایالت اوتاراکند هند، با مردم و دولت این کشور ابراز همبستگی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قیمت مرغ را سودجویان بالا برده‌اند/ نرخ منطقی حداکثر ۲۲ هزار تومان/ آمادگی مرغداران برای صادراتنائب رئیس کانون مرغداران گوشتی کشور گفت: با توجه به قیمت خرید مرغ از مرغداران، قیمت منطقی هر کیلوگرم مرغ در بازار حداکثر 22 هزار تومان است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر بازرگانی ترکیه: صادرات در ماه مارس به بالاترین رقم صادرات ماهانه در سال‌های اخیر رسیدوزیر بازرگانی ترکیه: صادرات در ماه مارس با افزایش 42.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 2020 به 18 میلیارد و 985 میلیون دلار رسید که بالاترین رقم صادرات ماهانه در سال‌های اخیر است وزیر بازرگانی ترکیه: صادرات در سه ماهه اول سال جاری 17.3 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و به 50 میلیارد دلار رسید. این بالاترین ارزش سه ماهه نخست تاکنون است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

میشل: اتحادیه اروپا برای ارائه دستورکار ملموسی برای توسعه همکاری اقتصادی با ترکیه آماده استمیشل: اتحادیه اروپا برای ارائه دستورکار ملموسی برای توسعه همکاری اقتصادی با ترکیه آماده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »