آمار ابتلا به کرونا در آمریکا به بالاترین حد در دو ماه اخیر رسید

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

براساس آماری که دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا تهیه می کند شمار موارد تازه ابتلا به ویروس کرونا در این کشور در بالاترین میزان در دو ماه اخیر قرار دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس روز سه شنبه ۳۴ هزار و ۷۰۰ مورد تازه کرونا در آمریکا گزارش شد که سومین آمار بزرگ روزانه از زمان شیوع بیماری کووید-۱۹ در این کشور است.همزمان سه ایالت نیویورک، نیوجرسی و کانتیکت در شمال‌شرقی آمریکا اعلام کرده‌اند از مسافرانی که از نقاط پرشیوع سفر می‌کنند، می‌خواهند که خودشان را ۱۴ روز قرنطینه کنند. فرمانداران این سه ایالت که زمانی خودشان کانون شیوع ویروس کرونا بودند، گفتند می‌خواهند جلوی برگشتن این بحران را بگیرند.

در حال حاضر ۹ ایالت آمریکا مشمول این دستور می‌شوند: آلاباما، آرکانزا، آریزونا، فلوریدا، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، واشنگتن، یوتا، و تگزاس.دکتر آنتونی فاچی مدیر موسسه ملی بیماری های مسری و آلرژی روز سه شنبه در یک جلسه کنگره در مورد"جهش نگران کننده ابتلا" در بسیاری از ایالات جنوبی و غربی کشور هشدار داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 29 هزار و 715 نفر رسیدافغانستان: شمار مبتلایان به ویروس کرونا به 29 هزار و 715 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعمال مقررات منع تردد در دو ناحیه آلمان در پی شیوع کرونامقام های آلمانی در ایالت راین-وستفالیای شمالی در پی جهشی در موارد ابتلا به ویروس کرونا محدودیت های منع تردد را دوباره در دو ناحیه با بیش از نیم میلیون سکنه اعمال کرده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار مقام‌های بهداشتی آمریکا در مورد جهش نگران‌کننده موارد ابتلا به کروناکارشناس ارشد بیماری های واگیردار در آمریکا به قانونگذاران گفته است که برخی ایالات این کشور شاهد 'جهش نگران کننده' موارد ابتلا به ویروس کرونا هستند. هیاتی از مقام های بهداشتی از جمله دکتر آنتونی فاچی گفتند که چند روز آینده برای جلوگیری از موارد تازه شیوع اهمیت حیاتی خواهد داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیا در آمریکا ۹۶ میلیون آمریکایی به کرونا مبتلا می‌شوند و ۴۸۰ هزار نفر می‌میرند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در استرالیا به 103 نفررسیدبا فوت یک مرد 80 ساله بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ملبورن، شمار قربانیان این بیماری در استارالیا به 103 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران همچنان در موج اول کرونا / وضعیت مطلوب تخت‌ها و تجهیزات ویژه کرونامعاون وزیر بهداشت: *لازم است که استفاده از ماسک اجباری شود *این موضوع باید ترویج شود *نیازی نیست سراغ ماسک‌های پیچیده و گران برویم *یک پارچه ساده یا چند لایه دستمال کاغذی و پوشاندن دهان و بینی با آن می‌تواند بسیار کمک کننده باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »