آمادگی آمریکا برای اعمال تحریم علیه صادرات نفت ایران به چین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمادگی آمریکا برای اعمال تحریم علیه صادرات نفت ایران به چین آمریکا در صورت عدم نتیجه‌گیری از مذاکرات هسته‌ای قصد دارد علیه صادرات نفت ایران به چین تحریم اعمال کند.

آمریکا در صورت عدم نتیجه‌گیری از مذاکرات هسته‌ای قصد دارد علیه صادرات نفت ایران به چین تحریم اعمال کند.روزنامه «وال‌استریت جورنال» طی گزارشی به نقل از مقامات آمریکا اعلام کرد که در صورت ناکامی مذاکرات برای الحاق مجدد آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران، واشنگتن علیه صادرات نفت این کشور به چین تحریم‌های سختگیرانه‌تری اعمال خواهد کرد.

وی همچنین تصریح کرد که گزینه تحریم صادرات نفت همچنان روی میز است و در صورت عدم حصول نتیجه‌ای از مذاکرات، علاوه بر تحریم‌های موجود به اجرا گذاشته خواهد شد. حدود 3 ماه است که مذاکرات وین برای بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران ادامه دارد. این مذاکرات در 19 ژوئن در پی پیروزی ابرهایم رئیسی، نامزد محافظه‌کاران در انتخابات ریاست جمهوری ایران به بن‌بست رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الکاظمی اقدامات کنترلی بیشتری بر حشد الشعبی اعمال کردبرخی منابع نزدیک به نیروهای مسلح عراق به «العربیه» گفتند که مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر به‌عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح دستور مراقبت هر چه بیشتر بر نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعمال ممنوعیت تردد از ۲۹ تیر در شرق استان تهرانفرمانده انتظامی شرق استان تهران: تردد خودروهای غیربومی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران از ساعت ۱۲ ظهر سه‌شنبه ۲۹ تیر تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۴ مرداد، ممنوع است مجوزهای تردد صادره شده دارای تاریخ، در اجرای این طرح فاقد اعتبار است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کل منطقه اسلامی، میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکا و همراهانش استحضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مسلمانان جهان به‌مناسبت ایام حج، استمرار حسرت دلهای مشتاق از حضور در ضیافت بیت‌الله را امتحانی گذرا خواندند و با تأکید بر لزوم کمرنگ نشدن پیام‌های حج، مقاومت در برابر قدرتهای متجاوز به‌ویژه آمریکا را از جمله این پیام‌های متعالی دانستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا در تزریق اولین دوز واکسن کرونا از آمریکا پیشی گرفتکلمان بون، وزیر امور اروپایی فرانسه در یک پیام توییتری از این موفقیت استقبال کرده و نوشته است: «ما این کار را ادامه و سرعت واکسیناسیون را افزایش می‌دهیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشورهای اروپایی و آمریکا خواستار توقف حملات طالبان در افغانستان شدندسفارتخانه‌های کشورهای اروپایی و آمریکا در کابل با انتشار بیانیه‌ای مشترک خواستار پایان خشونت‌‌ها و حملات طالبان در افغانستان شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجادله ایران و آمریکا بر سر تبادل زندانیان | DW | 18.07.2021ایران مدعی است بر سر تبادل زندانیان با آمریکا و بریتانیا به توافق رسیده است. آمریکا آن را نوعی 'فرار به جلو' می‌داند. ند پرایس ادعای ایران درباره کسب توافق را 'شرم‌آور' خوانده و سعید خطیب‌زاده انکار آمریکا را 'حیرت‌آور'. دلیل بیشتری که ایران کلاً آمریکا را از تمامی صحنه هایی که ایران در آن مشارکت دارد، خط بزند. به مانند ورزشکاران که اسرائیل را به رسمیت نمیشناسد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »