آمار رسمی قربانیان کرونا در ایران هنوز سه‌رقمی است | DW | 17.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار رسمی قربانیان ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۴ نفر و تعداد مبتلایان جدید بیش از ۱۷ هزار نفر اعلام شد. یک کارشناس نسبت به گسترش کرونا در تجمع‌های اربعین هشدار داده و وزیر بهداشت از 'سیل واکسن' سخن گفته است.

شمار رسمی قربانیان ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۴ نفر و تعداد مبتلایان جدید بیش از ۱۷ هزار نفر اعلام شد. یک کارشناس نسبت به گسترش کرونا در تجمع‌های اربعین هشدار داده و وزیر بهداشت از"سیل واکسن" سخن گفته است.به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ایران، در ۲۴ ساعت منتهی به جمعه، ۲۶ شهریور ،"بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی" ۱۷ هزار و ۶۰۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در این کشور شناسایی شده که دو هزار و ۵۳۷ نفر از آنها در بیمارستان بستری شده‌اند.

شمار افرادی که از ۲۵ تا ۲۶ شهریور در رابطه با کرونا جان باخته‌اند ۳۶۴ نفر اعلام شد که آمار کل درگذشتگان بر اثر این بیماری را به ۱۱۶ هزار و ۴۳۶ نفر رساند. او در این راستا از جمله به ضرورت افزایش مراکز تجمیعی، افزایش شیفت‌های مراکز به دو و سه شیفت، استفاده از ظرفیت بیمارستان‌هایی که امکانات لازم و فضای جداگانه دارند و همچنین فعال‌کردن مراکز بهداشتی که فعال نیستند اشاره کرد.

به گفته وزیر بهداشت، تولید داخلی واکسن به قدری بالا رفته است که «در آینده نزدیک نیازی به واردات واکسن نخواهیم داشت.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۴۵۳ فوتی جدید کرونا در شبانه‌روز گذشته/ مجموع جانباختگان از ۱۱۶هزار نفر فراتر رفت۴۵۳ فوتی و ۱۸۰۲۱ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۸۰۲۱ نفر *جانباختگان جدید: ۴۵۳ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۳۷۸۴۰۸ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۴۶۸۲۷۰۴ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۱۶۰۷۲ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۴۰۳۰۲۱۷۵ من اون امام زمان کونیتون را گایدم با مادر اون سید علی بیناموس تریاکی پوفیوزها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران از 116 هزار نفر گذشتبا فوت 453 بیمار کرونایی در ایران طی شبانه‌ روز گذشته، شمار قربانیان این ویروس به 116 هزار و 72 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی خیلی پدر سوخته اید،شما دختراتون رو توی انتالیا و ...دارید عرضه میکنید بخاطر پول ، بعد اینجا اومدی عکس موکب گذاشتی، برو از مادرت سوال کن ببین پدرواقعیت مال کدوم کشوره، جز حرامزاده با علی و ال علی دشمنی نکند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار افرادی که در چین واکسن کامل کرونا زدند از یک میلیارد نفر گذشتمقامات چینی با وضع تعطیلی‌های هدفمند، محدودیت سفر، آزمایش جمعی و تعطیلی مدارس قبل از تعطیلات عمومی یکم اکتبر که دوران اوج گردشگری یک هفته‌ای در این کشور است، کار مهار بیماری را آغاز کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از هر 500 آمریکایی یک نفر بر اثر کرونا جان باختاوههه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: در سایه اقدامات انجام شده به بالاترین ارقام رشد اقتصادی در جهان رسیده‌ایماردوغان: در سایه اقدامات انجام شده به بالاترین ارقام رشد اقتصادی در جهان رسیده‌ایم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در پی حمله به حشد‌ الشعبی در سوریه «عصائب اهل الحق» دولت عراق را تهدید کرددر پی حمله پهپادی به خودروهای نظامی حشد‌ الشعبی در سوریه، قیس الخزعلی، رهبر «عصائب اهل حق» یکی از گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران در عراق، از دولت بغداد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »