آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار درباره تردد به بهشت زهرا

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همزمان با افزایش آمار مبتلایان و جان‌باختگان کرونا و هشدار درباره تداوم افزایش در هفته‌های آینده، سازمان بهشت زهرا از شهروندان خواست از تردد غیر ضروری به این گورستان خودداری کنند.

عکسی که یاشار تبریزی از خود و سایر فعالان مدنی بازداشت‌شده در مراسم چهلمین روز درگذشت بکتاش آبتین منتشر کرده است

یاشار تبریزی، فعال مدنی که از جمله بازداشت‌شدگان مراسم چهلمین روز درگذشت بکتاش آبتین بود، در اینستاگرام ضمن اعلام این خبر، اسامی سایر بازداشت‌شدگان را مهریار ظفرمهر، کامبیز نوروززاده، محمد سلطانی، حمید درویشی، جلال علیپور و تینا یونسی‌تبار اعلام کرده و نوشت که همگی آن‌ها با روشی «خشونت‌آمیز» که موجب آسیب به آنان شده بازداشت شدند.

به گفته این فعال مدنی، همه این افراد پس از چند ساعت بازداشت در پلیس امنیت شهر ری و پس از توقیف گوشی‌های همراه و سایر لوازم شخصی به بازداشتگاه پلیس امنیت وزرا واقع در گیشا منتقل و سرانجام ساعت یک و نیم بامداد روز جمعه بدون داشتن هیچ وسیله ارتباطی آزاد و در خیابان رها شدند. ، نویسنده، شاعر و فیلمساز منتقد که چندی پیش به دلیل بی‌توجهی مسئولان زندان اوین به وضعیت سلامتش جان باخت، روز پنج‌شنبه، ۲۸ بهمن در محل دفن او در امامزاده عبدالله شهرری برگزار شد.مراسم خاکسپاری این شاعر و نویسنده در روز ۲۰ دی نیز تحت فشار نیروهای امنیتی برگزار شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از تردد غیر ضروری خودداری به هم رسانید!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش آمار قربانیان سیل در پتروپولیس برزیل به ۷۸ نفررسانه‌های برزیلی به نقل از مقامات شهر پتروپولیس روز چهارشنبه گزارش دادند که شمار قربانیان رانش زمین و سیل در این شهر به ۷۸ نفر افزایش یافته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تزریق بیش از ۱۳۸ میلیون دوز واکسن کرونا/ابتلا به 'امیکرون' رو به رشددر جلسه کارگروه تخصصی کرونا به ریاست معاون اول رییس‌جمهور عنوان شد: تزریق بیش از ۱۳۸ میلیون دوز واکسن کرونا در کشور ابتلا به «اومیکرون» رو به رشد است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۱۸۲ فوتی جدید کرونا در کشور/شناسایی بیش از ۱۷ هزار مبتلا در شبانه روز گذشته۱۸۲ فوتی و ۱۷۵۴۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۷۵۴۵ *جانباختگان جدید: ۱۸۲ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۸۹۴۱۱۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۴۰۲۸۲۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۴۴۲۰ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۳۸۶۷۶۴۰۶
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معاون وزیر بهداشت: در ۸ سال جنگ، کمتر از کرونا آسیب دیدیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک بند از لایحه بودجه به ضررِ «کارگران دولت» / چرا فقط ۱۰ درصد افزایش دستمزد؟همین سال گذشته، در میانه سال، حقوق کارمندان دولت را در دو مرحله ۵۰ درصد به اسم مزایای انگیزشی و رفاهی زیاد کردند اما ما کارگران دولت، هیچ سهمی از این افزایش حقوق نداشتیم؛ سال آینده نیز مطمئنیم به هزار ترفند، حقوق کارمندان دولت را به نام تطبیق و رفاهیات بالا خواهند برد اما باز ما را با این استدلال که «شما کارگرید» خط خواهند زد؛ اگر ما کارگریم، چرا نمی‌گذارید مزدمان را شورایعالی کار تعیین کند؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورزش پس از تزریق واکسن موجب افزایش پادتن می‌شودطبق نتایج این تحقیق افرادی که بلافاصله بعد از تزریق واکسن ۹۰ دقیقه ورزش کردند بیشتر از سایرین در بدنشان پادتن تولید شده و تزریق دُز تقویتی هم موجب افزایش بروز تبعات ثانویه در آنها نشده است. من بعد از دز اول خواستم‌کمی بدوم ولی داشتم‌از تپش قلب سکته میکردم. با دکترم صحبت کردم و گفت طبیعیه و نباید فشار فیزیکی آورد به بدن! البته حتما رو افراد مختلف نتایج مختلف داره.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »