آمار قربانیان ویروس کرونا در چین به ۱۰۶ نفر افزایش یافت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺آمار قربانیان ویروس کرونا در چین به ۱۰۶ نفر افزایش یافت ⚡️گزارش‌ها حاکی است که با مرگ ۲۵ بیمار دیگر، آمار قربانیان ویروس کرونا در چین دست کم به ۱۰۶ نفر رسیده و آمار مبتلایان در این کشور ۴۵۰۰ نفر گزارش شده است.

تصاویر ماهواره ای و اظهارات مقامات ایرانی نشان می دهد که جمهوری اسلامی پس از سه ناکامی بزرگ در سال گذشته میلادی، در حال آماده شدن برای پرتاب ماهواره به فضا است، این در حالی است که ایالات متحده این اقدام را بخشی از تلاش جمهوری اسلامی برای توسعه برنامه موشکی‌اش می‌داند.

این خبرگزاری نوشت که افزایش این فعالیت ها همزمان با گزارش‌های رسانه های دولتی و نیمه رسمی ایران از آغاز جشن‌های ۴۱ سالگی انقلاب اسلامی در این کشور است. ایران به طور متداول دستاورها در نیروهای مسلح، برنامه های فضایی و تلاش‌های هسته‌ای خود را در این روزها رونمایی می کند. آسوشیتدپرس به گزارش خبرگزاری ایرنا که به نقل از آذری جهرمی نوشته بود «تهران قصد دارد امسال شش ماهواره را به مدار ارسال کند، از جمله ظفریک و دو.» اشاره کرده است.

پرزیدنت ترامپ در توئیت خود درباره انفجار در این ایستگاه فضایی نوشته بود که ایالات‌متحده در این سانحه دست نداشته است و افزود «برای ایران بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم بتواند متوجه شود که چه اتفاقی در سایت یک افتاده است.» آسوشیتدپرس نوشت که ایران طی یک دهه گذشته چندین ماهواره کوتاه برد را به مدار ارسال کرده است. همچنین این کشور در سال ۲۰۱۳ یک میمون را به فضا پرتاب کرد.برنامه موشکی جمهوری اسلامی نیز طی سال‌های اخیر با اعتراض بسیاری از کشورها انجام شده است.تا زمستان سال ۱۳۹۶ که آمریکا موضوع آزمایش های موشکی بالیستیک ایران را در شورای امنیت مطرح کرد، سپاه پاسداران این آزمایش‌ها را به طور مداوم انجام می‌داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برکت خدای ج دی ۴۵۰۰ نه څلورلکه او۵۰۰۰۰ورباندی اخته کړی کم ظلمونه چی دږی ایغور مسلمانانو باندی کوی ایا دابشریت دی ایا دا انسانیت دی لعنت په داسی وحشی ځناورو

Oh my god

نگران نباشید هنوز بیشتر از یک میلیاردو هفصد میلیون نفر موندن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ده‌ها قایق‌ در آلاباما طعمه حریق شد؛ دست‌کم ۸ نفر جان باختنداین آتش‌سوزی که در ساعات ابتدایی بامداد رخ داد، سرنشینان قایق‌ها را غافلگیر کرد با مردم امریکا همدردی میکنیم هرچند حکومت امریکا مردم ایران را تحت تروریسم اقتصادی رنج می دهد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اولین مورد ویروس‌کرونا در آلمان؛ شمار قربانیان از ۱۰۰ نفر گذشتشهردار ووهان روز یکشنبه گفته بود احتمالا به زودی حدود یک‌هزار نفر دیگر بر آمار مبتلایان در این شهر افزوده می‌شود. خدارحم کنه اینا یکدفعه از کجا میان بیو تروریسم ؟!!! انتشار مشکوک ویروس های سارس ، ابولا و کرونا ؛ نشانی از یک حمله بیولوژیکی آمریکا و یا دنیای سرمایه داری ظالمانه برای تجارت پر سود دارویی؟!!! درست مثل شهر زومبی ها شده the walking dead
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین دومین کشور بزرگ تولیدکننده سلاح در جهان است | DW | 27.01.2020نتایج تحقیق یک موسسه سوئدی فعال در زمینه صلح نشان می‌دهد که چین در عرض دو سال، به دومین تولید‌کننده بزرگ اسلحه در جهان تبدیل شده و روسیه را کنار زده است. تولیدات کارخانجات اسلحه‌سازی چین بیشتر مصرف داخلی دارد. وای بدبخت شدیم باید دید علت حرکت به سمت توسعه تسلیحات چی بوده؟ چین از چی ترسیده؟؟؟ کسی هم نمیخره ازشون.مجبورن خودشون مصرف کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت تجارت حیات وحش در چین با تشدید شیوع کروناویروساداره نظارت بر بازار کشور، وزارت کشاورزی و دفتر جنگلداری چین در بیانیه‌ای مشترک از ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی در سراسر این کشور در بازارها، سوپرمارکت‌ها، رستوران‌ها و پلتفورم‌های تجارت الکترونیکی به دلیل شیوع کروناویروس جدید خبر دادند. یکم دیر شده... مگر اینکه خدا آدمشون کنه 😑 کاش در حکمی تجارت با حیوانات وحشی ج.ا را هم ممنوع کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وکلای ترامپ در سنا: دموکرات‌ها در پی ابطال نتیجه انتخابات گذشته هستندیکی دیگر از استدلال های وکلای مدافع رئیس جمهوری ایالات متحده این بود که هدف از تحقیق در مورد مناسبات بین دونالد ترامپ و اوکراین کشف حقیقت نبوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تخریب در ۲ روستا در استان فارس به دلیل زلزله/وقوع ۵ پس‌لرزهمعاون عملیات سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ۵ پس‌لرزه تاکنون در مناطق زلزله‌زده رخ‌داده از تخریب در دو روستا در استان فارس به دلیل زمین‌لرزه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »