آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 92 هزار نفر فراتر رفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با ترخیص 3211 نفر دیگر طی یک روز اخیر به 92 هزار و 691 نفر رسید.

وزارت بهداشت ترکیه: این منظره را همه 83 میلیون نفر ما تغییر دادیم، تدابیر را رعایت کرده و مبارزه‌مان را با جدیت بدون اهمال ادامه دهیم.- با جان باختن 47 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در کشور به 3786 تن رسید. - طی شبانه روز اخیر 1542 مورد جدید ابتلا شناسایی شد و 47 نفر جان باختند؛ بدین ترتیب شمار مبتلایان به ویروس کرونا 138 هزار و 657 نفر و تعداد قربانیان به 3 هزار و 786 تن رسید.

- به‌زودی شمار بیمارن بهبودیافته به 100هزار نفر می‌رسد و شمار قربانیان ومبتلایان کاهش خواهد یافت. آیا این ارزش فداکاری بیشتر را ندارد؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وزیربهداشت ترکیه: به‌زودی شمار بیمارن بهبودیافته به 100هزار نفر می‌رسد و شمار قربانیان ومبتلایان کاهش خواهد یافت. آیا این ارزش فداکاری بیشتر را ندارد؟

وزارت بهداشت ترکیه: با شناسایی 1542 مورد جدید ابتلا به ویروس جدید کرونا شمار مبتلایان به 138 هزار و 657 نفر رسید

وزیر بهداشت ترکیه: این منظره را همه 83 میلیون نفر ما تغییر دادیم، تدابیر را رعایت کرده و مبارزه‌مان را با جدیت بدون اهمال ادامه دهیم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشورهای عربی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان کرونا در تهران هنوز قابل توجه استمعاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در استان تهران در چند هفته اخیر روند مرگ، بستری و بیماران سرپائی نزولی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمار قربانیان کرونا در انگلیس به 32 هزار نفر نزدیک شدشمار قربانیان کووید-19 در انگلیس با مرگ 269 تن دیگر در 24 ساعت اخیر به 31 هزار و 855 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تازه‌ترین آمار جهانی کرونا / شمار مبتلایان از ۴ میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان به کرونا از ۴ میلیون نفر گذشت طبق آمارها تاکنون چهار میلیون و ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر در جهان به کرونا مبتلا شده‌اند که از این میان ۲۷۶ هزار و ۲۵۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند. همچنین یک میلیون و ۳۸۷ هزار و ۲۵۹نفر از مبتلایان بهبود پیدا کرده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هتل‌ها همچنان اجازه فعالیت ندارند/اعلام آمار رستوران‌ها و امکان ورزشی پلمپ شدهمعاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از پلمپ اماکن ورزشی و برخی رستوران‌ها که برخلاف مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت می‌کردند، خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اختصاص 'بیمارستان ایرانیان دبی' به کرونایی‌ها/ آمار بیماران بستری در گیلان به یک هفتم رسیده/ بازگشایی سواحل مشروط است/ تدوین دستورالعمل‌های بهداشتی برای تعطیلات پیش‌روآخرین خبرها از شیوع کرونا در ایران؛ اختصاص 'بیمارستان ایرانیان دبی' به کرونایی‌ها/ آمار بیماران بستری در گیلان به یک هفتم رسیده/ بازگشایی سواحل مشروط است/ تدوین دستورالعمل‌های بهداشتی برای تعطیلات پیش‌رو
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »