آمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 16 نفر رسید

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 16 نفر رسید العربية

وحیدالله مایار، سخنگوی وزارت صحت عامه افغانستان به شبکه طلوع نیوز گفته است، چهار مورد مثبت تازه ویروس کرونا در ولایت هرات و یک مورد در ولایت دایکندی ثبت شده است.

در همین حال، حکومت افغانستان به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، مراسم جشن نوروز و مسابقات ورزشی را در این کشور لغو کرد و تمام مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها در سراسری افغانستان برای بیش از یک ماه تعطیل شدند. وزارت مهاجرین و عودت‌کنندگان افغانستان تایید کرد، پس از جدی شدن ویروس کرونا در ایران، روزانه به طور اوسط 9 تا 15 هزار مهاجر از این کشور به افغانستان، باز می‌گردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد مبتلایان به کرونا در جمهوری ترک قبرس شمالی به 5 تن رسیدتعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جمهوری ترک قبرس شمالی به 5 تن افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان به کرونا در کشور به ۱۱ هزار و ۳۶۴ نفر رسیداطلاع‌رسانی کرونا | رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۱ هزار و ۳۶۴ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۵۱۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و سه هزار و ۵۲۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سیر صعودی کرونا در خراسان رضوی/تعداد مبتلایان قطعی به به ۴۲۵ نفر رسیدطبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعداد مبتلایان قطعی به کرونا در خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته با30 نفر افزایش به ۴۲۵ نفر رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در لبنان به 93 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان ویروس کرونا در اسپانیا با ۱۵۰۰ مورد افزایش به ۵۷۰۰ رسید◀ عربستان سعودی پروازهای بین‌المللی را از روز یکشنبه متوقف می‌کند ◀ تاکنون ۸۶ مورد ابتلا به بیماری کوید۱۹ در عربستان ثبت شده است. ◀ تعلیق پروازهای خارجی پادشاهی سعودی ۱۵ روز ادامه خواهد داشت. بیشتر بخوانید🔽 خدایا توهم در تنهایی خودت فرستادنت قرنطینه.................. خدای مهربانم امید ما به توبود برای رهایی خدای مهربانم امید تو به کیه خدای تنهایم خدای غریبم وقتی دلگیری و تنها...! ⬅️اسپانیا به دنبال اجرای محدودیت رفت و آمد در سراسر کشور است بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 1441 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »