آمار قربانیان کرونا در آمریکا به 55 هزار نفر نزدیک شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار قربانیان کووید-19 در آمریکا به 54 هزار و 877 تن رسید

شمار قربانیان کووید-19 در ایالات متحده آمریکا با فوت 943 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 54 هزار و 877 تن رسیددانشگاه «جان هاپکینز» ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه 27 آوریل 2020 اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا در کشور طی شبانه‌روز گذشته با مرگ 943 تن دیگر به 54 هزار و 877 نفر افزایش یافت.

بر این اساس شمار مبتلایان به این بیماری نیز با افزایش 26 هزار و 702 مورد جدید به 965 هزار و 951 تن رسیده است.افزایش شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در آمریکا ادامه دارد. بیشترین سیر صعودی آمار مبتلا به بیماری کرونا در ایالت‌های نیویورک، نیوجرسی و ماساچوست بوده است. تاکنون 126 هزار و 647 مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های سراسر آمریکا تحت درمان قرار دارند و 107 هزار و 45 بیمار نیز بهبود یافته اند. پنج میلیون و 441 هزار و 79 تن در این کشور غربالگری شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار قربانیان کرونا در استرالیا و نیوزیلند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در برخی کشورهای عربی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تیتر مصور| کدام کشورها بیشترین آمار ابتلا به کرونا را دارند؟تا ساعت 19 روز شنبه، 6 اردیبهشت، نزدیک به دویست هزار نفر در دنیا به علت کرونا جان خود را از دست دادند. آمار مرگ‌ومیر آلمان از ایران پیشی گرفته و آمریکا رکوردار تعداد ابتلای رسمی به کروناست. آمار تلفات ایران صحیح نیست و تحقیقات اپیدمیولوژیکی در آن صورت نگرفته است
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان کرونا به ۹۰۴۸۱ نفر رسید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ چین یک روز دیگر را بدون قربانی پشت سر گذاشتکرونا در جهان؛ چین یک روز دیگر را بدون قربانی پشت سر گذاشت آخرین اخبار و اطلاعات درباره انتشار ویروس کرونا در ایران و جهان را از این لینک دنبال کنید: آره پنگوئن ها ام پرواز میکنن! ۲۱ میلیون موبایل بدون صاحب در چین ، بعد از شیوع ویروس_چینی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاهش آمار رسمی تلفات کرونا در ایران؛ ابتلا در تهران رو به افزایش است - BBC News فارسیوزارت بهداشت ایران: از دیروز بیش از هزار و صد‌ و سی مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شده و ۷۶ نفر هم جانشان را از دست داده‌اند که کمترین آمار رسمی تلفات کرونا طی پنج هفته اخیر است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »