آمار توفانی طلاق در سال ابتدای زندگی زوجین طی سال 99

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: آمار توفانی طلاق در سال ابتدای زندگی زوجین طی سال ۹۹ یک روان درمانگر: عشق مهم است، اما برای ماندن در زندگی کافی نیست این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آمار مرتبط با ازدواج و طلاق در کشور همواره محل مناقشه و بررسی‌های مختلف بوده است. اگرچه آمار ازدواج گاه در برخی دوره‌ها افزایش می‌یابد، اما عدد مربوط به طلاق در سال گذشته از یک جنبه دیگر جلب توجه کرد آن هم آماری که مشخصاً مربوط به طلاق در 10 سال نخست زندگی است. این موضوع توجه روانشناسان را هم جلب کرده است.بر اساس آماری که سازمان ثبت احوال از میزان ازدواج و طلاق در سه ماه تابستان سال 99 منتشر کرد، در این مدت میزان ازدواج چند برابر میزان طلاق‌های ثبت‌شده بوده است.

علاوه بر این، تعداد طلاق ثبت‌شده با مدت ازدواج پنج تا 10 سال نیز از 8551 طلاق در بهار 99 با رشد 35 درصدی به 11 هزار و 588 طلاق در تابستان 99 رسیده است. از سوی دیگر 34 هزار و 910 رویداد طلاق ثبت‌شده در بهار 99 با رشد 37 درصدی تنها طی سه ماه به 48 هزار و 122 رویداد طلاق در تابستان 99 رسیده است. در حالی که همین آمار در سال گذشته تنها 15 درصد رشد داشت و اکنون بیش از 2 برابر رشد پیدا کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرایط ما شبیه سال 57 نیست، شبیه سال 67 و پایان جنگ استحمیدرضا جلایی‌پور، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: من معتقدم هنوز دیر نیست. بعضی‌ها حواسشان با فضای مجازی پرت می‌شود و می‌گویند اوضاع خیلی بد و مثل سال 56 و 57 است. من نمی‌گویم اوضاع خوب است، اما اتفاقاً بیشتر شبیه سال 67 است؛ یعنی پایان جنگ. آموزش دروس سوم دبستانی های عزیز😍 در آپارات🔥...برای یادگیری بیشتر لطفاً ویدئوها رُ تا آخر ببینین! با تشکر از شما👏
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

یک سال زندان، یک سال ممنوع الخروجی؛ رای پرونده دوم نازنین زاغری صادر شدشعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ایران به ریاست قاضی صلواتی طی حکمی جدید خانم زاغری را به تحمل یک سال حبس و ممنوع‌الخروجی از کشور محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وضعیت کارگران هر سال نسبت به سال قبل بدتر و سفره آن‌ها کوچکتر می‌شودرئیس شورای شهر تهران گفت: اکنون که به انتخابات ریاست جمهوری نیز نزدیک می‌شویم باید نامزدهای ریاست جمهوری برنامه جامع و کاملی را برای این مشکل عزیزان در نظر بگیرند و تنها به شعارهای معمول بسنده نکنند و بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کارگران را در نظر بگیرند و کاری کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار مربوط به ویروس کرونا در ترکیهطی یک روز گذشته 222 هزار و 753 تست کرونا در ترکیه انجام شد، نتیجه آزمایش 28 هزار و 731 نفر مثبت اعلام شده و 157 بیمار نیز جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 7 فروردین 1400سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: در حال حاضر 23 شهرستان قرمز و 44 شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است. همچنین 287 شهرستان در وضعیت زرد و 94 شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »