آمادگی برگزاری کنکور در دهه سوم تیرماه را داریم

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کنکور سراسری | وزیر آموزش و پرورش: دهه سوم تیر آمادگی داریم کنکور را برگزار کنیم

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت آموزش و پرورش آموزش وپرورش، محسن حاجی میرزایی با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به بیان مسائل آموزشی پیش‌روی دانش‌آموزان پرداخت و افزود: دانش‌آموزان پایه ۱۲ برای ما اهمیت ویژه‌ای دارند؛ بنابراین این افراد باید بخش عظیمی از محتوای آموزشی و شروع سال جدید را با مرور درس‌ها و تقویت یادگیری‌ها همراه کنند؛ ما اردیبهشت را مدنظر داریم که در این ماه مرور درس‌ها صورت گیرد.

حاجی میرزایی گفت: معلمان مسئول هستند سال تحصیلی را به انجام برسانند و محتوای آموزشی را به دانش‌آموزان منتقل کنند لذا کار معلمان تعطیل نیست و اکنون نیز با علاقه‌مندی به میدان آمدند، ما نیز باید از آنان حمایت کنیم با این امکان این کار را انجام دادیم چراکه کار معلمان تسهیل‌دهنده است‌. وی گفت: روزانه یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر به شبکه شاد وارد می‌شوند همچنین اتاق تلفنی طراحی شده که پاسخگوی ابهامات و برخی اشکالات است هیچ اپلیکیشن داخلی نیست که این مقدار کاربر داشته باشد.

وی ادامه داد: امر آموزش نباید تعطیل شود و محیط باید برای آموزش مناسب باشد در جایی که اینترنت نیست تولید بسته آموزش را داریم به مدیران گفتیم معلمان باید به این سامانه بپیوندند تا جریان آموزش ادامه پیدا کند. اگر تعداد دانش‌آموزانی که در این شبکه شرکت نکردند علت‌یابی شوند برای آموزش آنان تدبیر می‌شود. وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: درمورد مدارس غیردولتی دو نوع هزینه دریافت می‌شود؛ هزینه در برابر خدمات آموزشی و دیگری فعالیت‌های فوق برنامه؛ باید تا پایان سال تحصیلی اولیا مدارا کنند و درباره بازپس‌گیری فعالیت‌های انجام شده، نباید صحبتی شود اما درباره خدمات ارائه نشده هزینه‌ها باید مطالبه شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ربیعی: کنکور سه‌هفته پس از برگزاری امتحانات مدارس برگزار می‌شودتهران – ایرنا – سخنگوی دولت با بیان این که آموزش مجازی دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد، گفت: با توجه به وضعیت کنونی بیماری کرونا در کشور، کنکور سراسری سه هفته پس از برگزاری امتحانات نهایی مدارس برگزار می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تاکید کاخ سفید بر آمادگی برای مرحله اول بازگشایی آمریکا🔺تاکید کاخ سفید بر آمادگی برای مرحله اول بازگشایی آمریکا ⚡️پرزیدنت ترامپ به همراه اعضای تیم ویژه کاخ سفید برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا بار دیگر بر ضرورت بازگشایی کشور تاکید کردند و عنوان کردند که تمهیدات لازم برای این کار در نظر گرفته شده است. نظام لیبرال سرمایه دار انسانیت حالیش نمیشه مثل دولت لیبرال روحانی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ربیعی: کنکور سه‌هفته پس از برگزاری امتحانات مدارس برگزار می‌شودتهران – ایرنا – سخنگوی دولت با بیان این که آموزش مجازی دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد، گفت: با توجه به وضعیت کنونی بیماری کرونا در کشور، کنکور سراسری سه هفته پس از برگزاری امتحانات نهایی مدارس برگزار می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم به صورت «حضوری» و در سالن‌های بزرگ/امتحان ششمی‌ها توصیفی شدوزیر آموزش‌ و پرورش: ۴ تا ۶ هفته به سال تحصیلی بدنبال تعطیلی مدارس در اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ اضافه می‌شود تدریس کتب درسی پایه دوازدهم تا پایان اردیبهشت باید به اتمام برسد‌ امتحانات دانش‌آموزان پایه ششم توصیفی و بدون نمره خواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمارکرونا در جهان؛ بیش از ۲ میلیون‌نفر مبتلا و ۱۵۳هزار نفر قربانی شدندایتالیا با شمار بالای بیماران شفا یافته رکورد زد آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان را در این گزارش دنبال کنید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقتی فرهاد در جهنم سرخ آزادی 4 استقلال را خلق کرد (گزارش ویژه+ ویدیو)سرمربی کنونی استقلال 8 سال قبل در لباس الغرافه و در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس قرار گرفت و روز خاصی در زندگی ورزشی خودش و فوتبال ایران را رقم زد. بیا برو رد کارت بابا. مرتیکه جک تری دی.. واقعا شرم آوره این توییت از خبرگزاری کار و کارگر!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »