آمار ابتلا به کرونا در روسیه به مرز 790 هزار نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه با شناسایی 5 هزار و 862 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 789 هزار و 190 نفر رسید.

به گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های واگیردار روسیه، شمار مبتلایان به ویروس کرونای جدید در این کشور با شناسایی 5 هزار و 862 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 789 هزار و 190 نفر افزایش یافت.

در مسکو طی 24 ساعت گذشته 638 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد، بدین ترتیب شمار مبتلایان در پایتخت روسیه به 235 هزار و 363 نفر افزایش یافت. درصد موارد ابتلای روزانه به کرونا در روسیه از 0.8 درصد به 0.7 درصد کاهش یافته است. از سوی دیگر در 25.9 درصد از موارد ابتلا به کرونا هیچ یک از علائم بیماری مشاهده نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سردبیر روزنامه جام جم به علت ابتلا به کرونا درگذشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

‫بالاترین آمار رسمی مرگ روزانۀ ناشی از ابتلا به کرونا در ایران ثبت شدپیش از این در تاریخ ۱۹ تیر، ایران با آمار ۲۲۱ مورد فوتی ناشی از ویروس کرونا بیشتر آمار روزانه را ثبت کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در روسیه از مرز 783 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار جهانی همه گیری کرونا / شمار مبتلایان به ۱۵ میلیون نفر نزدیک می شودآمار جهانی همه گیری کرونا شمار مبتلایان به ۱۵ میلیون نفر نزدیک می‌شود تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار مبتلایان کروناویروس جدید در جهان تاکنون به ۱۴ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۷۵۳ نفر رسیده و مرگ ۶۱۳ هزار و ۳۴۰ نفر در اثر این بیماری نیز تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا به ۱۶ نفر رسیدرئیس مجلس اعلام کرد که یکشنبه هر هفته از نمایندگان تست کرونا گرفته می‌شود و برگزاری جلسات صحن علنی هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، با مثبت شدن تست کرونای نماینده دزفول جمع نمایندگان که به کرونا مبتلا شده‌اند به عدد ١۶ رسیده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »