آمار فوتی های کرونا در ژاپن صفر شد

17/08/1400 10:41 ق.ظ

آمار فوتی‌های کرونا در ژاپن صفر شد رسانه‌های محلی ژاپن اعلام کردند: شمار فوتی‌های روزانه کووید-۱۹ در این کشور روز یکشنبه برای اولین بار طی ۱۵ ماه گذشته به صفر رسید.

شمار فوتی های کرونا در ژاپن پس از ۱۵ ماه صفر شد. گزارشها حاکی از آن است که پیش از روز گذشته و از دوم ماه اوت سال ۲۰۲۰ آمار روزانه قربانیان کرونا در ژاپن به رقم صفر نرسیده بود. همچنین طبق اعلام وزارت بهداشت ژاپن، روز شنبه نیز سه بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در این کشور جان خود را از دست دادند.

موارد ابتلا و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سراسر ژاپن همزمان با افزایش واکسیناسیون که برای بیش از ۷۰ درصد از جمعیت این کشور انجام گرفته، به طور چشمگیری کاهش یافته است. در ماه اوت و شیوع سویه دلتا، موارد روزانه ابتلا در ژاپن به بیش از ۲۵ هزار نفر رسید. همچنین در دوران همه گیری بیش از ۱۸ هزار بیمار مبتلا کرونا جان خود را از دست داده اند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تبدیل_وضعیت_نیروهای_طرحی_بدون_سهمیه_وزارت_بهداشت_درمان آزمون_ما_کرونا_بود تبصره_۲_ماده_۱۱_قانون_خدمت_پزشکان_و_پراپزشکان_را_اجرا_کنید RostamGhasemi Vahidi_org Zarghami_ez mirkazemi_ir valiesmaeili AlirezaArafi Eynollahi_ir SHAshtari_ir

کرونا در ایران: سایه ورود احتمالی به یک موج جدید کرونا در کشوربنا به اعلام روز یکشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران در یک شبانه روز گذشته ۱۲۶ نفر بر اثر کرونا جان باختند و ۷۵۵۴ نفر نیز به این بیماری مبتلا شدند. سایه مثل حباب است که در تورم مشاهده شد پس نگرانی ندارد بخصوص که این روزها بیشتر هوا ابریست و سایه دیده نمیشود

آتش‌سوزی در بخش کووید-١٩ در بیمارستانی در هند جان ١١ بیمار را گرفتوقوع حادثه‌ای مشابه در ماه مه و در بحبوحه مقابله این کشور با خیز مرگبار کووید-١٩ نیز موجب مرگ ١٨ بیمار شده بود.

۱۲۶ فوتی و ۷۵۵۴ ابتلای جدید کرونا در کشور۱۲۶ فوتی و ۷۵۵۴ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۷۵۵۴ نفر *جانباختگان جدید: ۱۲۶ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۹۸۷۸۱۴ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۶۰۱۷۶۴ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۷۲۹۹ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۹۴۲۰۱۲۷۳

کرونا در ایران طی شبانه‌روز گذشته 126 قربانی گرفت

ابلاغ پروتکل طب ایرانی در درمان کرونا؛ بزودی / صدور مجوزِ ۱۷ فرآورده طبیعی تاکنونمدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با اشاره به عزم جزم وزارت بهداشت برای استفاده از ظرفیت طب سنتی ایرانی، گفت: نتیجه جلسات متعددی که تاکنون برگزار شده است به زودی به عنوان ابلاغ پروتکل طب ایرانی منتشر خواهد شد. البته از در عقب! اگر منظورتان کشور چین است، چنین چیزی حقیقت ندارد. چین با قرنطینه شدید و تقریبا زندانی کردن مردم در منازل، توانست بیماری را کنترل کند و نه با طب سنتی چینی! کره جنوبی هم با تست‌ گسترده و تشخیص زودهنگام بیماری و قرنطینه سریع توانست بیماری را کنترل کند.

کرونا در آمریکا طی یک روز 374 قربانی گرفتشمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 374 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 754 هزار و 311 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا، رسانه های محلی ژاپن اعلام کردند: شمار فوتی های روزانه کووید-۱۹ در این کشور روز یکشنبه برای اولین بار طی ۱۵ ماه گذشته به صفر رسید.

گزارشها حاکی از آن است که پیش از روز گذشته و از دوم ماه اوت سال ۲۰۲۰ آمار روزانه قربانیان کرونا در ژاپن به رقم صفر نرسیده بود. همچنین طبق اعلام وزارت بهداشت ژاپن، روز شنبه نیز سه بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در این کشور جان خود را از دست دادند.

موارد ابتلا و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سراسر ژاپن همزمان با افزایش واکسیناسیون که برای بیش از ۷۰ درصد از جمعیت این کشور انجام گرفته، به طور چشمگیری کاهش یافته است.

در ماه اوت و شیوع سویه دلتا، موارد روزانه ابتلا در ژاپن به بیش از ۲۵ هزار نفر رسید. همچنین در دوران همه گیری بیش از ۱۸ هزار بیمار مبتلا کرونا جان خود را از دست داده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، همچنین دولت ژاپن قصد دارد برای مقابله با افزایش احتمالی موارد ابتلا در زمستان سال جاری از ماه آینده تزریق دُز تقویتی واکسن را آغاز کند و در تلاش است تا درمان‌های مبتنی بر قرص کووید برای موارد خفیف بیماری به منظور کاهش موارد بستری در بیمارستان در دسترس قرار گیرد.