آمادگی مدارس برای بازگشایی از نیمه شهریور/ لغو مجوز ۱۳ مدرسه غیردولتی به دلیل عدم استرداد شهریه‌های مازاد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ آمادگی مدارس برای بازگشایی از نیمه شهریور/ لغو مجوز ۱۳ مدرسه غیردولتی به دلیل عدم استرداد شهریه‌های مازاد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

"عبدالرضا فولادوند" مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره مسترد کردن شهریه کلاس‌های فوق برنامه مدارس غیردولتی به والدین از تاریخ اسفند ۹۸ تا خرداد سال ۹۹ که به علت شیوع کرونا برگزار نشد، گفت: ما اعلام کردیم شهریه‌های فوق برنامه باید مسترد شده و همچنین شهریه دانش آموزان کلاس دوازدهم مستقیما به آنان برگردانده شود.

فولادوند اظهار داشت: طبق دستورات اعلام شده، باید تعداد کل جلساتی که روز اول قرارداد بستند حساب کنند و کلاس های برگزار شده را جدا کنند و آنهایی که برگزار نشده به تناسب میزانی که هست را حساب کنند. مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا شیوع کرونا ویروس باعث شده دانش‌آموزان مدارس غیردولتی به سمت مدارس دولتی بروند؟ گفت: ما آمادگی داریم که در مدارس دولتی ظرفیت‌هایمان را بالا ببریم اما هنوز آمار چیزی به ما نشان نمی‌دهد. ولی فکر می‌کنیم و پیش بینی کردیم که 5 تا 10 درصد این جا به جایی صورت بگیرد از این رو آمادگی این جا به جایی را داریم.

وی اضافه کرد: ما کم کم مدارس را برای بازگشایی آماده می‌کنیم، اما اگر وضعیت زرد باشد کارمان خیلی سخت می‌شود، زیرا مساله سرویس‌ها، ضدعفونی کردن، رعایت فاصله گذاری، استفاده از ماسک و استفاده از فضای مجازی برای نیمی از کلاس در خانه را داریم و اکنون در حال بررسی همه این موارد هستیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اندکرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اند وزارت بهداشت وضعیت ۱۵ استان از جمله تهران را قرمز و وضعیت ۱۱ استان دیگر را در شرایط هشدار اعلام کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شدنماینده سابق مجلس ۱۹ ماه بعد از خودکشی زن قربانی، از اتهام تجاوز تبرئه شد سلمان_خدادادی، از نمایندگان سابق و رئیس سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی از اتهام تجاوز به «زهرا_نوید‌پور» تبرئه شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مراسم نماز عید قربان در کربلا لغو شداداره عتبات حسینی در کربلا امروز (چهارشنبه) از برگزار نشدن مراسم نماز عید قربان به دلیل شرایط بهداشتی کنونی عراق خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت «زندان ‌باز» برای محکومان جدایی‌طلب کاتالونیا لغو شدکویم تورا، رئیس منطقه خودمختار کاتالونیا که حامی جنبش استقلال این منطقه است، در پیامی در رسانه‌های اجتماعی از حکم دادگاه انتقاد کرد و نوشت: «قانون، انتقام را به عنوان مجازات تعیین نکرده است. آیا این است گفتگویی که اسپانیا پیشنهاد می‌دهد؟»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »