آمادگی سازندگان داخلی برای تولید سالانه 700هزار مخزن سی.ان.جی/دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی با تسهیلات کم بهره/خودروهای عمومی رایگان دوگانه سوز می‌شوند

23/11/1398 03:06:00 ب.ظ

آمادگی سازندگان داخلی برای تولید سالانه 700هزار مخزن سی.ان.جی/دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی با تسهیلات کم بهره/خودروهای عمومی رایگان دوگانه سوز می‌شوند

اقتصاد, بنزین

آمادگی سازندگان داخلی برای تولید سالانه 700هزار مخزن سی.ان.جی/دوگانه سوز کردن خودرو های شخصی با تسهیلات کم بهره/ خودرو های عمومی رایگان دوگانه سوز می‌شوند

یک عضو شورای تولیدکنندگان مخازن سی ان جی از آغاز طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی باری و مسافری خبر داد و اعلام کرد: طبق مصوبه شورای اقتصاد این طرح با حمابت ویژه وزارت نفت و ظرف مدت دو سال به اجرا درخواهد آمد.

وی با بیان اینکه طرح ملی دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی از طریق تبدیل کارگاهی و با نظارت مستقیم سازمان ملی استاندارد در حال اجرا است، افزود: تاکنون بالغ بر 900 کارگاه تبدیل برای مشارکت در اجرای این طرح اعلام آمادگی کرده و مدارک خود را ارائه کرده اند که تاکنون تعداد 230 کارگاه تاییدیه و مجوز مشارکت در اجرای این طرح را دریافت کرده اند و سایر متقاضیان نیز در حال تطبیق و تجهیز کارگاهها و آموزش کارکنان خود طبق ضوابط سازمان ملی استاندارد هستند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری های صورت گرفته از سوی ستاد اجرای فرمان امام (ره) برای ایجاد ظرفیت تولید مخازن سی ان جی در کشور افزود: در حال حاضر شرکت پارس ام سی اس به عنوان یکی از مجموعه های تحت نظر هدایت این ستاد در تلاش است تا با راه اندازی خط ورق مخازن سی ان جی ظرفیت های کشور برای تولید مخازن با استانداردهای روز دنیا را افزایش دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

وضعیت روانی جامعه‌ای که به دولتش اعتماد ندارد

جلالی ندوشن در این گفت‌وگو به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

راز سی سال رهبری در جمهوری اسلامی چهل و یک سالهباید به جمهوری اسلامی این اعجوبه قرن ۲۱ احترام گذاشت که توانست پیشگوییهای نوابغ تاریخ همچون شاه نعمت الله ولی مراد مریدش حضرت حافظ را دروغ ازآب درآورد

نلسون ماندلا سی سال پیش در چنین روزی از زندان آزاد شدسی سال از زمانی که نلسون ماندلا از زندان آزاد شد و سیستم آپارتاید در آفریقای جنوبی به پایان رسید می گذرد. خبرگزاری اسوشیتدپرس، در روز یازدهم ماه فوریه سال ۱۹۹۰ این رویداد تاریخی را پوشش داد. 😐 ماندلا یک سیاست مدار واقعی بود ،یک طرفدار صلح،نه مثل ترامپ یک برج ساز جنگ طلب،نادان... آره بعدم رفت به دیدن خمینی. فقط برای مردم خودش آزادی خواه بود.

آمریکا ۴ هکر نظامی چین را تحت تعقیب قضایی قرار دارداین چهار شهروند چین متهم هستند که از حفره‌ای امنیتی در نرم افزار مورد استفاده شرکت «اکوئیفاکس» بهره جسته‌اند و به اطلاعات شخصی افراد دسترسی پیدا کرده‌اند.

سیگارها پس از خاموش شدن هم ترکیبات سمی نامرئی آزاد می‌کنندنتایج یک تحقیق تازه نشان می‌دهد سیگارها تنها در زمان روشن بودن سمی نیستند، بلکه حتی زمانی که خاموش و سرد می‌شوند نیز به متصاعد کردن گازهای سمی ادامه می‌دهند.

وزیر دفاع اسرائیل: با آمریکا برای مقابله با ایران تقسیم کار کرده‌ایمنفتالی بنت، وزیر دفاع اسرائیل، روز یکشنبه ۹ فوریه گفت که این کشور و ایالات متحده به توافق رسیده‌اند که در رویارویی با ایران در خاورمیانه با هم تقسیم کنند؛ اسرائیل با جمهوری اسلامی در سوریه بجنگد و ایالات متحده مقابله با آن در عراق را بر عهده بگیرد. 41yearsOfMisery ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم، برید بپرسید،مرد این میدان مائیم برای شما،بیائید برید شنا یاد بگیرید

تولید پرچم ایران در خمینواحد صنعتی تولید پرچم در خمین به عنوان بزرگترین تولیدکننده پرچم در ایران، سالانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد پرچم تولید می‌کند که حدود ۷۰ درصد تولیدات این کارخانه پرچم ایران است و در کنار آن انواع پرچم‌های مذهبی و ملل دیگر را در قالب ۳۰ سایز تولید می‌کند. این واحد در دو ماه اخیر ۳۰۰ هزار عدد پرچم برای دهه فجر تولید کرده است. ولی اون کارخونه پرچم آمریکا و اسرائیل بزرگتر بود :] خط تولید پرچم امریکا به کجا رسید دیوسا؟؟؟

به گزارش ایلنا، نوید خاصه باف عضو انجمن صنفی همزمان با مراسم آغاز این طرح ضمن اعلام این خبر افزود: در شرایط فعلی سازندگان داخلی مخارن سی ان جی از آمادگی لازم برای تولید سالانه 700 هزار مخزن جهت نصب بر روی خودروهای مشمول این طرح برخوردار هستند و حتی با فعال سازی ظرفیت های جدید ظرف مدت زمان کوتاهی امکان تولید سالانه 900 هزار مخزن سی ان جی در کشور فراهم خواهد شد.ای ، در چهاردهم خرداد ۱۳۶۸ در مجلس خبرگان رهبری تاکنون به امتداد سه دهه رهبری منجر شده که یکی از طولانی‌ترین دوره‌های زمام‌داری در تاریخ ایران است.در این گزارش، حال و هوای آن روز مستند شده است؛ از شادی و پایکوبی سیاه پوستان تا درگیری‌های خشونت‌آمیزی که استقبال از ماندلا را پس از ۲۷ سال حبس در یادها ماندگار کرد.Aa ویلیام بار، وزیر دادگستری آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که چهار افسر چینی به اتهام سرقت داده های شرکت آمریکایی «اکوئیفاکس» تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه طرح ملی دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی از طریق تبدیل کارگاهی و با نظارت مستقیم سازمان ملی استاندارد در حال اجرا است، افزود: تاکنون بالغ بر 900 کارگاه تبدیل برای مشارکت در اجرای این طرح اعلام آمادگی کرده و مدارک خود را ارائه کرده اند که تاکنون تعداد 230 کارگاه تاییدیه و مجوز مشارکت در اجرای این طرح را دریافت کرده اند و سایر متقاضیان نیز در حال تطبیق و تجهیز کارگاهها و آموزش کارکنان خود طبق ضوابط سازمان ملی استاندارد هستند. وی با اشاره به سرمایه گذاری های صورت گرفته از سوی ستاد اجرای فرمان امام (ره) برای ایجاد ظرفیت تولید مخازن سی ان جی در کشور افزود: در حال حاضر شرکت پارس ام سی اس به عنوان یکی از مجموعه های تحت نظر هدایت این ستاد در تلاش است تا با راه اندازی خط ورق مخازن سی ان جی ظرفیت های کشور برای تولید مخازن با استانداردهای روز دنیا را افزایش دهد. آیت‌الله خمینی در وصیت نامه‌اش که از قضا از سوی علی خامنه‌ای قرائت شد، نوشته بود که هیچ نقل قولی از او که از صداوسیما پخش نشده باشد و هیچ نوشته‌ای از وی که به تایید کارشناسان خط نرسیده باشد، معتبر نیست. وی با بیان اینکه تحقق این هدف نیازمند حمایت دستگاههای ذی ربط همچون وزارت نفت و وزارت صنعت معدن و تجارت است، افزود: با راه اندازی این طرح که تمام ماشین آلات آن خریداری شده و آماده نصب در مدت زمان کوتاهی است، روند خودکفایی در تامین مواد اولیه تولید مخازن سی ان جی و بی نیازی از واردات نیز سرعت خواهد گرفت. سخنرانی ماندلا، با درگیری‌های خشونت‌آمیز میان پلیس و سیاه‌پوستانی که شادی می کردند به تأخیر افتاد. خاصه باف با اشاره به سیاست های کلان کشور در زمینه رونق تولید و حمایت از تعمیق ساخت داخل افزود: منابع مورد نیاز راه اندازی این طرح که بالغ بر 65 میلیارد تومان برآورد می شود، به راحتی از محل درآمدهای حاصل از صرفه جویی در مصرف بنزین قابل تامین خواهد بود و با افزایش تولید مخازن سی ان جی ظرفیت های داخلی به سرعت برای دوگانه سوز خودروهای شخصی نیز بیشتر خواهد شد. مطابق اساسی مصوب سال ۱۳۵۸ جمهوری اسلامی، رهبر نظام می‌بایست «مرجع تقلید» می‌بود. عضو انجمن صنفی کارفرمایی صنعت سی ان جی تصریح کرد: به طور طبیعی با اجرای این طرح لازم است تا ظرفیت های جایگاهی کشور نیز برای پوشش تقاضای استفاده از سوخت سی ان جی نیز افزایش یابد که در این چارچوب قرارداد احداث حدود 1100 جایگاه جدید در نقاط مختلف کشور منعقد شده و پیش بینی شده تا ظرف یک سال آینده و همزمان با اجرای تدریجی طرح ملی دوگانه سوز کردن خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی بالغ بر 380 جایگاه جدید سوخت سی ان جی در سطح کشور به بهره برداری برسد. بنا به اعلام وزارت دادگستری آمریکا متهمان به نام، تاریخ تولد و شماره بیمه اجتماعی نزدیک به نیمی از شهروندان آمریکایی دسترسی پیدا کرده بودند.

وی با اشاره به ایجاد حدود 10 هزار فرصت شغلی صنعتی، کارگاهی و خدماتی همزمان با جرای این طرح، افزود: در فاز بعدی و پس از پوشش تقاضای ناوگان حمل و نقل عمومی، شورای اقتصاد تلاش خواهد کرد تا زمینه دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی را نیز از طریق اعطای تسهیلات کم بهره پنج میلیون تومانی و بازپرداخت اقساط از طریق حساب یارانه متقاضیان اجرایی کند که با تحقق آن تحول بزرگی در زمینه صرفه جویی در مصرف بنزین ایجاد خواهد شد. هاشمی رفسنجانی در این زمان خبری هم به اعضای خبرگان رهبری داد و گفت نیروهای ارتش «صدام حسین» در عراق برای حمله مجدد به ایران آرایش خود را پشت مرزها تغییر داده‌اند و خواهان رای‌گیری فوری درباره نامزدهای رهبری و تعیین تکلیف جانشین آیت‌الله خمینی شد. تصمیم برای آزادی ماندلا در پی فشارها و کارزارهای بین المللی یک روز پیشتر توسط فریدریک دو کلرک، رئیس جمهوری وقت آفریقای جنوبی، اعلام شد. وی در رابطه به نحوه ثبت نام از متقاضیان در طرح ملی دوگانه سوز کردن خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: دارندگان خودروهای ناوگان عمومی شامل تاکسی ها و وانت بارها می توانند از طریق درگاه اینترنتی نسبت به ثبت درخواست و دریافت نوبت جهت دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای خود اقدام کنند. لینک کوتاه . اما بعدها معلوم شد آن چه درباره خطر قریب‌الوقوع نظامی گفته شده بود، صحت نداشته است.