آمار رسمی مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به ۱۹۶۴۴ نفر رسید؛ تاکنون ۱۴۳۳ نفر جان باخته‌اند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمار رسمی مبتلایان به ویروس_کرونا در ایران به ۱۹۶۴۴ نفر رسید؛ تاکنون ۱۴۳۳ نفر جان باخته‌اند به گزارش خبرگزاری ایرنا، علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت ایران روز یکم فروردین با اعلام این خبر گفت که تعداد مبتلایان جدید از روز گذشته تا امروز ۱۲۳۷مورد بوده اند

بر اساس آمار رسمی وزارت بهداشت ایران، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر و شمار جان‌باختگان از این بیماری به ۱۴۳۳ نفر رسید.

انتشار این آمار در حالی است که هفته گذشته یک مقام سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد، آمار اعلام شده مربوط به بیماری ویروس کرونا، موسوم به کووید-۱۹، توسط مقام‌های جمهوری اسلامی یک پنجم آمار واقعی است. او توضیح داد که از بسیاری از موارد خفیف و مشکوک آزمایش گرفته نمی شود و برخی از موارد که پیش از گرفتن تست یا آمدن نتیجه آن جان باخته اند، مبتلا به کرونا اعلام نمی‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به نظر من در مبارزه با کرونا در ایران چون افراد نا کار آمد به دلیل ترس از کرونا کنار کشیده اند وزارت بهداشت موفق خواهد بود تبلیغات کافی نیست از افراد نظر خواهی روزانه شود وپزشک سیار به نقاطی که بیمار کرونا هست گسیل شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار رسمی ایران درباره کرونا؛ 1284 فوتی و 18407 نفر مبتلاعلیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت ایران روز پنج‌شنبه 19 مارس 2020 از شناسایی 1046 مورد جدید ابتلا به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمار رسمی ابتلا به کرونا دو برابر تعداد تخت مراقبت‌های ویژه در ایران استranjipour و اين تازه آمار رسمي است. روزي ارقام واقعي درخواهند آمد. مثل آمار كشتار آبان. آيا هنوز در مورد دليل بي اعتمادي مردم ابهام داريد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائیل به 705 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 767 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشتمقام‌های آمریکا اعلام کردند که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان کرونا در کشور به ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر رسیداطلاع‌رسانی کرونا | معاون بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۴۳۳ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۶ هزار و ۷۴۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند. شما ارواح خيك مباركتان ميخواستين به آمريكا كمك بفرستين؟! حتماً براي اينكه بهشون ياد بدين چطوري آمار را مخفي و دروغ اعلام كنن.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »