آمار رسمی کرونا در ایران؛ تاکنون «۲۳ میلیون نفر» سه دز واکسن را تزریق کرده‌اند

13/12/1400 04:33:00 ب.ظ

وزارت بهداشت ایران روز جمعه، ۱۳ اسفند، از جان باختن ۱۵۴ نفر و شناسایی حدود شش هزار و ۵۰۰ بیمار جدید در یک شبانه‌روز گذشته خبر داد.

وزارت بهداشت ایران روز جمعه، ۱۳ اسفند، از جان باختن ۱۵۴ نفر و شناسایی حدود شش هزار و ۵۰۰ بیمار جدید در یک شبانه‌روز گذشته خبر داد. شکیلا منفرد، زندانی سیاسی شکیلا منفرد، زندانی سیاسی، در اعتراض به تهدید جانی از طرف شماری از زندانیان جرایم عمومی در زندان قرچک، اعتصاب غذا کرد.

به گزارش «کمپین حمایت از زندانیان سیاسی و لغو اعدام» در روز پنج‌شنبه، ۱۲ اسفند، خانم منفرد در پی حمله و تهدید تعدادی از زندانیان با درِ کنسرو و چاقو، همچنین بی‌توجهی مسئولان زندان به این تهدیدها دست به اعتصاب غذا زده است.

این زندانی سیاسی روز ۲۳ بهمن نیز در تماس تلفنی از زندان گفته بود که از سوی چند زندانیِ «خطرناک» که به وسیله مسئولان زندان «اجیر» شده‌اند، بارها آسیب دیده و تهدید به قتل شده و امنیت جانی ندارد. به گفته خانم منفرد، مسئولان زندان قرچک به «دلایل نامعلوم به برخی زندانیان خطرناک باج می‌دهند» و با «همدستی» با آن‌ها برای او و سایر زندانیان عادی مشکلاتی ایجاد می‌کنند.

خانم منفرد اواسط خرداد نیز در پی تحریک یکی از کارمندان زندان از سوی زندانیان به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و با درِ قوطیِ کنسرو مجروح شده بود. خانم منفرد شهریور ۱۳۹۹، هنگام خروج از خانه توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به یکی از بازداشتگاه‌های سازمان اطلاعات سپاه در تهران منتقل شد. headtopics.com

😭

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

وزیر نفت: ایران آماده افزایش تولید و عرضه نفت در سریعترین زمان ممکن استوزیر نفت با بیان اینکه برقرای ثبات در بازار نفت و کاهش نوسان‌های قیمت، تنها از طریق همکاری و تغییر رویکردهای تنش‌آفرین امکان‌پذیر است، تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد در سریع‌ترین زمان ممکن، مقدار عرضه نفت خود به بازارهای جهانی را افزایش دهد.

جوسازی‌های رسانه‌های غربی درباره ذخایر اورانیوم در ایرانجوسازی‌های رسانه‌های غربی درباره ذخایر اورانیوم در ایران خبرگزاری رویترز در خبری مدعی شد که مطابق با گزارش دیدبان هسته‌ای سازمان ملل ذخایر اورانیوم غنی‌سازی شده ایران در طول سه ماه گذشته افزایش یافته است.

دو زندانی سیاسی در ایران اعتصاب غذا کردنددو زندانی سیاسی در ایران اعتصاب_غذا کردند ▪️زرتشت احمدی راغب و شکیلا منفرد، دو زندانی سیاسی محبوس در زندان‌های تهران بزرگ و قرچک ورامین، در اعتراض به وضعیت زندان و نقض حقوق خود دست به اعتصاب غذا زده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

بایدن وضعیت اضطرار ملی آمریکا در قبال ایران را تمدید کرددر حالی که دولت بایدن مدعی است با حسن نیت و جدیت مذاکرات وین را پیش می‌برد، شب گذشته وضعیت اضطرار ملی در قبال ایران را تمدید کرد. غلط کرد 👎 غلط زیادی

امیرعبداللهیان: حضور من در وین منوط به رعایت خطوط قرمز ایران استوزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که در صورت رعایت خطوط قرمز باقیمانده تهران از سوی کشورهای غربی در وین حضور خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی

بورل: گفت‌وگوهای وین در مسیر پیشرفت قرار دارد/ عمده درخواست‌های ایران مورد توجه قرار گرفته استمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: گفت‌وگوها در وین در مسیر پیشرفت و رسیدن به نتیجه نهایی قرار دارد.