آمار مبتلایان کووید ۱۹ در کشور به ۸۵۹۹۶ نفر رسید/ بهبودی ۶۳۱۱۳ نفر از بیماران

22/04/2020 01:43:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کشور به ۸۵۹۹۶ نفر رسید.

کرونا

جهانپور خبر داد: آمار مبتلایان کووید ۱۹ در کشور به ۸۵۹۹۶ نفر رسید/ بهبودی ۶۳۱۱۳ نفر از بیماران

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کشور به ۸۵۹۹۶ نفر رسید.

وی ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند. تا امروز ۵۳۹۱ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

فرانس‌پرس: تعداد مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 2.5 میلیون فراتر رفتبنا به آمار خبرگزاری فرانسه که از منابع رسمی جمع‌آوری شده است تا ساعت 16:30 به وقت گرینویچ روز

چند نفر در جهان در قرنطینه به سر می برند؟با توجه به داده‌های موجود حدود 4.5 میلیارد نفر در 110 کشور جهان به دلیل شیوع کرونا و نبود راهکار دیگری جهت مبارزه با این ویروس مجبور به خانه‌نشینی شده‌اند. حدود 4.5 میلیارد نفر در 110 کشور جهان به دلیل شیوع کرونا و نبود راهکار دیگری جهت مبارزه با این ویروس مجبور به خانه‌نشینی شده‌اند.

شمار قربانیان کرونا در نیوزیلند به 13 نفر رسید

شیوع ویروس کرونا؛ شمار جان‌باحتگان ایران به ۵ هزار و ۲۹۷ نفر رسیدبیش از ۲ میلیون و ۴۸۰ هزار تن در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده و از این تعداد بیش از ۱۷۰ هزار نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. این در حالی است که در همین روز، بر اثر بحران کرونا قیمت نفت وست تگزاس اینترمیدیت نیز برای نخستین بار در تاریخ به زیر صفر دلار برای هر بشکه رسید. خدا خودش بداد مردم برسه مردم گوشت قربونی ، بمونن خونه که کی خرجی بده ، برن بیرون که وضعیت اینه ، دولت هم که ورشکسته !!!! در ادوار تاریخ اینگونه بوده آیا ؟

شمار قربانیان تیراندازی‌های مرگبار در کانادا دست ‌کم به ۲۲ نفر رسید🔺شمار قربانیان تیراندازی‌های مرگبار در کانادا دست ‌کم به ۲۲ نفر رسید ⚡️مقامات پلیس کانادا روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه اعلام کرد که در تیراندازی‌های مرگبار اخیر در استان «نوا اسکوشیا» دست کم ۲۲ نفر کشته شده‌اند. _NITE___OWL_ الان جا داره شمارو منشن کنم=)

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 2.5میلیون نفر گذشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمارهای رسمی منتشرشده از سوی نهادهای دولتی کشورهای مختلف نشان می‌دهد که شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کوویدــ‌19) در جهان اکنون به بیش از 2.5میلیون نفر رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کیانوش جهانپور، رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری کووید 19 گفت: از دیروز تا امروز ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۱۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۸۵۹۹۶ نفر رسید.سه‌شنبه 21 آوریل 2020 تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 2.دوشنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - 16:00 «اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد: چند نفر در جهان در قرنطینه به سر می‌برند؟ آیا آمار دقیق یا شبه‌دقیقی از تعداد جمعیتی که ویروس کرونا آنها را مجبور به خانه‌نشینی و قرنطینه اجباری یا اختیاری کرده در جهان وجود دارد؟ آیا آمار دقیق یا شبه‌دقیقی از تعداد جمعیتی که ویروس کرونا آنها را مجبور به خانه‌نشینی و قرنطینه اجباری یا اختیاری کرده در جهان وجود دارد؟   به گزارش اعتمادآنلاین ، با توجه به داده‌های موجود حدود 4.شمار قربانیان کرونا در نیوزیلند با مرگ یک نفر دیگر در 24 ساعت گذشته به 13 نفر رسید.

وی ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند. تا امروز ۵۳۹۱ نفر از بیماران، جان باخته و دیگر در بین ما نیستند. شیوع ویروس جدید کرونا موسوم به COVID-19 از زمان انتشار آن برای اولین بار در چین در دسامبر سال گذشته تاکنون باعث مرگ بیش از 170هزار تن در جهان شده است که تقریبا دو سوم این تعداد از قربانیان در اروپا ثبت شده است. جهانپور خاطرنشان کرد: تا امروز ۶۳۱۱۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.   در سایه آمار سال 2020 سازمان ملل در مورد جمعیت جهان، رقم مذکور معادل 58 درصد از جمعیت 7. ۳۳۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. به ویژه در اروپا، قاره‌ای که تاکنون بیشترین آسیب‌ها را دیده یک میلیون و 230 هزار و 522 نفر به ویروس کرونا متبلا شدند که از جمله آنها 108هزار و797 تن فوت شدند. تاکنون نیز ۳۷۷ هزار و ۳۹۶ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. تاکنون بیش از 90 هزار نفر تست کرونا انجام شده و 1006 بیمار کرونایی هم بهبود یافته اند.

. هشدار درباره وقوع فاجعه انسانی جهانی از سویی دیگر مدیر برنامه جهانی غذا سه‌شنبه خطاب به شورای امنیت از احتمال مضاعف شدن تعداد اشخاص در معرض گرسنگی در سال 2020 به علت شیوع جهانی COVID-19 و خطر وقوع «فاجعه انسانی جهانی» هشدار داد. موضوعات مرتبط.