آلودگی هوا هیچ تأثیری روی بیماری کرونا ندارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون ستاد مقابله با ویروس کرونا در کلانشهر تهران در مورد تاثیر آلودگی هوا بر روی مبتلایان به ویروس کرونا گفت: آلودگی هوا هیچ تأثیر خاصی بر روی این بیماری ندارد و بررسی‌های ما هم حاکی از عدم ارتباط بین این دو موضوع است.

«علی ماهر» معاون ستاد مقابله با ویروس کرونای استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه فعلا نیازی به بیمارستان صحرایی در تهران نداریم، ولی اگر نیاز شود، حتما اطلاع‌رسانی خواهد شد، گفت: در مورد وضعیت بیمارستان‌های تهران، هنوز به مشکل حادی بر نخوردیم، یعنی هنوز در بیمارستان‌ها تخت وجود دارد، ولی اگر آمار بیماران با همین سرعت افزایش پیدا کند، حتما به مشکل بر خواهیم خورد.

معاون ستاد مقابله با ویروس کرونا در کلانشهر تهران در مورد تاثیر آلودگی هوا بر روی مبتلایان به ویروس کرونا گفت: آلودگی هوا هیچ تأثیر خاصی بر روی این بیماری ندارد و بررسی‌های ما هم حاکی از عدم ارتباط بین این دو موضوع است. ماهر افزود: در هر فصلی که مردم دستورالعمل‌ها را رعایت کردند، شیوع این ویروس کاهش پیدا کرد و همچنین در هر فصلی که رعایت نکردند، شیوع این ویروس افزایش داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عامل توزیع ویروس کرونا سطل‌های زباله است روزانه بالای صد نفر به یک سطل سر می‌زنند که انواع آلودگی که شامل پوشک کودکان افراد مسن میباشد را لمس می‌کند و آنها را در جامعه و خانواده هایشان پخش میکنند

حالا با اغاز فصل سرما وورا رنگی هوا و ساکن شدن هوای الوده کشتار کرونا اغاز خواهد شد

روانی ذرات معلق از عوامل مهم شیوع وانتقال ویروس است حتی دود بازدم سیگار بسیار مهلک است در انتقال ویروس

آره مثل اون اوایل که میگفتن اصلا نیازی نست ماسک بزنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تداوم آلودگی زیست‌محیطی معدن مس سونگون ورزقان😡😡😡
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیتمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا روز دوشنبه در اکثر مناطق کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود، گفت: طی این مدت به ویژه روزهای شنبه و یکشنبه (3 و 4 آبان ماه) با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا انتظار می‌رود غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به طور نسبی افزایش یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عجیب‌ترین روزهای تاریخ زمینبحران گرمایش_جهانی، آنقدر مهم است که می‌تواند از همه‌گیری ویروس کرونا هم خطرناک‌تر باشد | ببینید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قدرت انتقال ویروس ۹ برابر افزایش پیدا کرده است/ فهمیدیم که در روزهای مبادا باید روی پای خودمان بایستیمرئیس جمهور اشاره به تفاوت ماهیت ویروس کرونای فعلی با ویرس زمان اسفند ماه که کشور را درگیر کرد، گفت: هم وزارت بهداشت و هم متخصصان می‌گویند ویروس ماه‌های اخیر ویروس جهش‌یافته اروپایی است که سرعت و قدرت انتقال آن، ۹ برابر شده است. مبادا روی پای خود بایستید تا زمانی که پایتان در حلقوم قشر ضعیف جامعه است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: به‌عنوان ترکیه معتقدیم که تخریب گستاخانه یک عبادتگاه مقدس هیچ توجیهی ندارداردوغان: عملیات پلیس برلین که آشکارا از نژادپرستی و اسلام‌ستیزی نشات گرفته و آزادی مذهبی را کاملا زیر پا گذاشته است، به شدت محکوم می‌کنم اردوغان: به‌عنوان ترکیه معتقدیم که تخریب گستاخانه یک عبادتگاه مقدس هیچ توجیهی ندارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 311 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »