آلمان ویزاهای شنگن منقضی شده را با اعطای اجازه کار ۳ماه دیگر تمدید کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

آلمان ویزاهای شنگن منقضی شده را با اعطای اجازه کار ۳ماه دیگر تمدید کرد ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این قانون مشمول آن دسته از دارندگان ویزاهای شنگن منقضی شده می‌شود که از مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا هنوز قادر به بازگشت به کشور محل اقامت خود نیستند.

بسیاری از افراد که یا پیش از اجرای سیاست قرنطینه عمومی در آلمان یعنی ۱۷ مارس گذشته به این کشور سفر کرده بودند و یا با وجود ورود پس از این تاریخ، به دلیل ادامه محدودیت‌های موجود برای سفر به کشور مبدا و کمبود پروازهای مسافری در جهان همچنان ناچار به حضور در آلمان هستند، با مشکل منقضی شدن روادید شنگن خود مواجه شده‌اند.

وزارت کشور آلمان همچنین به منظور تسهیل اقامت این افراد در آلمان با لغو شرط اجازه اقامت بلندمدت برای اشتغال در این کشور، به آنها اجازه داده تا برای تامین مخارج اقامتشان شغلی برای خود دست و پا کنند.پیشتر وزارت کشور آلمان به این افراد اجازه داده بود تا ۳۰ ژوئن به طور قانونی در این کشور حضور داشته باشند ولی مطابق تصمیم جدید این وزارت‌خانه مهلت حضور آنها سه ماه دیگر تمدید شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عوارض خطرناک مصرف خودسرانه دگزامتازون/مردم اجازه دهند مباحث تخصصی از مسیر علمی خود پیش برودفوق تخصص مراقبتهای ویژه بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به جزییات مطالعات صورت گرفته در خصوص نحوه اثربخشی داروی دگزامتازون در درمان کرونا و بیماران ARDS (سندرم دیسترس تنفسی حاد)، اظهار کرد: مصرف خودسرانه داروی دگزامتازون عوارض خطرناکی به دنبال دارد، بنابراین مردم باید حساسیت خود نسبت به این داروها را کم کنند و اجازه دهند مباحث علمی و تخصصی از مسیر علمی خود پیش برود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سپیده قلیان برای تحمل حبس خود را به زندان اوین معرفی کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانسه در «روز آزادی» با انتشار تک‌آهنگی هوادارانش را شگفت‌زده کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادستان پرنفوذ نیویورک زیر فشار دولت ترامپ کناره‌گیری کرد | DW | 21.06.2020جئوفری برمن، دادستان نیویورک ناگزیر به استعفا شد؛ استعفایی که حاصل یک جنگ قدرت ۲۴ ساعته بود. برمن درباره پرونده چند تن از نزدیکان ترامپ، از جمله رودی جولیانی، شهردار پیشین نیویورک و مایکل کوهن، وکیل ترامپ تحقیق می‌کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دولت لیبی شرکت در نشست اتحادیه عرب را رد کردسخنگوی وزارت امور خارجه لیبی گفت که در نشست اتحادیه عرب شرکت نخواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

میرلوحی: دولت روحانی در بدترین شرایط کشور را اداره کردتهران- ایرنا- عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: دولت روحانی در بدترین شرایط کشور را اداره کرد در حالی که دولت نهم و دهم تا سال ۹۲ با در اختیار داشتن ۷۰۰ میلیارد دلار ارز نتوانست به تولید، اشتغال و رونق اقتصاد و توسعه کشور کمکی کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »