آلمان در صدر کشورهای خریدار ماسک یکبار مصرف از ترکیه قرار گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترکیه در نیمه اول سال جاری به 108 نقطه جهان به مبلغ 105.1 میلیون دلار ماسک پزشکی یکبار مصرف صادر کرد.ترکیه در نیمه اول سال جاری که جهان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا بوده است، به مبلغ 105.

1 میلیون دلار ماسک پزشکی یکبار مصرف صادر کرده و بیشترین صادرات آن نیز به آلمان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار «آناتولی» به نقل از داده‌های سازمان آمار ترکیه ، ترکیه دربازه زمانی از ژانویه تا ژوئن امسال به 108 نقطه جهان ماسک پزشکی یکبار مصرف صادر کرده است. ترکیه در این دوره که جهان تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار داشت، به مبلغ 105 میلیون و 86 هزار و 461 دلاری ماسک پزشکی یکبار مصرف صادر کرده است. این درحالی است که در دوره مشابه سال گذشته کسب ترکیه از صادرات ماسک 1.7 میلیون دلار بوده است.

آلمان، چین، فرانسه، رومانی و کویت در صدر کشورهایی قرار دارند که در دوره مذکور از ترکیه تقاضای ماسک پزشکی یکبار مصرف داشته‌اند.در این میان، چین به ارزش 13.6، فرانسه 9.8، رومانی 8.6 و کویت 8.5 میلیون دلار ماسک پزشکی یکبار مصرف از ترکیه خریداری کرده‌اند. همچنین کشورهای اسپانیا، انگلستان، هنگ کنگ، هلند، عراق، اسلواکی، عربستان سعودی، پرتغال، بلغارستان، ایتالیا و مولداوی نیز در نیمه اول سال جاری از ترکیه به ارزش یک میلیون دلار ماسک یکبار مصرف وارد کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرکت‌های ایرانی در صدر سرمایه‌گذاران در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رشد ۵۰ درصدی پولشویی در آلمان؛ بازار مسکن مظنون اصلی تامین مالی تروریسمواحد تامین امنیت مبادلات مالی آلمان روز سه‌شنبه اعلام کرد که پرونده‌های مالی مشکوک به پولشویی در سال ۲۰۱۹ میلادی ۵۰ درصد افزایش یافته و بازار املاک و مستغلات بیش از بخش‌های دیگر، مورد سوء استفاده معاملاتی قرار گرفته که هدف اصلی آنها تامین مالی تروریسم بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدراعظم آلمان خواستار گفت‌وگوی ملی در بلاروس شد | DW | 18.08.2020آنگلا مرکل در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین از رئیس جمهوری بلاروس خواست، برای حل بحران سیاسی این کشور با اپوزیسیون گفت‌وگو کند. قرار است که اتحادیه اروپا در برابر بحران سیاسی بلاروس 'شفاف‌تر از گذشته' عمل کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عامل تصادف‌ زنجیره‌ای در آلمان «اسلام‌گرا» بوده استدادستانی آلمان اعلام کرد فردی که روز گذشته ۱۸ اوت (۲۸ مرداد) باعث بروز رشته‌ تصادف زنجیره‌ای در بزرگراهی در برلین شده است با انگیزه‌های «اسلام‌گرایانه» دست به این کار زده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دزدی ۳۰ میلیون یورویی از دستگاه‌های خودپرداز پول در آلمان | DW | 19.08.2020در پنج سال گذشته سارقان در آلمان موفق شده‌اند که تنها در ایالت نوردراین‌ وستفالن، در غرب این کشور، با منفجر کردن دستگاه‌های خودپرداز بیش از ۳۰ میلیون یورو به جیب بزنند. شمار این گونه سرقت‌ها در آلمان افزایش یافته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جان هزاران بیمار در غزه به علت قطعی برق در خطر استوزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که به علت محاصره اسرائیل و قطعی برق، جان تعداد زیادی بیمار در بخش‌ مراقبت‌های ویژه و جراحی در خطر است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »