آلمان آماج نشر سازمان‌یافته اخبار کذب از سوی روسیه | DW | 09.03.2021

19/12/1399 01:49:00 ب.ظ

بر اساس نتایج تحقیقات صورت گرفته از سوی اتحادیه اروپا روسیه بیشترین تعداد اطلاعات ناصحیح و کذب را روانه آلمان می‌کند. کارزار نشر اخبار کذب و اطلاعات نادرست از سوی کرملین و رسانه‌های نزدیک به دولت روسیه صورت می‌گیرد.

بر اساس نتایج تحقیقات صورت گرفته از سوی اتحادیه اروپا روسیه بیشترین تعداد اطلاعات ناصحیح و کذب را روانه آلمان می‌کند. کارزار نشر اخبار کذب و اطلاعات نادرست از سوی کرملین و رسانه‌های نزدیک به دولت روسیه صورت می‌گیرد. بخش امور بین‌الملل اتحادیه اروپا گزارشی درباره کارزار نشر و پخش اخبار کذب و اطلاعات ناصحیح از سال ۲۰۱۵ به این سو تهیه کرده است.ا طبق این گزارش بیشترین میزان اخبار کذب متوجه آلمان بوده و برای تاثیرگذاری بر مردم و سیاست در این کشور پخش و نشر می‌شوند.

گفته می‌شود که کارزار نشر اخبار کذب به گونه‌ای جامع و هدفمند صورت می‌گیرد. آلمان در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا در کانون نشر این اخبار ناصحیح بوده است. پس از آلمان کشورهای فرانسه، ایتالیا و اسپانیا نیز هدف این کارزار تبلیغاتی بوده‌اند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید گزارش اتحادیه اروپا متکی بر نتایج تحقیقاتی است که از سوی گروه عملیاتی سرویس خارجی اتحادیه اروپا صورت گرفته است. گفته شده است که کارزار نشر اخبار کذب و اطلاعات ناصحیح هم از سوی سیاستمداران روسیه و هم از جانب رسانه‌های نزدیک به کاخ کرملین هدایت و اجرا می‌شود. headtopics.com

دست رو دست بسیار است شما واسه ایران همین کار رو می کنی

طبق گزارش اتحادیه اروپا هدف از این کارزار ایجاد تردید و شکاف در جامعه و سیاست آلمان است. از سوی دیگر، برخی از این اطلاعات ناصحیح با هدف ایجاد فضای مناسب برای عمل مسئولان روسی منتشر می‌شوند. به عنوان نمونه ادعا می‌شود که سیاستمداران آلمان از گفت‌وگو و دیالوگ با مسئولان روسیه پرهیز می‌کنند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

رایزنی سران آلمان، فرانسه و روسیه درباره برجامروسای جمهوری آلمان، فرانسه و روسیه، سه‌شنبه 30 مارس 2021، برای الزام مجدد و فوری ایران به تعهدات از اخبار پیداست کاملا بی نتیجه بوده است رایزنی نیست لاس زنی با اخوندهاست. با قرارداد ۲۵ ساله مگه آخوند دیگه حق تملک و اختیاری داره ؟ یک مشت رعیت مثل گذشته اشون ... اینها بازی با زمان ... مشغول مرگ نامداری شدین تا حواس اتون پرت شه ... ایران ، تموم شد ! الان ایرانی ها کاملا بی سرزمین هستن ! چه در داخل و چه در خارج ! این جواب پلیدی های ج.ا

فعالیت انجمن اسلام‌گرای 'انصار اینترنشنال' در آلمان ممنوع شد | DW | 05.05.2021وزیر کشور آلمان فعالیت 'انصاراینترنشنال' و ۸ زیرشاخه آن را در این کشور ممنوع اعلام کرد. گفته شده که این گروه به نام کمک به کودکان در مناطق بحران‌زده، برای گروه‌های تروریستی از جمله حماس کمک مالی ارسال می‌کرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از یورو کناره‌گیری می‌کند - BBC News فارسییوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد. این مربی ۶۱ ساله، از سال ۲۰۰۶ که جانشین یورگن کلینزمن شد، هدایت این تیم را به عهده دارد. او تا جام جهانی ۲۰۲۲ با فدراسیون فوتبال آلمان قرارداد داشت، اما با این فدراسیون به توافق رسید تا همکاری‌اش را زودتر تمام کند.

توافق دولت آلمان بر سر مقررات کرونایی یکسان در همه ایالت‌ها | DW | 13.04.2021دولت آلمان بر سر اعمال محدودیت‌هایی یکسان در همه ایالت‌ها برای مهار بیماری کرونا توافق کرده است. این تصمیم باید در پارلمان به رای گذاشته شود. در صورت تصویب این مقررات در پارلمان محدودیت‌های شدیدتری در انتظار مردم است.

گفتگوی سران آلمان، فرانسه و روسیه درباره برجام | DW | 31.03.2021سران آلمان، فرانسه و روسیه در یک نشست مجازی درباره حفظ و اجرای برجام توافق کردند. رهبران سه کشور درباره هماهنگی بر سر تلاش‌ها برای بازگرداندن ایران به تعهدات برجامی نیز رایزنی کردند. یه روحانی بینشون نیست! یه وقت به گناه نیافتن!؟ ریدم به این اروپای خائن و ملا دوست فقط به خاطر چین ..