آلمان ۳۰۰ میلیون یورو به کشورهای فقیر کمک می‌کند | DW | 26.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان ملل از کشورهای صنعتی خواسته برای مواجهه ۵۱ کشور با پاندمی کرونا، دو میلیارد دلار کمک اختصاص دهند. در پاسخ به این فراخوان، وزیر خارجه آلمان از کمک ۳۰۰ میلیون یورویی به کشورهای جهان سوم خبر داد.

وزارت خارجه آلمان از اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو کمک مالی به کشورهای فقیر و رو به توسعه خبر داد. این کمک، ادای سهم آلمان در مبارزه جهانی با پاندمی کروناست و در پاسخ به فراخوان سازمان ملل پرداخت می‌شود.

وزیر خارجه آلمان تاکید کرد که شرایط این کشورها همبستگی انسانی می‌طلبد: «تنها با مشارکت جمعی می‌توان به صورت پایدار بر پاندمی چیره شد، وگرنه همواره با موج جدیدی از ابتلا روبرو خواهیم شد.»هم‌زمان ملیسا فلمینگ، سخنگوی سازمان ملل می‌گوید، ظرف ۷۵ سالی که از تاسیس این سازمان می‌گذرد، کرونا بزرگترین چالش جامعه جهانی بوده است. او روز یکشنبه ۲۶ آوریل در شبکه تلویزیونی ZDF آلمان یادآور شد که فقر در کشورهای رو به توسعه جهش فوق‌العاده‌ای کرده و در کشورهای ثروتمند نیز قابل مشاهده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

منظور تون کمک آلمان به ایرانه دیگه ...که خرج موشک کنه و کل مردم رو فقیر و فقیرتر کنه

البته بعدا ۶۰۰ میلیون یورو پاشون حساب می کنن.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت فرانسه با بسته ۷ میلیارد یورویی به کمک «ایر فرانس» شتافتبه گفته وزیر اقتصاد فرانسه شرط اختصاص وام هفت میلیارد یورویی به «ایر فرانس» پذیرش خواسته های زیست محیطی دولت بوده است. هواپیما ها فروشیه!؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: به چند کشور دستگاه‌های کمک تنفسی می‌دهیم | DW | 25.04.2020تا چند هفته قبل آمریکا با کمبود دستگاه‌های کمک تنفسی مواجه بود. حالا مازاد تولید وجود دارد و ترامپ از تحویل آنها به کشورهای اروپایی و لاتین خبر می‌دهد. او می‌گوید آلمان نیز در صورت نیاز، چنین دستگاه‌هایی دریافت می‌کند. خداییش آمار چین خیلی کصشعره هیچ چیزی نمیتونه این بشر رو از پا دربیاره آلمان که در مدیریت کرونا از امریکا پیش است آیا نیازی به کمک ترامپ دارد؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کمک ۷.۵ میلیارد تومانی فیفا به ایران؛ این بار چه کسی ناپدیدش می‌کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در برخی کشورهای عربی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آلمان نسبت به بازگشایی شتابزده صنعت جهانگردی در اروپا هشدار داد🔺آلمان نسبت به بازگشایی شتابزده صنعت جهانگردی در اروپا هشدار داد ⚡️هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان، در مورد بازگشایی سریع و عجولانه صنعت گردشگری هشدار داد و گفت که اروپا باید در مورد آزاد شدن سفر در این قاره، به اجماع برسد. بنظر میاد عکس اشتباه باشه و ایشان احتمالا هایکو ماس نیست حقوق ماهیانه اش را قطع بکن اونموقع وزیر خارجه به عن خوردن می افته مرتیکه جاکش حقوقش خالص و بدون مالیات است. حقوق این جاکش را قطع بکن اونموقع سلام ه... ی میده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفتگو| به زودی مرغ‌ها زنده به گور خواهند شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimبه زودی مرغ‌ها هم زنده به گور خواهند شد رییس هیأت مدیره اتحادیه مرغداران مرغ تخمگذار استان تهران هشدار داد، ۱۵ میلیون قطعه جوجه به‌دلیل نبود مشتری، کشته شدند و به‌زودی هزاران قطعه مرغ نیز به‌دلیل نبود مشتری، زنده به گور خواهند شد جوجه_کُشی زمان ميگذرد خودش دواى خوبى براى نفرت و حسد بشريت خط گير از شيطانه. بفروشین به چین بلکم خفاش نخورن! خب اینهمه تو سیستان بلوچستان و جاهای دورافتاده و غیره و غیره فقیر و بیچاره هست خوب بدید به اونها. بچه هایی که ماه ها هست گوشت و مرغ نخوردن
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »