آلمان خواستار خروج فوری شهروندانش از اوکراین شد

30/11/1400 09:45:00 ب.ظ

وزارت امور خارجه آلمان از شهروندان این کشور در اوکراین خواست هرچه زودتر خاک این کشور را ترک کنند. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه آلمان از شهروندان این کشور در اوکراین خواست هرچه زودتر خاک این کشور را ترک کنند. - خبرگزاری آناتولی 19.02.

2022 برلین/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه آلمان با انتشار بیانیه‌ای از شهروندان این کشور در اوکراین خواست در اسرع‌وقت خاک این کشور را ترک کنند. این وزارتخانه به شهروندان خود در خصوص سفر به اوکراین هشدار داده و تصریح کرد که درصورت حمله روسیه به اوکراین، آلمان برای حمایت از شهروندان خود در این کشور امکانات محدودی دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اکینجی و بایراکدار روح پرفتوح توران ‌.امید واریم این بار کمر روسیه رو در اوکراین جوری بشکنه که دیگه نتونه راست بشه

سناتورهای جمهوری‌خواه خواستار نشر اسناد مخالفت خروج از افغانستان شدندروزنامه آمریکایی «واشنگتن تایمز» گزارش داد که جمهوری‌خواهان مجلس سنای ایالات متحده در حال افزایش فشارها بر وزارت امور خارجه این کشور هستند تا تلگراف‌های

کشف محموله عتیقه قاچاق پیش از خروج از ایران در مرز ترکیهگمرک ایران از کشف یک محموله قاچاق بسیار ارزشمند عتیقه‌جات که بین اثاثیه خانه جاسازی شده بود، در مرز ترکیه خبر داد.

از سرگیری پروازهای تهران-باکو پس از دو سال کروناسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پروازهای تهران - باکو و بالعکس پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا و با دو پرواز هفتگی خبر داد.

از روان‌شناس بپرس؛ چه زمانی باید از رابطه خارج شد؟

گزارش رویترز از پیش‌نویس برجام: خبری از لغو تحریم‌های نفتی نیست

تلاش پاکستان برای جلوگیری از ورود جنگجویان از خاک افغانستانارتش پاکستان در هفته‌های اخیر با راه‌اندازی عملیات‌های نظامی‌ در مرز با افغانستان تلاش می‌کند تا از ورود جنگجویان طالبان پاکستانی از افغانستان به خاک این پاکستان که خودش تولید کننده اسلامگراها هست. تو هر دهات و شهر و کپر یک مدرسه قرآن دارن.