آلمان: به توافقی گسترده تر از برجام نیاز داریم

14/09/1399 05:45 ب.ظ

آلمان: به توافقی گسترده تر از برجام نیاز داریم جزئیات بیشتر🔽

هایکو ماس: «انتظار ما از تهران روشن است: ایران نباید سلاح هسته‌ای داشته باشد و نه برنامه موشکی که کل منطقه را تهدید می‌کند. ایران باید نقش دیگری در منطقه ایفا کند. ما دقیقا به چنین توافقی نیاز داریم.» آلمان، رئیس دوره‌ای شورای اتحادیه اروپا و یکی از طرف‌های توافق هسته‌ای با ایران می‌گوید بازگشت به شکل کنونی برجام کافی نیست و باید مسائل دیگر ازجمله برنامه موشک‌های بالستیک ایران را هم در یک توافق جدید گنجاند.

هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان روز جمعه در گفت‌وگو با هفته‌نامه اشپیگل گفت: «ما به چیزی فراتر از توافق هسته‌ای کنونی نیاز داریم، چیزی که به نفع ما هم باشد.» احتمال از سرگیری مذاکرات هسته‌ای میان ایران و قدرت‌های جهانی با پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا مطرح می‌شود. مقام‌های ایرانی مذاکره دوباره بر سر برجام را غیرممکن می‌دانند.

رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که در صورت احترام کامل ایران به تمام محدودیت‌های هسته‌ای، حاضر به بازگشت کشورش به برجام است. آقای بایدن می‌گوید پس از آن می‌توان درباره دیگر تهدیدهای تهران مذاکره کرد. headtopics.com

لابی اسرائیل کار خودشو کرد

خاک تو سر این احمق نوکر اسراییل

شما که اولیش وکه ریددید بقیه ؟؟؟؟؟

ادامه مطلب:
euronews_pe »

قربون عمت بری آقای هایکو ماس وزیر خارجه دولت آلمان 140 ساله !! ما تنها رنگ سیاه کشور شما را به رسمیت می شناسیم بی شرمی و وقاحت هم حدی دارد. سگ زرد برادر شغال آلمان گوه خورد پس مجلسیها برنده ی این معرکه میشن چونکه دست زدن به برجام اتفاق شده ۲۲۳۱ یعنی حسن روحانی و تیمش دیگه حرفی برای زدن ندارن بدهم نیست کمی حرف دل مردم ایران شنید

فعلا به تعهداتتان در برجام عمل کنید تا جهان مسئولیت پذیری شما را مشاهده کند!

پلیس بد این برجام آلمان فکر و ذهن و باور و باورها درخوشبینانه ترین حالت کم و بیش حداقل۵۰درصد ناقص و محدوند همدیگرو درطول زمان باطل میکنند.باید کاملترین علوم عالم و جهان زندگی زنده ی حضور یکتائی خدا یا زندگی را پذیرفت حقیقی عمل کرد.بنابرین ایران نیازمندحکومت حقیقی باهویت و مدنیت و علوم طبیعی ایرانیانست.

آلمان گه خورد مرده باد معده در داد...