آلمان حملات رژیم اسد به ادلب را محکوم کرد

02/10/1398 09:37 ب.ظ

وزارت امور خارجه آلمان حملات رژیم اسد و حامیان آن در ادلب سوریه را به شدت محکوم کرد. 23.12.2019 برلین/خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه آلمان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نگران افزایش درگیری ها در ادلب هستیم.

23.12.2019 برلین/خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه آلمان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نگران افزایش درگیری ها در ادلب هستیم. حملات مکرر رژیم سوریه و حامیانش به زیرساخت های غیرنظامی مانند تاسیسات بهداشتی و مراکز درمانی را به شدت محکوم می کنیم.

در این بیانیه همچنین آمده است: «این حملات باید متوقف و آتش‎بس دائمی برقرار شود. به دلیل شرایط بد آب و هوا و کمبود فضای موجود در اردوگاه‌ها، وضعیت هزاران خانواده وخیم شده است». این وزارتخانه در ادامه ضمن انتقاد از روسیه و چین بابت وتوی قطعنامه شورای امنیب درباره ارسال كمكهای بشردوستانه برای میلیون‌ها غیرنظامی تاکید کرده است:

ادامه مطلب:
aa_persian »

گفت‌وگوی وزیران خارجه آلمان و آمریکا در باره لیبی | DW | 21.12.2019پمپئو و ماس در باره وضعیت شکننده لیبی به تبادل‌نظر پرداختند. هم‌زمان گمانه‌زنی پیرامون حضور نیروهای نظامی ترکیه در لیبی ادامه دارد. دولت وفاق ملی لیبی از پنج کشور تقاضای کمک کرده است.

۲۰۲۰، 'سال بتهوون'، ۲۵۰‌مین‌ زادروز نابغه موسیقی آلمان و جهان | DW | 22.12.2019اهالی موسیقی در سراسر جهان۲۵۰مین زادروز لودویگ فان بتهوون را به شیوه‌های گوناگون جشن می‌گیرند. از برنامه‌های جالب 'سال بتهوون' می‌توان به اجراها‌ی سمفونی ۹ بتهوون توسط مارین آلسوپ آمریکایی و آثار مهدیس کاشانی اشاره کرد.

کنسرت تارکان، خواننده سرشناس ترک در آلمانکنسرت تارکان خواننده سرشناس ترک در حضور 8 هزار نفر از دوستدارانش در شهر کلن آلمان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

گاز روسیه، مایه ناخوشنودی آلمان از آمریکا‏آلمان به اقدامات آمریکا علیه تکمیل یک طرح گازرسانی روسیه به اروپا واکنش خشمگینانه نشان داده است. ‏

نورد استریم ٢؛ اتحادیه اروپا، آلمان و روسیه تحریم آمریکا را محکوم کردنداتحادیه اروپا و روسیه تحریم آمریکا علیه شرکت‌هایی را که خط لوله گاز نورد استریم ٢ را می‌سازند محکوم کردند و آن را ' دخالت در حاکمیت ملی و منطقه ای' خواندند. آمریکا این تحریم را از نظر امنیتی 'به نفع اروپا' می‌داند. این خط لوله قرار است گاز را مستقیم از روسیه به آلمان برساند. کم کم صدای اعتراض دنیا داره بیش از پیش نسبت تحریمهای یکجانبه امریکا بلندتر و متحدتر میشه. کار امریکا تمامه به طوری که دو دهه دیگه کشوری بنام امریکا وجود نداره و جاشو در نقشه حدود بیست کشور تازه تاسیس با نام هایی همچون کشور کالیفرنیا، کشور تگزاس، کشور نیویورک، سیاتل و ... گرفتند. دخالت آمریکا در همه جای دنیا نمایانگر امپریالیزم بودن این کشور است.

افتتاح جشنواره نور توسط یهودیان آلمانجامعه یهودیان برلین جشنواره نور را که هر سال به مناسبت فرارسیدن عید حنوکا برگزار می‌شود، افتتاح کردند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 یک مقدار از این نورها را بفرستید به فلسطین و نه بمب ها را ‼️‼️