آلمان با طرح اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و گازوئیلی از سال ۲۰۳۵ مخالفت کرد

01/04/1401 10:40 ق.ظ

آلمان با طرح اتحادیه اروپا برای ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و گازوئیلی از سال ۲۰۳۵ مخالفت کرد جزئيات بیشتر🔽

طرح «ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و گازوئیلی جدید در تمامی کشور‌های عضو اتحادیه اروپا از سال ۲۰۳۵» در تاریخ ٨ ژوئن در پارلمان اروپا به تصویب رسیده است.

کمیسیون اروپا سال گذشته این طرح را با هدف به صفر رساندن انتشار گاز «دی‌ اکسید کربن» حاصل از مصرف سوخت‌های فسیلی توسط خودروها تا سال ۲۰۳۵ پیشنهاد کرده بود. شارژ کامل باتری در ۱۵ دقیقه؛ این سریعترین شارژ خودروهای الکتریکی در جهان است

بنا به گزارش‌ها، نمایندگان پارلمان اروپا پیش از مذاکره با کشورهای عضو اتحادیه اروپا از این طرح حمایت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

روزگار نگون بختی در: غرب! آلمان،وبرگشت با'دنده عقب'، سیاست های' ابلهانه'، به زغال‌سنگ! 🤣😂سال...اما...سال۲۰۲۲ ؟!؟

معاون مرکز اسلامی هامبورگ: برای جلوگیری از اخراج از آلمان وکیل گرفته‌ایمسلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ می‌گوید اقدامات خود را برای مقابله با حکم اخراجش از آلمان آغاز خواهد کرد. بازم آدم های خوبی بودن ک تا این موقع نگهت داشتن این تازه شروع کاره حتی سایر مراکز اسلامی در آلمان هم از ترسشون مرکز اسلامی هامبورگ یا همان لانه جاسوسی و تروریستی جمهوری اسلامی را بایکوت کرده اند. سیاست مماشات با این کپکها از سوی دولت آلمان بشدت تحت انتقاد افکار عمومی این کشوره. زنده باد مینا احدی و اکس مسلمی ها و همه آتئیستها دفع زباله

موافقت مجلس با درخواست بررسی خارج از نوبت طرح ساماندهی کارکنان دولتنمایندگان مجلس شورای اسلامی بآ بررسی خارج از نوبت طرح به کارگیری و ساماندهی کارکنان دستگاه های اجرایی در صحن مجلس شورای اسلامی موافقت کردند.

روایت تصویری از جهانی با بیش از یکصد میلیون پناهجو | DW | 19.06.2022مجمع عمومی سازمان ملل در نشست چهارم دسامبر سال ۲۰۰۰ در قطعنامه ۷۶/ ۵۵ روز ۲۰ ژوئن را روز جهانی پناهجویان نام‌گذاری کرد. طی ۱۰ سال گذشته شمار پناهجویان دوبرابر شد و از ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد. گزارش تصویری در این باره:

جناحی از حزب چپ آلمان تهاجم روسیه به اوکراین را محکوم نمی‌کند | DW | 21.06.2022در آستانه کنگره حزب چپ آلمان درگیری لفظی شدید در مورد همبستگی با اوکراین در این حزب در جریان است. گروهی حدود ۵۰ نفر به رهبری سارا واگن‌کنشت نمی‌خواهند حمله تهاجمی روسیه به اوکراین را محکوم کنند. Ironic ..Left still standing by the master .. Sad! Putin need to be court marshalled against his action attacking a neighbouring country and destroying a nation. Germany ( East German) still think Stalin is great leader. Die linke waren und sind gegen Menschrechte, Freiheit,und Frieden. Diese Leute haben sich mit der Millionen Tote in Stalinzeit noch nicht distanziert. حزب چپ در همه جهان خصوصا در اروپا مامن جاسوسهای هزار پدر روسی است. عدم محکومیت روسیه در جنایت بوچا هم دستی است. چرا آلمان علیه این طرفداران راشیسم (فاشیسم روسی) اقدامی نمیکنه. فقط هیتلر آلمان جنایت کار بود و هیتلر روسی مطهره؟؟

ایران: یکی از مهم‌ترین پرونده‌های همکاری منطقه‌ای ما با ترکیه استسخنگوی وزارت امورخارجه ایران گفت رابطه این کشور با ترکیه یکی از مهم‌ترین پرونده‌های همکاری در منطقه است و وزیر امورخارجه ایران به زودی به ترکیه سفر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

اسرائیل از برنامه 'دفاع هوایی خاورمیانه' برای مقابله با ایران خبر داد | DW | 20.06.2022بنی گانتس، وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید کشورش در حال تشکیل ائتلافی برای 'دفاع هوایی خاورمیانه' تحت حمایت آمریکا برای مقابله با جمهوری اسلامی است. آمریکا در صدد است پیوند نزدیک‌تری میان اسرائیل و کشورهای عربی برقرار شود. بزرگ نمایی کمتر از عوام فریبی نیست آنهم جایی را که همه میدانند چگونه اند چه عالی...نیروهای بسیجی و سلطنت طلبو شاهزاده زده ها و سایبریها به فرمانده تون سلام کنید... 😆😆😆

طرح «ممنوعیت فروش خودروهای بنزینی و گازوئیلی جدید در تمامی کشور‌های عضو اتحادیه اروپا از سال ۲۰۳۵» در تاریخ ٨ ژوئن در پارلمان اروپا به تصویب رسیده است.

کمیسیون اروپا سال گذشته این طرح را با هدف به صفر رساندن انتشار گاز «دی‌ اکسید کربن» حاصل از مصرف سوخت‌های فسیلی توسط خودروها تا سال ۲۰۳۵ پیشنهاد کرده بود.

شارژ کامل باتری در ۱۵ دقیقه؛ این سریعترین شارژ خودروهای الکتریکی در جهان است

بنا به گزارش‌ها، نمایندگان پارلمان اروپا پیش از مذاکره با کشورهای عضو اتحادیه اروپا از این طرح حمایت کرده‌اند.

کریستیان لیندنر، وزیر دارایی آلمان روز سه‌شنبه در رویدادی صنعتی با اشتباه دانستن ممنوعیت فروش و استفاده از خودروهای بنزینی و گازوئیلی، گفت که کشورش با این قانون موافقت نخواهد کرد. البته او گفت که آلمان همچنان یک بازار عمده برای خودروهای الکتریکی خواهد بود.مصوبه پارلمان اروپا درباره ممنوعیت فروش و استفاده از خودروهای بنزینی و گازوئیلی باید بە تصویب پارلمان کشورهای عضو اتحادیه اروپا برسد. بنابراین اتحادیه اروپا برای اجرایی شدن این مصوبه باید با کشورهای عضو این اتحادیه وارد مذاکره شود.