آلمان و بریتانیا: هیچ پیشرفتی نداشتیم، مذاکرات وین آخرین فرصت ایران برای احیای برجام است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه آلمان می‌گوید زمان برای رسیدن به یک توافق با ایران بر سر احیای برجام رو به اتمام است.

رئیس دستگاه دیپلماسی بریتانیا روز یکشنبه ۱۲ دسامبر در پایان نشست گروه ۷ در لیورپول هشدار داد مذاکرات وین «آخرین فرصت ایران" برای اتخاذ موضعی «جدی» و احیای برجام است.

پیش از خانم تراس، آنلنا بربوک، همتای آلمانی وی گفته بود که پیشنهادات تیم جدید ایرانی باعث شده مذاکرات هسته‌ای عملا به ۶ ماه قبل باز گردد و در نتیجه هیچ پیشرفتی در روزهای اخیر در گفتگوهای وین حاصل نشده است. اظهارات وزیر خارجه آلمان مهر تاییدی است بر گزارش‌های تایید نشده‌ای که چند روز گذشته از وین منتشر شده و از بن‌بست در گفتگوهای هسته‌ای ایران حکایت دارد.

در عین حال اخبار ضد و نقیضی در خصوص وضعیت گفتگوها در روزهای اخیر منتشر شده که نشان می‌دهد هنوز طرفین در خصوص اینکه بر اساس کدام متن مذاکراتی، گفتگوها را پی بگیرند، اختلاف نظر جدی دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بریتانیا و المان در حدی نیستند که بخواهند در مورد برجام حرف بزنند. هر موقع پیشوا شما امریکا حرف زد شما تکرار کنید.

وقاحت باید جلوی اینا لنگ بندازه

اخرین فرصت ایرانه؟ امریوا و اروپایی که تحریمها رو ورنداره به ایران اتمی میگه تقدیر

امیدوارم باز هم بدون پیشرفت باشه

و اخرین راه برای رسیدن به اشتراک نظر

شما اروپاییها خیلی بزدل هستید. روحانی خیلی روی شما حساب میکرد، اشتباه بود.

آمریکا یک طرفه از برجام خارج شده آخرین فرصت ایران برای احیای برجام!!!!!

آن زمان که امریکا برجام را پاره کرد آلمان و بریتانیا چه گوهی میخوردند!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار آلمان: زمان برای توافق هسته‌ای با ایران رو به پایان استآنالنا بربوک، وزیر خارجه جدید آلمان گفته است، زمان برای توافق هسته‌ای با ایران، به سرعت در حال از دست رفتن است.بربوک در حاشیه نشست وزرای خارجه «گروه 7» در هشدار آلمان: زمان برای توافق_هسته‌ای با ایران رو به پایان است. برنامه_اتمی_ایران آلمان بربوک در حاشیه نشست وزرای خارجه G7 در لیورپول گفت، از آنجا که پیشنهاد ایران در وین، این مذاکرات را 6 ماه «به عقب برگردانده» در چند روز اخیر در این مذاکرات هیچ پیشرفتی حاصل نشده است..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

احیای برجام؛ اظهارات ضد ونقیض درباره متون ارائه شده ایران | DW | 11.12.2021مقامات ایرانی و اروپایی اطلاعات متفاوتی در ارتباط با متون پیشنهادی تهران در مذاکرات احیای برجام داده‌اند. ایران می‌گوید در مذاکرات وین متن جدیدی بررسی می‌شود. طرف اروپایی اعلام می‌کند متن سند مربوط به پنج ماه پیش است. ایران دروغ میگه تا به هر صورتی که ممکنه از رییسی بی سواد بی تجربه در امور اجرایی یک ابر مرد بسازه و تو پاچه مردم کنه. به نشریات داخل هم دستور سکوت دادن. باید به اظهارات طرف مقابل بیشتر توجه کرد ✔️چرا رهبران بهایی سکوت کرده اند؟! ✔️چرا رهبران اهل سنت ، سکوت کرده اند؟! ✔️چرا رهبران دراویش سکوت کرده اند؟! ✔️چرا رهبران وحدت _وجودی سکوت کرده اند؟! ✔️چرا رهبران یهودی سکوت کرده اند؟! ✅ مگر جز لیدر ری استارت ، کسی شایستگی برپایی حکومت دارد!!! ؟ قسمت_ششم؛ ✔️ مانیفست‌
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی ایران برای سرمایه‌گذاری در عراقرئیس سازمان توسعه تجارت می‌گوید که شرکت‌های ایرانی می‌توانند در قالب سرمایه‌گذاری‌های مشترک در عراق فعال شده و از این محل سطح همکاری‌های اقتصادی دو کشور را افزایش دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فراخوان اسرائیل از آمریکا برای ادامه تحریم‌ها علیه ایرانوزیر امور خارجه اسرائیل از آمریکا خواست حتی اگر مذاکرات با ایران از سرگرفته شود، تحریم‌ها علیه این کشور ادامه دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گروسی: به دنبال توافق با ایران برای نصب مجدد دوربین در تاسیسات کرج هستیمگروسی: *به دنبال توافق با ایران برای نصب مجدد دوربین در تاسیسات کرج هستیم *برخی از موضوعات مانند وجود مواد هسته‌ای در مکان‌های غیرمجاز نیازمند ارائه توضیحات از سوی تهران دارد *باید وضعیت ایران را ارزیابی کنیم *برنامه هسته‌ای این کشور بسیار رشد کرده انقدر لفتش بدید که جمهوری اسلامی از شورتش یه بمب اتم در بیاره بگه گروسی گروسی امشب بیا عروسی سلام شما نگران ساخت بمب اتم هستی یا پیشرفت هسته ای ایران ؟ فکر می کنم بدنبال دومی هستی که مبادا ایران رشد کند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی مغولستان برای صادرات پشم به ایرانپشم شمارو خریداریم ملاها کشوررابه چه روزی انداختن رسمابرگشتیم به عصرحجرهم اقتصادی هم سیاسی هم قوانین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »