آلمان، روسیه و چین را به کارشکنی در بررسی تحریم‌ نفتی کره‌شمالی متهم کرد

28/08/1399 02:43 ب.ظ

آلمان، روسیه و چین را به کارشکنی در بررسی تحریم‌ نفتی کره‌شمالی متهم کرد جزئیات بیشتر🔽

آلمان روسیه و چین را به کارشکنی در روند کار یکی از کمیته‌های شورای امنیت در تعیین اینکه آیا کره‌شمالی محدودیت‌های واردات نفت تصفیه شده را نقض کرده است یا نه، متهم کرد.

شورای امنیت سازمان ملل از سال ۲۰۰۶ تحریم‌هایی را علیه پیونگ‌یانگ با هدف مسدود کردن بودجه برنامه‌های اتمی و موشکی این کشور اعمال کرده است. این نهاد همچنین در سال ۲۰۱۷ محدودیت سالانه ۵۰۰ هزار بشکه‌ای بر واردات نفت تصفیه شده کره شمالی وضع کرد.

چین و روسیه تنها کشورهایی هستند که صادرات نفت تصفیه شده به پیونگ‌یانک را در مقیاس تن به جای بشکه به کمیته تحریم‌های کره‌شمالی شورای امنیت اطلاع داده‌اند که این کمیته با وجود این تفاوت مقیاس نتوانسته است زمان رسیدن به سقف تعیین شده را مشخص کند. headtopics.com

وی معتقد است که مذاکرات درباره نرخ تبدیل از جمله موضوعات تکنیکی پیچیده است و وجود اختلاف نظر طبیعی است. این مقام چینی، معتقد است که آلمان از جایگاهش به‌عنوان رئیس کمیته تحریم‌ها سواستفاده کرده است. وی تاکید کرد که چنین اقدام‌هایی باعث می‌شود که این کمیته هرگز به یک توافق نزدیک نشود.

درست گفته خب

آمریکا به همراه چند کشور متحدش در سه سال اخیر کره شمالی را به نقض محدودیت‌های واردات سوختی متهم کرده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پرونده هک ایمیل‌های مرکل؛ روسیه مقامات ارشد امنیتی آلمان را تحریم کردروسیه در اقدامی تلافی‌جویانه اعلام کرد از ورود مقامات ارشد امنیتی و اطلاعاتی آلمان به کشور خود ممانعت به عمل خواهد آورد.

تنش‌ در روابط اروپا و مسکو؛ آلمان، سوئد و لهستان دیپلمات‌های روسیه را اخراج کردندبرلین، استکهلم و ورشو در پاسخ به اخراج دیپلمات‌های خود از مسکو، اعلام کردند که چند دیپلمات روسیه را از کشور خود اخراج می‌کنند. احیای دوباره جنگ_سرد جناب بوتين خودخواه نباش. لازم نيست براى كنترل و تأمين كشورت ، با بقيه كشورها و مردم ممالك خوب بدجنسى كنى..كمى مهربان باش. اكر ميخواهى بدى كنى فقط با حكومت ديوانه ايران و امثال أو بدى كن. شاهزاده بهلوى را حمايت كن تا جبران كنى بديهايى را كه روسيه كمونيستى به شاه فقيد ايران كرد،.

دولت ترامپ ایران، روسیه، چین، کوبا، ونزوئلا و کره شمالی را دشمنان ایالات متحده خواندوزارت بازرگانی دولت ایالات متحده با صدور یک دستور‌العمل دولتی کنترل بر انتقال فنآوری و دانش تسلیحات کشتار جمعی به دشمنان آمریکا را تشدید کرد. کلا اگه یه روز سران محترم ممالک مدعی یه دشمن معرفی نکنند اونشب مطمئنا روز نخواهد شد. دشمن اینا بعد از دولت ترامپ دشمن ایالات متحده هستن اختیار دارید ... بزرگترین دشمنان امریکا رو در داخل امریکا جستجو کنید ... هرگز فراموش نکنید هیچ دشمن خارجی بدون خائنین داخلی موفق نبوده و نخواهند شد ... در آمریکا، یک رئیس کنگره ای هست که هیچ یک از این کشورها ، به اندازه اون در پی تخریب رئیس جمهور و حیثیت آمریکا هرگز پیش نرفتن ..

اتحادیه اروپا روسیه و چین را مسئول عدم پاسخ جامعه جهانی به کودتای میانمار دانستمسئول سیاست خارجی و امنیت اتحادیه اروپا ضمن اشاره به اهمیت میانمار برای روسیه و چین تاکید کرد جای تعجب نیست که پکن و مسکو مانع ابتکاراتی مانند تحریم تسلیحاتی شورای امنیت شوند. - خبرگزاری آناتولی

اتحادیه اروپا، چین و روسیه، فلسطین و اسرائیل را به خویشتن‌داری فراخواندندسخنگوی کاخ کرملین و همچنین چین، فلسطین و اسرائیل را به خویشتن‌داری فراخواندند. موشکاشون که از جیب مردم ایران خرج شده داره ته میکشه خویشتن‌داری‌ای در کار نیست. این چیزی که شروع شده، باید با شکست اسرائیل تموم شه ان‌شاءالله حداقل ده هزار تا موشک دارن،،،حداقل،، تموم شدنی نیست