آلت‌کوین یا بیت‌کوین؛ کدام را ترجیح می‌دهید؟

28/10/1400 11:11:00 ق.ظ

آلت‌کوین یا بیت‌کوین؛ کدام را ترجیح می‌دهید؟ این مطلب را بخوانید 🔽

بر اساس اعلام یکی از بزرگ‌ترین پردازشگرهای پرداخت رمزنگاری جهان، اگرچه ممکن است بیت‌کوین در حال حاضر با ارزش‌ترین ارز دیجیتال باشد اما مصرف‌کنندگان و کسب و کارها برای خرید به توکِن‌های دیجیتال دیگری هم متمایل شده‌اند. بر اساس اعلام یکی از بزرگ‌ترین پردازشگرهای پرداخت رمزنگاری جهان، اگرچه ممکن است بیت‌کوین در حال حاضر با ارزش‌ترین ارز دیجیتال باشد اما مصرف‌کنندگان و کسب و کارها برای خرید به توکِن‌ها و کوین‌های دیجیتال دیگری هم متمایل شده‌اند.

شرکت «بیت‌پی» به بلومبرگ اعلام کرد که استفاده از بیت‌کوین به عنوان یک روش پرداخت از ۹۲ درصد در سال ۲۰۲۰ به ۶۵ درصد در سال ۲۰۲۱ کاهش یافته است. با این حال، آلت‌کوین‌هایی مانند اترتوکن‌ اتریوم، استیبل‌کوین‌ها و ممکوین‌ها رمزارزهای خرید عمده شرکت بیت‌پی را تشکیل می‌دهند. طبق این گزارش اتر در حال حاضر ۱۵ درصد از کل بازار رمز دیجیتال را به خود اختصاص داده است. استیبل‌کوین‌ها ۱۳ درصد بازار را در اختیار دارند و میم کوین‌هایی مانند شیبا اینو، دوج‌کوین و لایت‌کوین در مجموع سه درصد بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

چرا از کوین‌ها و توکن‌های غیر از بیت‌کوین بیشتر استفاده می‌شود؟ آلت‌کوین‌ها در واقع ارزهای رمزنگاری شده‌ای هستند که پس از بیت‌کوین معرفی شده‌اند. برخی از این آلت‌کوین‌ها از بلاکچین بیت‌کوین استفاده می‌کنند. در حال حاضر ارزشمندترین آلت‌کوین جهان اتریوم است. آلت‌کوین‌ها چندین دسته اصلی دارند که یکی از آن‌ها مبنی بر ماینینگ است. یک دسته نیز با عنوان توکن‌های امنیتی شناخته می‌شود و توکن‌های کمکی و استیبل‌کوین‌ها نیز دو دسته دیگر آلت کوین‌ها هستند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

از آلَتش میترسم،همون بیت خوبه

ابراهیم رئیسی: اسامی بدهکاران بدحساب بانکی را منتشر و دست آن‌ها را قطع کنیدبانک مرکزی ایران تاکنون رقم دقیق معوقات بانکی را منتشر نکرده است اما اظهارات جسته و گریخته مقامات ایران نشان می‌دهد که این رقم حدود ۲۳۶ هزار میلیارد تومان است. این قرمساق از کی میخواد دست دزدان را قطع کنه؟ کدوم قرمساق رییس قوه قضاییه بود؟ در زمان اون قرمساق کسی دزد و بدهکار نبود؟ از کدوم قرمساق میخواد که این کار را بکنه؟ قرمساق در قرمساق ملت گــه غیرت اسلام زده بی هویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه ملت خر هم حتما شعار های پو پولیستی احمدی نژاد کوسکشو را یادشون رفته بـــــــــــــــــــگم بــــــــــــــــــگم؟؟

گزارش تصویری: دیپ فیک را چگونه تشخیص بدهیم؟ | DW | 16.01.2022دیپ فیک یک تکنیک نرم‌افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی است که در صوت و تصویر دست می‌برد و محتوای جعلی تولید می‌کند. اینترنت پر شده است از مضامین ساختگی یا 'فیک'. با نحوه تشخیص دیپ فیک در این گزارش تصویری آشنا شوید.

قوه قضاییه: فریبا عادلخواه مقررات پابند الکترونیکی را نقض کرد😍😍😍 با تشکر از آخوندهای عزیزم.این زنیکه لیاقت پابند الکترونیکی رو نداره این رو باید با زنجیر و قلاده بست گوشه زندان. ایران یک جامعه‌ی پدرسالار است و پابند الکترونیکی ربطی به اسلام و حکومت ندارد. ضمنا پابند الکتریکی اجباری نیست. اگر شما در خیابان راه بروید میبینید کسی پابند ندارد. خانم عادلخواه باید این وضعیت را تحمل کند و شلوغ نکند چون تحول درون حکومت در جریان است

محققان ویروسی را که منجر به بیماری «ام اس» می‌شود شناسایی کردندشرکت داروسازی مدرنا که این روزها نامش به دلیل تولید واکسن کرونا بر سر زبان‌ها افتاده هفته گذشته اعلام کرد که آزمایش بالینی واکسن این ویروس را بر روی انسان آغاز کرده است.

نواک جوکوویچ استرالیا را ترک کردنواک جوکوویچ، مرد اول تنیس جهان روز یکشنبه و پس از رد درخواست تجدید نظر ابطال ویزا از سوی دادگاه فدرال استرالیا، این کشور را یک روز پیش از آغاز مسابقات اپن استرالیا ترک کرد. 👌 خیلی عقبید شهرام دیروز جزیئات را تشریح کرد :// ایول ب دادگاه فدرال 👌

اتریش به‌عنوان نخستین کشور اروپایی واکسیناسیون کرونا را اجباری می‌کندواکسینه نشدن در برابر بیماری کووید-۱۹ «جرم» محسوب می‌شود و افرادی که بر این جرم اصرار ورزند مشمول جریمه تصاعدی از ۶۰۰ تا سه هزار و ۶۰۰ یورو خواهند شد. انشالله مقصدم آنجاست.