آلتون ایجاد مرکز پناهندگی برای افغان‌ها در ترکیه را تکذیب کرد

01/06/1400 03:10:00 ب.ظ

رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه ایجاد مرکز پناهندگی برای افغان‌ها در ترکیه را تکذیب کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه ایجاد مرکز پناهندگی برای افغان‌ها در ترکیه را تکذیب کرد. - خبرگزاری آناتولی 23.08.2021 آنکارا/خبرگزاری آناتولی فخرالدین آلتون، رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی ادعای برخی رسانه‌ها درباره ایجاد مرکز پناهندگی برای افغان‌ها در ترکیه را تکذیب کرد.

آلتون در این باره نوشت: وزارت خارجه کشورمان به سرعت این خبر را تکذیب کرده است. هم اکنون نیز من تاکید می‌کنم، چنین درخواستی از ترکیه نشده و در صورت دریافت درخواست نیز ترکیه آن را نخواهد پذیرفت. آلتون با انتقاد از برخی رسانه‌ها و گروه های سیاسی به دلیل انتشار اخبار تایید نشده، گفت که از انتشار چنین اخبار کذب متعجب شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی رسانه‌ها با استناد به مصاحبه وزیر دفاع انگلستان با روزنامه «میل آن ساندی» مدعی ایجاد مرکز پناهجویان افغان در ترکیه شده‌اند، تاکید کرد که وزیر دفاع انگلستان در هیچ بخش از سخنان خود اشاره‌ای به ترکیه نکرده است. headtopics.com

گفتنی است برخی رسانه‌ها با استناد به مصاحبه وزیر دفاع انگلستان مدعی ایجاد مرکز پذیرش پناهجویان افغانی که قرار است به انگلستان انتقال یابند در ترکیه شده بودند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

وزیر داخله سابق افغانستان: طالبان می‌خواهد نسخه‌ای از «داعش» ایجاد کندمحمد عمر داوودزی، وزیر داخله سابق افغانستان در اظهاراتی به «العربیه» گفت که واشنگتن با گروه طالبان گفتگو کرده است، نه با دولت افغانستان. او تاکید کرد که افغانستان برادر مردمان طالبان_تروریست العربیة فارسی وزیر داخله سابق افغانستان: طالبان می‌خواهد نسخه‌ای از «داعش» ایجاد کند .. محمد عمر داوودزی، وزیر داخله سابق افغانستان در اظهاراتی به «العربیه» گفت که واشنگتن با گروه طالبان گفتگو کرده است، نه با دولت افغانستان. خوب عليه شان قيام كنيد!

مرکز آمار ارائه گزارش واکسیناسیون و مرگ ۲۰۰۰ نفری را رد کردمرکز آمار ارائه گزارش واکسیناسیون و مرگ ۲۰۰۰ نفری را رد کرد در پی اعلام «ارائه گزارش مرکز آمار به وزیر بهداشت درباره آثار واکسیناسیون و مرگ‌ ۲۰۰۰ نفری بعد از آن»، این مرکز تاکید کرد که هیچ گزارشی در این رابطه تهیه و ارائه نکرده و اصلا در حیطه وظایفش نیست

وزارت خارجه ایران کشته شدن مستشار نظامی ایرانی در یمن را تکذیب کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تکذیب یعنی تائید پس،بازم میتونند بکشند، چون هیچ عواقبی براشون نداره. ج‌.ا مدام تکذیب می‌کنه. مگه ایرانی تو یمن یافت میشه ؟

مرکل برای کمک به هم‌حزبی‌هایش در گردهمایی انتخاباتی لاشت شرکت کرداتحاد حزب دموکرات مسیحی با حزب سوسیال مسیحی همچنان در نظرسنجی‌ها در صدر قرار دارد اما میزان محبوبیت محافظه‌کاران آلمان از حدود ۳۰ درصد به ۲۲ تا ۲۳ درصد رسیده است.

آیا طالبان قدرت را قسمت خواهد کرد؟کابل سقوط کرده است. سرنوشت حکومت افغانستان اکنون به دست طالبان است. پرسش اینجاست که آیا طالبان با روایت خاصی که از قوانین اسلامی دارد، می‌تواند گروه‌های دیگر افغانی را نیز در قدرت سهیم کند؟

اسرائیل حضور خود در مرز غزه را تشدید کردارتش اسرائیل از تشدید حضور خود در مرز نوار غزه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی